SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Ay şaka gibi ya 71 gün oldu 1gun bile imkansız gibiydi 😂😂😂😂😂 ve bugün baskül bi bakayım kaç kilo aldım dedim ama ben 1kilo zayiflamisim 😂

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-22-18-33-03.png
    Screenshot_2022-02-22-18-33-03.png
    108,8 KB · Görüntüleme: 28
Bende rejimdeyim 2,5 kilo verdim geriye 3 kilo kaldı.. E Ecem1628 Ceren0134 Ceren0134 bende ne öksürük ne balgam yok hiç olmadı🤔🤔 ben çok içerdim 2 tane peşpeşe ginde 1 paket nerdeyse ama yok bende o şikayetler🤔 geçmiş olsun ceren umarım hemen kurtulursun öksürükten..

Bende rejimdeyim 2,5 kilo verdim geriye 3 kilo kaldı.. E Ecem1628 Ceren0134 Ceren0134 bende ne öksürük ne balgam yok hiç olmadı🤔🤔 ben çok içerdim 2 tane peşpeşe ginde 1 paket nerdeyse ama yok bende o şikayetler🤔 geçmiş olsun ceren umarım hemen kurtulursun öksürükten..
ben toplamda 6 kilo aldım bugün tam 3 ay 4. günüm ama bu aralar canım çekiyor kendimi tutuyorum. nargile içmeyi düşünüyorum bir akşam :)

Bende gün içinde cok içerdim hatta moralim bozuk olduğunda 1paket yetmezdi belki sende sonra çıkmaya başlar 😐 ama berbat bir durum

Ben de gunde yarim paket iciyorum, birakmak imkansiz gibi geliyor. Kacis gibi birsey benim icin :KK43:

Biraz önce 171 aradı konuştuk bu kadar hevesle konuşacağımı tahmin etmiyordum.
Kilo durumu nasıl fazlaysa diyete girin bence,en büyük derdim dolaba saldırırımıyım dı olmadı hiç hem diyet hem sigara içmemek çok enteresandı benim için.
1.60 boyum var 54 kiloydum şuan tam 60 kilo oldum ama çok rahatsız değilim açıkcası yada kış üst üste bol giyiniyorum ondan öyle geliyor

Bu sabah burayi gordum ve sigarayi birakmaya karar verdim. Bu saate kadar icmedim. Ve kendime bazi hedefler koydum. Bu hedefler basarmam icin motivasyon kaynağım olacak.

X