Sigaray Braktm :)

Tebrik ederim bal kafaalkisalkisalkis
İnşallah bi daha hiç başlamazsın

aferin ballım aferin ah ah darısı

süperrrrrr
tebrik ediyorum seni ve aynı iradeyi anne ve babamında göstermesini yüce rabbimden diliyorum...
bir bıraksalar çyle mutlu olucam ki...

tebrikler balimm bide ben birakabilsem

nan ben bunu daha önce niye görmedim.eferin sana alkisalkisalkis alkisalkisalkis

balkafa hic bu konuda konusmamistik demi trden gelelei bende kullanmadim hic tamamen biraktim
tek tuk derken hic olmuyordu benimde tam 60 gun olmus esimde cok sasirdi ama kurtuldum

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
sigarayı bırakmana çok sevindim balım opuyorumnanaktan
ben hiç içmedim içmeyen bir eş seçtim çünkü sigaradan kokusundan herbişeyinden nefret ederim :umursamaz:
bir daha hiiiiççç başlamaman dileğiyle balkafam,
darısı diğer ciğerlerini mahvedenlere
rabbim onlarında yardımcısı olurda kurtulurlar bu illetten kötükedihüso

Çok sağolunn kızlarrrropuyorumnanaktan

delü asimm doktorumm sanada aferinnnn sende bıraktınn kız ben bilmiyordum

balım bırakamana çok sevindim tatlım...
bende içmiyorum artık..

ayyyyy bende bir bıraksam çok denedim ama herşey kafada bitiyor işte ben bıraksam eşimde içiyor ondan görüp yine başlarım ben benim işim çok zor yaaa

Ay darısı benim başıma:gitme:
4.300 Lira veriyorum bu lanete ve hala içiyorum yaa
Ne kadar istesemde bırakamıyorum işte:sinifsinif:

Adıvarım Hadiii sende bırakkk .Bırakamıyorum diyee bişi yok istesen bırakırsınn benim gibi :)15 gün baş dönmesi yaşarsın sonra gelipp geçerr :))hem o parayı ona vericeğinee :)))başka şeyler alırsın kendine.

1 haftadır sokakta sigara içen gördüğümde içimden 2-3 defa ıÇ-GEBER Diyorum lmaz:

Bende bırkmak istiyorum yaabıktım artık bırakıp başlamaktan.Benimde eşim içiyor ondan yakıp başlıyorum.Bu yıl 3 kez aynı şey oldu,gücüm kalmadı sanırım

2.5 ay olmuş maşallahh aklıma bile gelmiyorrrr.Lanet olası zıkkımdan kurtuldum Allahım sana sonsuz şükürler olsun :Saruboceq:

Balkafam bende bıraktım canım yaa kendime inanamıyorum tam 1 ay oldu:teytey:
Senide tebrik ederşm ayrıca benden önce bırakmışsınkaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…