Şifon Etek Arıyorum Kızlar yardım edin

gizemakkaya

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
21
0

....ARIYORUM....

Kızlar ben kısa minicik etek ve şortlarımın satmaya karar verdiğimden beri uzun şifon uçuş uçuş etekler alasım geliyoor
malesef hiç hiç hiç biryerde bulamıyorumm.
Uzun elbise de aradım ama istediğimi şuan için bulamadım yada karar veremedim gibi
Ama elbise konusu ayrı bi yana şifon etek arıyorum kızlar yardım edinde bu gece bitanecik cici için sevineyimm..

Ama uzun olmalı tıpkı resim deki gibi ve uçuş uçuş olmalı ve ve ve beli lastikli ama don lastiği diye tabir ettiklerimizden (onlar daha rahat oluyoo :KK30: ) Yada en iyisi siz yükleyinde elinizde ne varsa^_^

2mp0u1c.jpg

Şifon eteğim yok ama çok güzel etiketli somon rengi şifon bir elbisem var.kıyafet başlığımda ilk sayfada..

....ARIYORUM....

Kızlar ben kısa minicik etek ve şortlarımın satmaya karar verdiğimden beri uzun şifon uçuş uçuş etekler alasım geliyoor
malesef hiç hiç hiç biryerde bulamıyorumm.
Uzun elbise de aradım ama istediğimi şuan için bulamadım yada karar veremedim gibi
Ama elbise konusu ayrı bi yana şifon etek arıyorum kızlar yardım edinde bu gece bitanecik cici için sevineyimm..

Ama uzun olmalı tıpkı resim deki gibi ve uçuş uçuş olmalı ve ve ve beli lastikli ama don lastiği diye tabir ettiklerimizden (onlar daha rahat oluyoo :KK30: ) Yada en iyisi siz yükleyinde elinizde ne varsa^_^

2mp0u1c.jpg

$images.jpg

canım bende şu sağdaki gibi bir şifon etek var pembe üstü beyaz küçük puanlı dediğin gibi beli lastikli orda birde kahverengi ince kemeri var pembesi resimdekine yakın

$2013-Puanlý-Renkli-Þifon-Uzun-Etek-Modeli.jpg
kemeri bundan canım tarz olarak da bundan pembe üzeri beyaz sadece puanlarıda o kdr büyük deil

Son düzenleme:
Elinizde yokmu arkadaşlar 34 beden etek sadece şifon olması bile gerek yokk ama uçuş uçuş ?? Gerçekten acil ihtiyacım var. İsteyenlerle takas bile yapabilirimm arkadaşlarr...

X