Sigaray Braktm :)

alkisalkisalkistebrikler balsurat darisi bizim basimiza...

BALIM TEBRIKLER CNM

ah bende 3 yıl ardan sonra yine başladım

akşam olunca içmeyeceğim diyorum gündüz dayanmıyorum

sıkıntı sıtres tekrar beni yeni düşürdü ama bu son paketım birdah yok

inşallah ne güzel içmiyodum lmaz:

ben de gerçekten çok içten bir şekilde tebrik ediyorum..çünkü tam 9 yıldır sigara içiyorum ama günde yarım paketi geçmiyor.yine de nnefret ettiğim için bırakmak istedim ve grip olduğumdan 10 gün boyunca içemedim. fırsat bu fırsat diyerek bırakabileceğimi düşündüm ama neerdeee,son iki gündür günde bir-iki tane ile yine başladım..o yüzden bırakabilen herkesi çok içtenlikle tebrik ediyorum,büyük irade gerektiriyor ki o da bende yokmafoldumben

Bugün 10.gün :)aklıma bilem gelmiyorr :))hatta komşu içiyorduu püfffff kokusu öğğğlaelaelaelaelae

arkadaşım öncelikle tebrik ediyorum bırakabilme cesaretinden dolayı.benbir türlü cesaret edemiyorum.bırakırsam hayat duracakmış gibi geliyor.bunu nasıl başardığını, içme krizlerini nasıl atlattığını ,sigaranın yerine neler koyduğunu, ben ve benimgibi bu durumda olan arkadaşlarla paylaşırsan çok sevinirim.

Sağolunn kızlarrr teşekkürlerrr:kedipuyorumnanaktan

çok sevindim adına ben de, tebriklerden bir demet sunuyorum sana...

iradenle ve kendinle guru duymalısın....inşallah daimi olur bu kararın....:lepi:

kutluyorum seni balsuratcım.
darısı annemin ve nişanlımın başına inşallah.

Themis ne güzel anlatmışsın tam benim istediğim yöntem bu. 21 ağustos ta bıraktım sigarayı ama arada içerim diye izin verdim kendime. ilk defa dün akşam kahveyle yarım sigara içtim umarım kısır döngü yaşamam..

kızlarrrrrrr bırakalı 1 ay olucak ama aklımızdan çıkmıyor,ne yapıyonuz bırakanlar 1 yıl geçsede aklında olcak diyor ve korkuyorum o duygu çok kötü akşamları ne yapıcaz anca atıştırıyoz.bide biz mahallece bıraktık görümceler (3 tane)kocaları kaynım, eltim,ben ve eşim akşamları bazen terapi yapıyoz,ama ne yalan sölüyim aaklımızdan çıkmıyor.bu arada hepimiz tiryakiydik en az 20 yıllık,hatta bir görümce ve kocası günde 2 paket içiciydiler.allah bize yardım etsinnn.

Benimde 1 ay olmuşş vaaaavv zaman ne çabukk geçmişş.Ve benim aklıma bile gelmiyor canım bile istemiyor.Allahıma şükür rabbim yardımm ettii..

Titanik 1 ay dayandın sık dişini:jeyyar:bol bol dua ettt.Allah yardımcın olsun

Tebrik ederim. bende bırakıp tekrar başladım. hemde eskisinden daha fazla. tekrar bırakmayı çok istiyorum ama şimdilik hiçç cesaretim yok.

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2:asigim:Sağolasınız teşekkürler

Tebrik ediyorumvereliniortak ve ayaktaalkisalkisalkis.Hiç bir zaman anlamadım zaten üste para verip kendini öldürmek içn uğraşanları.Heleki son üç ay içinde yakın çevremde 2 kişi çok kısa sürede akciğer kanserinden ölünce eşime daha çok ısrar ediyorum bu illeti bırakması için.darısı tüm içenlerin başına

6 sene öncede ben bırakmıştım vay be nasıl da geçmiş zaman
ara sıra aklıma düşsede sigara içenlerin
kokusunu alınca vay be bende böyle iğrençmi kokuyormuşum demekten
alıkoyamıyorum kendimi
tebrikederimvereliniortak

tebrik ederim kızlar yaa bende hamişliğim sayesinde bıraktım mucize gibi bişey bu ya bebeşimde sebep buna hamileliğimin 1 ayını içtim sonra tiksintiyle bıraktım o bırakış ama bana başlarsın diyenler oluyo hamilelikte olduğu için ama başlamak istemiyorum hem dişlerim eskisinde beyazzemuszemushemde artık rahat nefes alıp veriyorum artık hemde zamlandı valla sigara ee tabi birazda irade meselesi:)

ben o pis seyi 6 sene once biraktim 7 sene deliler gibi icmistim.simdi kendime hayret ediyorum.İyi ki de birakmisim cunku 6 senede olsa vucudumda yok ve melegime en az zarari vermis olucam.keske hic icmemis olsaydim ama birakmakta muhtesem bir guven ve mutluluk.
Allah yardimcin olsun.hayatinin en guzel karari budur

Sigarayıı bırakmak ,isteyipp bırakamayan arkadaşlarr bırakamam diyeee birşeyy yok kesinlikleee.yOKK Sİgarasızz yapamam edemem bencee :))çok saçma ball gibide sigarasızzda yaşayabiliyor insann aklınıza bile gelmiyorr bir başarabilsenizz:dance:delikafaduldenhihoyyyt

Sigarayıı bırakmak ,isteyipp bırakamayan arkadaşlarr bırakamam diyeee birşeyy yok kesinlikleee.yOKK Sıgarasızz yapamam edemem bencee :))çok saçma ball gibide sigarasızzda yaşayabiliyor insann aklınıza bile gelmiyorr bir başarabilsenizz çoook doğruuuu arkadaşımmmm:)

Bugün 42.gün oldu allahıma şükürler olsun:dance:Rabbim yardım ettii o lanet zehir artık vücudumdan yavaş yavaş atılıyorrr.İnanın Aklıma bile gelmiyorrr.Hatta komşu içtiğinde kkusu iğrenççç geliyorrrlmaz:

tebrik ederim valla canım seni
çok iradelisin sen bu azimle gidersen
elde edemiyceğin bişey yok bence
yeterki iste Allahında izniyle
herşey dilediğin gibi olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…