Sigara ve kilo lütfen yardimm

Pnrsnnnn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Mart 2021
66
60
Merhaba arkadaşlar. Ben 7 ay önce doğum yaptım 10 kilo doğumla gitti 20 kiloyu da 4 ayda Karatay diyeti ile verdim şuan 72 kiloyum . Çok sağlıklı besleniyorum ve sigarayı bırakmak istiyorum ama kilo almak istemiyorum. Evet sigarayı bırakmak kilo almaktan daha önemli bunları biliyorum ama kilo da sağlığımı etkiliyor bununda farkındayım. Hem Karatay beslenme şekline devam edip hem sigara icmeyerek zayiflayabilir miyim yoksa illa ki kilo alır mıyım Var mı sigarayı bırakıp kilo almayan nasıl başardınız yardımcı olur musunuz

Merhaba arkadaşlar. Ben 7 ay önce doğum yaptım 10 kilo doğumla gitti 20 kiloyu da 4 ayda Karatay diyeti ile verdim şuan 72 kiloyum . Çok sağlıklı besleniyorum ve sigarayı bırakmak istiyorum ama kilo almak istemiyorum. Evet sigarayı bırakmak kilo almaktan daha önemli bunları biliyorum ama kilo da sağlığımı etkiliyor bununda farkındayım. Hem Karatay beslenme şekline devam edip hem sigara icmeyerek zayiflayabilir miyim yoksa illa ki kilo alır mıyım Var mı sigarayı bırakıp kilo almayan nasıl başardınız yardımcı olur musunuz
Spor mu yapsan diyetle birlikte sigarayi birakinca belki kilo yapmaz

Ben de o durumdayım sigarayı bırakmam lazım ama erteleyip duruyorum önce kilo vereyim dedim şimdi ise hamilelik planlarsam bırakacağım diyorum çözüm ne olur bilmiyorum ama arkadaşın da dediği gibi spor yaparsan yediklerini dengeleyebilirsin hem spor sigara isteğini azaltıyor canın sigara içmek istediğinde aç Leslie yap😅

Merhaba ben hamile kalınca sigarayı bıraktım ve 18 ay geçmiştir bırakalı. 20 kilo gebelikte aldim ama doğumdan 6 ay sonra eski kiloma döndüm. Sigarayla bi ilgisi olmadı, metabolizma bozulmasın yeter ki ve sigara içme isteğinizi abur cuburla bastırmamak sanırım önemli noktalar. Peki siz hamilelikte de mi içtiniz sigarayı 🤔

X