SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Bende sigarayi birakmayi dusunmeye baslamisken tesadufen ana sayfamda gordum bu topigi ben 1 senedir devamli iciyorum oncesinde tek tuk arkadas ortaminda icerdim simdi de bi isim olsa ya da sigara kullanilmayan bi ortama girsem aksama kadar icmem şu an 4 gunde 1 paket e dusurdum sigarayi birakmak istiyorum ama kendimi neyden yoksun biraksam bi saldirma hissi geliyo o yuzden paket gozumun onunde duruyo gunde 4 maks 5 tane iciyorum su an ama tamamen bitirmek istiyorum

Bende sigarayi birakmayi dusunmeye baslamisken tesadufen ana sayfamda gordum bu topigi ben 1 senedir devamli iciyorum oncesinde tek tuk arkadas ortaminda icerdim simdi de bi isim olsa ya da sigara kullanilmayan bi ortama girsem aksama kadar icmem şu an 4 gunde 1 paket e dusurdum sigarayi birakmak istiyorum ama kendimi neyden yoksun biraksam bi saldirma hissi geliyo o yuzden paket gozumun onunde duruyo gunde 4 maks 5 tane iciyorum su an ama tamamen bitirmek istiyorum
Aslinda ben de senin gibiydim ama zamanla cogaldi. En son günde yarim pakete cikti. Baktim boyle boyle cogalacak, bir dur demek istedim artik.

Aslinda ben de senin gibiydim ama zamanla cogaldi. En son günde yarim pakete cikti. Baktim boyle boyle cogalacak, bir dur demek istedim artik.
Ben gunde 1 pakete ciktigim da oldu son zamanlarda zaten oyle oldugunu farkedince dedim bu işe bi el atiyim artik öyle tiryaki de degildim ama baş agrisi cok oluyo bende zaman uzadikca baya

ben toplamda 6 kilo aldım bugün tam 3 ay 4. günüm ama bu aralar canım çekiyor kendimi tutuyorum. nargile içmeyi düşünüyorum bir akşam :)
Yaaa yemin ederim günlerdir aynı şeyi düşünüyorum nargilemi içsem🥰🥰🥰😂😂 niye acaba bu istekler oluyor🤔 vucutta nikotinim yok acaba sadece yılların verdiği alışkanlıktanmı canımız istiyor ? Yazın daha zor gelcekmiş gibi hissediyorum ve yenik düşmemek için şimdiden dua etmeye başladım

Yaaa yemin ederim günlerdir aynı şeyi düşünüyorum nargilemi içsem🥰🥰🥰😂😂 niye acaba bu istekler oluyor🤔 vucutta nikotinim yok acaba sadece yılların verdiği alışkanlıktanmı canımız istiyor ? Yazın daha zor gelcekmiş gibi hissediyorum ve yenik düşmemek için şimdiden dua etmeye başladım
Kız bak bu defa kafana yiyeceksin kırmızı kurdaleli 👡 ligimi 😂😂😂😂 canın istemiyor hiç aklına gelmiyor sen öyle sanıyorsun göster artık ona gününü 😀

günaydın kızlar bu gece rüyamda sigara içiyorum içtikten sonra nasıl pişmanım nasıll kokusu burnumda yani diyorum ki nasıl pis kokuyor bak bir tane içtim devamı gelecek diyorum ve uyanıyorum uyandığım andaki mutluluğumu anlatamam ohh be rüyaymış diyorum

günaydın kızlar bu gece rüyamda sigara içiyorum içtikten sonra nasıl pişmanım nasıll kokusu burnumda yani diyorum ki nasıl pis kokuyor bak bir tane içtim devamı gelecek diyorum ve uyanıyorum uyandığım andaki mutluluğumu anlatamam ohh be rüyaymış diyorum
Offf kurtulamicaz sanırım bu rüyalardan 😐

Arkadaslar ben telefonuma bir uygulama indirdim. Orada ne kadar suredir gunde ne kadar sigara ictiginizi falan yaziyorsunuz ve su zamana kadar kac sigara ictiginizi, ne kadar para harcadiginizi ve hayatinizdan ne kadar zamanin eksildigini gosteriyor. Sigara icmedigimiz zamanlari da hesapliyor. Ben kendimce soyle bir hedef koydum. 1 ay boyunca sigara icmedigimde o uygulamada ne kadar paranin cebimde kaldigini görebiliyorum. O parayi oldugu gibi loseve bagislayacagim. Bir sonraki ay da smali cocuklara bagislayacagim. Boyle hedefler koydugumda hem yaptigim sey daha anlamli oluyor benim icin hem de daha kararli olabiliyorum.

Bende hep rüyamda görüyorum kaç akşamdır ğst üste öyle bir içiyorumki… yok rüyalardan kurtuluş yok

Hahahahaha pipete dönsem daha iyi yani ozaman dimi ceren😂😂😂
Ya sorma ilk defa akşam üzeri deli gibi istedi canım inan bu kadar çok istek olmamıştı yakmam an meselesi idi ne yaptım ise olmadı en son duşa girdim yeminle.duşta oyalandim 😂😂😂😂 çıktım baktım istek yok oh şükür dedim biraz daha zorlasa idi yakacaktim :olamaz:

Ya sorma ilk defa akşam üzeri deli gibi istedi canım inan bu kadar çok istek olmamıştı yakmam an meselesi idi ne yaptım ise olmadı en son duşa girdim yeminle.duşta oyalandim 😂😂😂😂 çıktım baktım istek yok oh şükür dedim biraz daha zorlasa idi yakacaktim :olamaz:
bazen geliyor öyle krizler bende zor tutuyorum kendimi

X