Sigara illetinden kurtulmaya çalışan anne adayları

Canım işe yaradı mı video bırakabildin mi
Valla video işe yaradı ama bitane içtim dün inşallah bırakıcam inanıyorum aksiyete bozukluğu kaygı tedavisi görüyorum ben stres kötü yapıyor oyuzden bitane içtim dün. Ama bırakıcam ne olursa olsun gayret edicem ve bırakıcam. O videodan sonra sigaranın gözümdeki yeri değeri gitti geröekten sadece stres yapmamak benim için cok zor oluyor. Sen içiyor muydun hatırlayamadım konuştuysak bu konuda ya

Valla video işe yaradı ama bitane içtim dün inşallah bırakıcam inanıyorum aksiyete bozukluğu kaygı tedavisi görüyorum ben stres kötü yapıyor oyuzden bitane içtim dün. Ama bırakıcam ne olursa olsun gayret edicem ve bırakıcam. O videodan sonra sigaranın gözümdeki yeri değeri gitti geröekten sadece stres yapmamak benim için cok zor oluyor. Sen içiyor muydun hatırlayamadım konuştuysak bu konuda ya
Anksiyete bende yıllar önce tedavi görmüştüm zor olduğunu biliyorum çok geçmiş olsun inşallah sende iyileşirsin🌸Ayrıca ben inanıyorum sana canım bırakıcaksın. Evet zor olduğunu biliyorum ama yapabilirsin. Bak dün sadece 1 tane içmişsin. Bu ne kadar büyük bir başarı biliyorsunn. Aynen böyle devam güzel haberini bekliyorum tamamen bıraktım diye🦋🌸

Anksiyete bende yıllar önce tedavi görmüştüm zor olduğunu biliyorum çok geçmiş olsun inşallah sende iyileşirsin🌸Ayrıca ben inanıyorum sana canım bırakıcaksın. Evet zor olduğunu biliyorum ama yapabilirsin. Bak dün sadece 1 tane içmişsin. Bu ne kadar büyük bir başarı biliyorsunn. Aynen böyle devam güzel haberini bekliyorum tamamen bıraktım diye🦋🌸
İnşallah bitane bile olmaması lazım ama çok sinirlerim bozuluyor ağlayıp duruyorum her dakka çok zorluyor beni dualarınıza beni de katın nolur bırakmak için sigarayı çok şükür 1 paketten 1 taneye indirdim oda bitsin istiyorum elimden geleni yapıyorum Rabbim yardımcımız olsun inşallah çok teşekkür ederim mesajınız için güç verdi bana 💞

İnşallah bitane bile olmaması lazım ama çok sinirlerim bozuluyor ağlayıp duruyorum her dakka çok zorluyor beni dualarınıza beni de katın nolur bırakmak için sigarayı çok şükür 1 paketten 1 taneye indirdim oda bitsin istiyorum elimden geleni yapıyorum Rabbim yardımcımız olsun inşallah çok teşekkür ederim mesajınız için güç verdi bana 💞
Dün kandildi ya aklıma geldin dua ederken inan sana da ettim. Rabbim yardımcın olsun inşallah🤲🏻☺️

Yok hiç konuşmadık bende bırakamıyorum 8 haftalık olacağım 2 paket içiyordum tiryakiydim hayatımı sigaraya göre yönlendiriyormuşum ve şimdi çok uyumaya çalışarak 7 ye indirebildim gerçekten işe yaradımı diye ögrenmek istedim

20 senelik sigara geçmişim var yıllarca içtim .. hamile olduğumu öğrendim üstüne sevinçten sigara yaktım 😁 sonra aldı bir vicdan azabı doktora gittim kalp atışları duydum kızımın o ana kadar içimde bir canlının olduğu benim bir parçam olduğunu çok idrak edememis olucam ki doktora pişkin pişkin ben sigara içiyorum bırakamıyorum dedim azaltsam olurmu dedim. çocuğunu kucağıma alsam bir sigara yaksam dumanını onun yüzüne uflesem hasuna gidermi dedi hayır dedim sen şuan kendi çocuğuna bunu yapıyorsun dedi o an idrak ettim ,.yine bir sigara yaktım bebeğimi hayal ettim o anda içimde sigara dumanından boğulduğunu. iki gün yaktım iki nefes çektim söndürdüm vicdan azabından bıraktım....2 sene içmedim . Sonra yine panik atak sırasında yaktım bir tane yine başladım.1 senedir yine içiyordum kayın pederim yillardir içiyor anjiyo oldu kaç defa yine bırakmadı ameliyat oldu yine içti. şimdi damarlar tamamen tıkandı doktor doktor geziyor iki gün önce karar verildi bacakları kesilecek 😭 o kadar acılar çekiyorki Ağrı'dan duramıyor aylardır gözümün önümde canlı örnek. eşim ve ben bıraktık sigarayı yok arkadaşım bunun sonu yok faydası da yok bunu öğrendim birde insan isteyince gerçekten bırakıyormus ben hayatta bırakamam derdim ,1.5 aydır içmiyorum o kadar farkrdiyorki asla birdaha başlamam istedikten sonra basarabilirsin sebeplerini getir gözünün önüne sigara içmek istediğinde burayı aç oku hala bırakamazsan yeterince istemiyorsun demektir..en önemlisi de bunu düşün sigaranın sonu yok bir gün bırakacaksın kp gibi iş işten geçtikten sonra değil sağlıkliyken bırak .. umarım buraya yazarsın bıraktığın günü artık içmiyorum diye ♥️

