Sıfırdan uygun fiyata ev düzmek

bence zamanınız varken bol bol gezip fiyat toplayın ama sanıyorum ki internetten uygunu yok ben genelde h.b alıyorum.
ben piyasada çok pahalı olan ocak beğendim. mağazada 7 bin, hbda da baktım 3bin...
sonra satıcıyı aradım ismini bulunca internette arattım ve konuştum. 3 binden 2800 e düştü.
bir de bence küçük ev aletlerini alırken birden değil zamanla almanız daha mantıklı. o set şeklinde olanlar (karaca vs.)
cok iyi değil diye biliyorum. onun dışında bardak falan için en iyisi ikea çünkü süreklilik var, kırılınca tamamlayabilirsiniz.
nevresim madame coco almayın bence delice ütü istiyor. havluya falan da çok para vermeyin hepsi bozuluyor bir süre sonra ama indirimde chakra iyidir, linensin nevresimi de begenmiştim. yastık yorgan da ikeadan aldım gayet güzel ve uygun özellikle kaz tüyü seviyorsanız. yatak için yatsan güzel çok indirim yapıyorlar takip edip gerçekten ömürlük alabilirsiniz.

bir de trendyoldan almayın bakmadan aşırı fiyat şişiriyorlar.

Ev düzmek diyerek TDK’ya uygun doğru kullanıma imza attığınız için öncelikle tebrik ve teşekkür ederim En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE🤓 evi dizdik diyenleri boğasım geliyor zira. Vivense marka mutfak masa sandalye takımı aldım internetten ama kurmadım henüz masasını. Sandalyeleri sağlam görünüyor, basit değil.
Heyyo tesekkur ederim, anladığım kadarıyla herkes memnun Vivense'den. Ben de koltuk beğendim sanırım :)
Ayrıca ben de 'sıralarında' yerine '5 sularında' diyenlere gıcık oluyorum 😂😂😂

Bazı yerlerde imalathane oluyor. Model gösteriyorsun ve uygun fiyata koltuk takımı yapıyorlar. Mesela ben evlendim bir yıl olmadı takımımızı 3500 tl ye aldık. Çok memnunuz. Her yerde var zaten böyle yerler. Bu arada sen perdeni ne kadar uygun aldın merak ettim. Ben ikea dan standart perde aldım. Çok ucuzdu. Tüller 80-100 tl arası mesela. Ama cok şık denemez.
Halılarımı da orta kalite aldım ama hep tek kalan ürünlerden seçtim. Öyle oldugu zaman baya indirim oluyor.
Evet doğru söylüyorsunuz, imalathane olan yerleri bulmak için gezmek gerek. Haftaya halledeceğim herhalde.
Perdemi de 190x220 ölçüsünde tek parça store yaptırdım. Masko'da özel ölçü olacağı için 880 tl istemişlerdi biz eperde sitesinden kargoyla beraber 190 liraya aldık.

Canım biz aynı şekilde birlikte yaşıyoruz o sebepten vivenseden almıştık eşyaların çoğunu ayrıca yenibosna da spotcular var sıfır koltuk takımı aldk ordan hiç defo yok çok uyguna bide eskidj vardı orda oraya da bakabilirsiniz çok dekoratif şeyler var ve tabiki trendyol yaklaşık 4 5 ay boyunca kargocularla akraba olmuştuk resmen hali aldım çok uyguna çok kalite şeyler düşürdum diyebilirim:halay: perde intetnetten sipariş verdim brillantin kendi sitesinden tv yi taksitle aldık tabiki onU sıfır aldık evde çamaşır makinesi vardı bizim bide şirket bizim çok büyük çok fazla ikinci el ilan oluyor sirket içine veriliyor uyguna ordan buzdolabı çamaşır makinesi hallettik inşallah yardımcı olmuşumdur. He tabi hala trendyol san aldığım şeyler oluyor 😂 bitmiyor özellikle mutfak şeyleri çok zevkli 😂 indirimler baya cok oluyor cunku
Yaa gule gule oturun ❤️ ben de özellikle Vivense'ye bakacağım. Biz de çamaşır makinesi ve buzdolabında kısmayıp iyisini alalım evlenmeye karar verirsek bozulana kadar kalsın bizle diye düşündük. Trendyol bataklık gibi, girince çıkamıyoruz. Şimdi her şeyimiz tam gibi peluş halı bakıyorum 😂

Basta vivense olmak uzere internetteki fiyatlari asla magazalarda bulamiyorum, yakin zamanda eve tv unitesi, ekstra dolap, baza gibi seyler aldim hepsi için tercihim sanal magazalar oldu, Sancaktepe mobilyacilar carsisindan dudulludaki spotculardan falan ucuzlar. 250 tl ye 4 kapakli dolap, 300 e tv sehpasi aldim mesela, bunlarin en kotuleri bile mağazalarda 1000 tl den basliyor.
İşte mekan kirası, çalışan vs diyince haliyle daha yüksek rakama satmak zorunda kalıyorlar. Online almak bence de mantıklı ancak şu an ölçüleri bile kestiremediğim için gidip birkaç parçayı gözümle görmem gerek😂😂

