Sigara bırakmak isteyenler buraya

modakuru2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
4
3
30
Kızlar merhaba 2021 yılında burada bir grupta açmıştım birbirimize destek olarak sigaryı bıraktık 1 yıl içmedim tekrar başladım. Şuan emziriyorum içmek istemiyorum. Birbirimize destek olalım ve bırakalım bugün itibari ile ,

1 yil icmedikten sonra tekrar başlanıyor mu ya🫢
Hamileyken, emzirirken icenleri hic anlamiyorum, bebeden baska motiveye mi ihtiyaciniz var, yazik😔
Bence çok büyük konuşmayın bende çok kınardım ama o an stres hormonların değişmesi insanların ne yaşadıklarını bilemezsiniz düşüncelerinizi kendinize saklayın ben sigarayı birikte bırakacağım arkadaşlar arıyorum eleştiricek değil.

Bence çok büyük konuşmayın bende çok kınardım ama o an stres hormonların değişmesi insanların ne yaşadıklarını bilemezsiniz düşüncelerinizi kendinize saklayın ben sigarayı birikte bırakacağım arkadaşlar arıyorum eleştiricek değil.
Neden düşüncemi kendime saklayayim ya, konu acmissin yorum yapıyoruz.
Uslubumla istedigimi yazarım, elestiririm de.
Yani ne yazacagima karisma hakkiniz yok.

Emzirirken iciyorsaniz, hamileyken de iciyordunuz muhtemelen.

Bebenize verdiğiniz zararin farkinda olsaydiniz, birakmistiniz az iradeli olup.

Hamilelik dusunmeden önce bu konuyu halletmeliydiniz belki de.

Cok büyük bir haksizlik ve bencillik çünkü bu.

Ben bu konuyu, ay yazık birakamiyor diye görmüyorum, dunyaya bir bebe getiriyorsaniz, onu dusuneceksiniz, düşünmüyorsaniz da, doğurmayacaksiniz.

Hicbir bebe daha anne karninda zehirlenmeyi, bagimli olmayi hak etmiyor.

bende istiyorum valla 6 ay maksimum dayandım arkadaşlarım yüzünden tekrar başladım
Ben her gün bırakıp gecesine sabahına başlıyorum dün gece tekrar bıraktım. Çevremdeki herkes içiyor . Bırakıcak arkadaşlar lazım birbirmize motive olursak bırakırız

Ben her gün bırakıp gecesine sabahına başlıyorum dün gece tekrar bıraktım. Çevremdeki herkes içiyor . Bırakıcak arkadaşlar lazım birbirmize motive olursak bırakırız
birbirimizi gazlayalım gerçekten hem sağlık hem maddi şekilde zarar ve slim kullandığım halde sürekli parfum, sakız benzer, şeylerle gezmekten yıldım

Emziriyorsaniz toksinler bebeginize de geciyor. Bunu önce göz önünde bulundurun. Gecen sene lohusa depresyona yakalandigim zaman bende tekrar basladim (sütüm kesildikten sonra emzirmiyordum). Size tek tavsiyem: Aniden kesin. Sigarayi satin almayin. Evde olmayana el uzanmiyor. Su azaltarak birak durumlari bende islemiyor. Ay bir tanecik daha, bir tanecik daha olmuyor. Pskilojik kismi daha zor. Durumunuz ne tam olarak bilmiyorum. Ama psikolojik kismini toparlamasaniz birakamazsiniz. Kolay gelsin

Neden düşüncemi kendime saklayayim ya, konu acmissin yorum yapıyoruz.
Uslubumla istedigimi yazarım, elestiririm de.
Yani ne yazacagima karisma hakkiniz yok.

Emzirirken iciyorsaniz, hamileyken de iciyordunuz muhtemelen.

Bebenize verdiğiniz zararin farkinda olsaydiniz, birakmistiniz az iradeli olup.

Hamilelik dusunmeden önce bu konuyu halletmeliydiniz belki de.

Cok büyük bir haksizlik ve bencillik çünkü bu.

Ben bu konuyu, ay yazık birakamiyor diye görmüyorum, dunyaya bir bebe getiriyorsaniz, onu dusuneceksiniz, düşünmüyorsaniz da, doğurmayacaksiniz.

Hicbir bebe daha anne karninda zehirlenmeyi, bagimli olmayi hak etmiyor.
Allah sukur hamileyken hıc ıcmedım

(allen carr sigarayı bırakmanın kolay yolu) youtube a bunu yazın ve çıkan 1 saatlik videoyu durdurmadan izleyin, her sigara içmeyi düşündüğünüzde tekrar izleyin. Çok ikna edici olmasa da psikolojik olarak hazırlıyor, gerisi sizin iradenizde.

Yorum yapılsın diye forumda konu açıp insanlara düşünceni kendine sakla diyemezsin. O zaman konu açma? Emen bebek bile sana sigarayı bıraktıramıyorsa iraden yoktur. Geçmiş olsun.

Size biraz moral veriyim, bir-iki kere denemek dışında hiç sigara içmedim ve nefret ederim. Sigarayı bırakınca oh be diyeceksiniz, güzel güzel kokacaksınız.

Merhaba bende önceden sigara dumanından rahatsız olan nefret eden biriydim çocuğum emmeyi bırakır bırakmaz o zamanın psikolojisiyle tek tük başladım şuan hiç istemesemde içiyorum arkadaşlarımın hepsi içiyor ve o ortamda dahada abartıyorum maalesef bırakmanın en önemli yolu tabiki psikoloji ama bence arkadaş ortamından uzaklaşmanında faydası var mesela evimize gelenlerle artık salonda güzel sohbetler yapamıyoruz çoğu zaman balkonda durmadan sigara yakıyoruz çok rahatsızım bu durumdan umarım herkes kafasına koyduğu an kurtulur Allah yardımcınız olsun

X