Yok hiç konuşmadık bende bırakamıyorum 8 haftalık olacağım 2 paket içiyordum tiryakiydim hayatımı sigaraya göre yönlendiriyormuşum ve şimdi çok uyumaya çalışarak 7 ye indirebildim gerçekten işe yaradımı diye ögrenmek istedim
Ya aslında yaradı işe sigaranın gözümdeki yeri değeri değişti ama bağımlı olmak çok zormuş. 12 senedir içiyorum ben son 2 senedir baya artmıştı. Bide üstüne aksiyete bozukluğu tedavi derken 1 paket olmuştu. Ama şimdi 2 içiyorum en fazla 7 çokmuş canım sende 3 falan yapsan bari keşke. İnşallah tamamen bırakırız tek duam dileğim delirmek üzereyim nasıl içerim nasıl dayanamam diye ama bazen atak gbi kalp çarpıntı daralma ter basma bir geliyor ki çok korkuyorum panik atak vardı bende aksiyete bozukluğu ama tedavim bitmek üzereydi. Hiş tetikleyen bişi kalmamıştı çok şükür çok mutluydum. Şimdi yine en başa dönmekten korkuyorum Allah korusun.

Ya aslında yaradı işe sigaranın gözümdeki yeri değeri değişti ama bağımlı olmak çok zormuş. 12 senedir içiyorum ben son 2 senedir baya artmıştı. Bide üstüne aksiyete bozukluğu tedavi derken 1 paket olmuştu. Ama şimdi 2 içiyorum en fazla 7 çokmuş canım sende 3 falan yapsan bari keşke. İnşallah tamamen bırakırız tek duam dileğim delirmek üzereyim nasıl içerim nasıl dayanamam diye ama bazen atak gbi kalp çarpıntı daralma ter basma bir geliyor ki çok korkuyorum panik atak vardı bende aksiyete bozukluğu ama tedavim bitmek üzereydi. Hiş tetikleyen bişi kalmamıştı çok şükür çok mutluydum. Şimdi yine en başa dönmekten korkuyorum Allah korusun.
Sigara içmemek de anksiyete panik atağı tetikliyor bende hamile misiniz?

Ah çok sevindim bende içmemek için yemin ettim kendime içmiyorum şükür ☺️
Çok sevindim gerçekten. Ama bulantılar kokular ve tansiyon düşüklüğü çok zorluyor beni ya bir de corona geçirdim yakında yine şuan çok şükür daha iyiyim ama zorluyor baya bu aralar tansiyon düşüklüğü hep yatmak istiyorum çok halsizim bulantılara da soda falan iyi geliyo anlık da olsa sizin kaçıncı haftanız

Çok sevindim gerçekten. Ama bulantılar kokular ve tansiyon düşüklüğü çok zorluyor beni ya bir de corona geçirdim yakında yine şuan çok şükür daha iyiyim ama zorluyor baya bu aralar tansiyon düşüklüğü hep yatmak istiyorum çok halsizim bulantılara da soda falan iyi geliyo anlık da olsa sizin kaçıncı haftanız
Benimde bulantım çok bugün 6+6yım ben. Geçen haftalarda hiç yoktu bu ara sürekli bulantım var siz kaç haftalıksınız

Ah çok sevindim bende içmemek için yemin ettim kendime içmiyorum şükür ☺️
Çok sevindim gerçekten. Ama bulantılar kokular ve tansiyon düşüklüğü çok zorluyor beni ya bir de corona geçirdim yakında yine şuan çok şükür daha iyiyim ama zorluyor baya bu aralar tansiyon düşüklüğü hep yatmak istiyorum çok halsizim bulantılara da soda falan iyi geliyo anlık da olsabenl
Benimde bulantım çok bugün 6+6yım ben. Geçen haftalarda hiç yoktu bu ara sürekli bulantım var siz kaç haftalıksınız

İlk haftalarda hiç yoktu bende seviniyordum ama 1 aydır aşırı bulantı ve tansiyon düşüklüğü yaşıyorum. Bugünlerde biraz daha azaldı gibi ama kokulara hassasiyet falan mahvetti beni. 10+6 benim de. İnşallah 12. Haftalarda falan daha da azalmasını bitmesini umut ediyorum

X