şiddetli regl ağrısı ve kanama :(

mandalina95

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
364
399
merhaba hanımlar. regl dönemlerim çok ağrılı ve kanamalı geçiyor. ve ben de ağrı kesici içmek istemediğimden bol sıcak uygulama yapıp sıvı almaya çalışıyorum ama yine hastanelik oluyorum(kanamayı arttırmamak için sıcak uygulamayı ayaklarıma ve belime). bu durumu doğal yöntemlerle çözebilen var mı? pms’deyken kahve ve asitli içecekler içmemeye özen gösteriyorum bu arada. regl olmaktan korkar oldum :KK61::KK61::KK61:

Regl değilken bile ayaklarımı üşütmemeye çalışıyorum ben. Sürekli çorapla terlikle geziyorum. Üşütünce regl dönemi çok ağrılı geçiyor.

Demleyerek canım internetede bakabilirsin
Ama mutlaka iç adet başlamadan 1 hafta kadar önceden içmeye başla çok faydasını gördüm ben Her regli döneminde hastaneye gidip iğne olmaktan bu çay (civar perçemli) sayesinde kurtuldum :)
Ciddi misiniz

Gerçekten çok çok faydası var artık evde ayakta geçirebiliyorum regli dönemimi he birde ayaklarımı yaz kış sıcak tutuyorum 💖

ben adet sancısı hiç bilmem ama bildiğim birşey var
yazın denızden havuzdan gelir ayagıma çorap giyerim
1 eylül dedin mi çorap giymeye başlarım ki sıcagın gözünde yaşıyoruz yanii o derece ,

konu sahibi civan perçeminin çok faydasını görürsün inşallahhh

merhaba hanımlar. regl dönemlerim çok ağrılı ve kanamalı geçiyor. ve ben de ağrı kesici içmek istemediğimden bol sıcak uygulama yapıp sıvı almaya çalışıyorum ama yine hastanelik oluyorum(kanamayı arttırmamak için sıcak uygulamayı ayaklarıma ve belime). bu durumu doğal yöntemlerle çözebilen var mı? pms’deyken kahve ve asitli içecekler içmemeye özen gösteriyorum bu arada. regl olmaktan korkar oldum :KK61::KK61::KK61:
Bende rezene içiyordum ergenliğimden beri annemin vazgeçilmez ilacı ayağıma da sıcak su torbası koyuyordum gayet rahat geçiyordu benim için bir de sıcak su torbasını ayağınız hariç hiç bir yerinize koymayın 🙂

ben adet sancısı hiç bilmem ama bildiğim birşey var
yazın denızden havuzdan gelir ayagıma çorap giyerim
1 eylül dedin mi çorap giymeye başlarım ki sıcagın gözünde yaşıyoruz yanii o derece ,

konu sahibi civan perçeminin çok faydasını görürsün inşallahhh
Ne mutlu size biz ağrı bilmeyenlerin de yerine fazla fazla ağrı çekiyoruz 😢

Ne durumdasınız ağrın nasıl geçti mi

Bende rezene içiyordum ergenliğimden beri annemin vazgeçilmez ilacı ayağıma da sıcak su torbası koyuyordum gayet rahat geçiyordu benim için bir de sıcak su torbasını ayağınız hariç hiç bir yerinize koymayın 🙂
evet, sıcak su torbasının damarları genişletici özelliği olduğu için karın bölgesine uygulandığında istenmeyen durumlara sebebiyet verebilir. en sağlıklısı ayaklar :KK54: konuyu okuyacak arkadaşlara da bilgilendirme olsun.

ben yazın kışın hep çorap giyiyorum ağrı çok az oluyor papatya çayı da geçiriyor o gün hep oturuyorum yatıyorum

Ay ne şanslı ağrısını bilmeyenler. Ben 1 gun once de baş agrisindan ölüyorum. Netten baktim regli migreniymis. Bu arada katil olabilecek kadar da sinirli oluyorum. Bambaska biri gibi. Kanamam oldugunda da geçiyor sinirim.

X