Evimi iğneden ipliğe internetten döşedim diyebilirm ;
Beyaz eşyalarım Samsung, mağazada beğendiğim modelleri not edip internetten aldım neredeyse yarı fiyatına geldi
Mobilyaları moda life tan aldım, çok kaliteli değillerdi ama dört ev değiştirdiler hala kullanıyorum, salonumun şekli değişince Eskidji'den bir L koltuk aldım ve fiyatı inanılmaz uygundu
Halılarım da internetten
Mutfak eşyaları, küçük ev aletleri,yastık, yogan, battaniye vs... hep internetten
Nevresim, havlu türü şeyleri kendim diktim onlar için bir şey diyemem, hazır nevresim kumaşlarını sevmiyorum çünkü
Tencere tava gurubunda çok kısmadım önemli çünkü tencerelerim Emsan, tavalar Korkmaz, mutfağımda teflon, seramik, granit vs... yani kaplama olan ürünler asla kullanmıyorum hepsi çelik, bir tane tefal tavam var o da mısır ekmeği, hamsi tava gibi şeyler için.
Ev konusunda dükkanların çok çok pahalı olduğunu keşfettim, internette her zaman daha ucuza bulunuyor
Gule gule oturun, sanırım biz de beğenip internetten sipariş edeceğiz 🙏🏻

bence zamanınız varken bol bol gezip fiyat toplayın ama sanıyorum ki internetten uygunu yok ben genelde h.b alıyorum.
ben piyasada çok pahalı olan ocak beğendim. mağazada 7 bin, hbda da baktım 3bin...
sonra satıcıyı aradım ismini bulunca internette arattım ve konuştum. 3 binden 2800 e düştü.
bir de bence küçük ev aletlerini alırken birden değil zamanla almanız daha mantıklı. o set şeklinde olanlar (karaca vs.)
cok iyi değil diye biliyorum. onun dışında bardak falan için en iyisi ikea çünkü süreklilik var, kırılınca tamamlayabilirsiniz.
nevresim madame coco almayın bence delice ütü istiyor. havluya falan da çok para vermeyin hepsi bozuluyor bir süre sonra ama indirimde chakra iyidir, linensin nevresimi de begenmiştim. yastık yorgan da ikeadan aldım gayet güzel ve uygun özellikle kaz tüyü seviyorsanız. yatak için yatsan güzel çok indirim yapıyorlar takip edip gerçekten ömürlük alabilirsiniz.

bir de trendyoldan almayın bakmadan aşırı fiyat şişiriyorlar.
Ya ne guzel tavsiyeler çok tesekkur ederiz❤️

Vivense den ayakkabılık gibi şeyleri aldım, çok aşırı kötü değil ama iyi de değil yani eğer inegölde gidip görüp alsaydım üzerine az para daha koysaydım kalitelisini alırdım ve farklı yerlere ürettiritorlar mallarını. Genelde inegöldeki yerlere. Aracı firma yani.

Ben dudulu tarafında bir yere bakmıştım mobilya için önce, çok pahalı geldi bana. Bence İnegöle kesin ama kesin gidin. 2 tane mobilyacı avmsi var biri aşırı pahalı birisi orta halli bir yer. Adlarını hatırlamıyorum. İlk yerde 17bine köşe koltuk takımları var ortalama oraya fikir açısından gidebilirsiniz, diğer yerde her bütçeye uygun mal var. Ben aldığım köşeyi oradan 4 bine aldım, İnegöle yakın başka bir şehirde aynı takımı 6bine gördüm(başkasının tutup tasarımı çalması olasılıksız çünkü baya o zamanki modadan farklıydı.) Ve orada direk üreticiyle yüz yüze geldiğiniz için pazarlıkta yapabiliyorsunuz. Bu arada bizim aklımızdaki bir model vardı bize istanbulda 5bine satacakları köşeyi biz üreticisini bulduk inegölde 3bine satıyordu.....

Eğer avmlerin ismini merak ediyorsanız bir araştırma yapabilirim sizin için. İstanbuldaki yerlerde inegölden alıp üstüne fiyat çekip size satıyorlar zaten.

Eyup modesa oyle uygun bir yer degil gayt pahalidir ben eyupluyum cok iyi birlirim ama bayrampasada tek carşı diye bir yer var asiri uygun mobilyalar var ev icin hersey var oraya gidin bakin derim biz evlenirken ordan cok sey aldik her evlenen arkadasimizida oraya yonlendiriyoruz ordan herkes cok memnun kaliyor. En son ikeadan mutfak masasi baktim iki uc bini buluyordu sonra tek carsiya gittim ordan istedigim gibi yaptirdim sandalyelerle beraber bin kira ve her gelen masami soruyor asiri guzel oldu yani istediginiz seyi yaptirma sansinizda oluyor. Spotcular carsisi diyede geciyor olabilir ama birkac katli bir bina uzerinde gek carsi yaziyor bayrampasa topkapi arasinda bir yerde

Eyup modesa oyle uygun bir yer degil gayt pahalidir ben eyupluyum cok iyi birlirim ama bayrampasada tek carşı diye bir yer var asiri uygun mobilyalar var ev icin hersey var oraya gidin bakin derim biz evlenirken ordan cok sey aldik her evlenen arkadasimizida oraya yonlendiriyoruz ordan herkes cok memnun kaliyor. En son ikeadan mutfak masasi baktim iki uc bini buluyordu sonra tek carsiya gittim ordan istedigim gibi yaptirdim sandalyelerle beraber bin kira ve her gelen masami soruyor asiri guzel oldu yani istediginiz seyi yaptirma sansinizda oluyor. Spotcular carsisi diyede geciyor olabilir ama birkac katli bir bina uzerinde gek carsi yaziyor bayrampasa topkapi arasinda bir yerde
Bunu öğrenmek çok iyi oldu, modesaya gitsem bir günümü harcamış olacağım. Önceliği sizin dediğiniz yere veririrm🙏🏻

Ben küçük bir ilçeye tayin oldum, burada fazlaca alternatifim yoktu ve acelem vardı eşya konusunda. Evin bütün mobilyalarını koltuk yemek masası tv ünitesi gardrop yatak makyaj masası ider mobilyadan aldım ve 10 bin tl civarında tuttu. Kalitesi vs muazzam çıktı. Bi bakmanızı tavsiye ederim.

X