Sigarayi birakanlar

Reinaaaaa... Yarın paket alsam mı diye düşünüyordum bi taneden bisi olmaz belki dedim sonra napiyorum iki gecti dedim. . Cildim super olsun inşallah ya. AlmicM valla. Bir hafta dayanicam. Sonra bi de diyete giricem. Kitap okurum aklıma geldikçe sigara bu aralar geçer gider. Bi kaynana bi flört falan olsa kavga ederdim rahatlardim. Bu sinir geçse bi
Yok yok içme gerçekten değecek yani, arada sizin yorumlara ben gelip uyuz uyuz cevaplar yazarım kavga da ederiz dkdkdk

Yok yok içme gerçekten değecek yani, arada sizin yorumlara ben gelip uyuz uyuz cevaplar yazarım kavga da ederiz dkdkdk
Sanki kaynanama ben bakıyorum emekli maaşını eltim alıp tatilde yiyor üstüne de kocam eltimi bana övüp sen naptin ki anama diyor. Öyle bir sinir var üstümde. Olur olur ederiz kdkdkx yicem seni ya tatlılığa bak

Ay hadi siz de izleyin videoyu. Belki vesile olur bir anda bırakırsınız? Sonra super ciltlerle dolaniriz. Sizde de bir hafta sinir yapsa aşıri güzel de kavga ederiz şimdi öyle bana tat vermedi tartışma. Mantıklı mantıklı sakin cevaplar falan verdiniz hep kskkzlz. Bence son denemeniz asiri güzel gececek. Biri daha begenmemis yorumumu gidip sorayım geliyorum kdkskks
Aklımda ve yüreğimde idi zaten paketim bitsin atıcam hayatımdan.
Yazacağım da bu sefer ajandama hislerimi.
Daha öncekinde kalanları kırıp atıp ohh diye çöpe atmıştım bu sefer çok da kasmaya gerek yok diye girişicem:)
Yeter yani hiçbir şey bizden güçlü olamaz.
Bir restorana gittiğimizde bile neden soğukta aa beş dakika kapıya çıkalım diye içimizde bir istek duyalım ki.
Molalarımızı sigara içelim yeter diye iple çekelim ya da kahvaltıları bitsin de bir an önce sigara içelim diye tat almadan hızlıca bitirelim.

Aklımda ve yüreğimde idi zaten paketim bitsin atıcam hayatımdan.
Yazacağım da bu sefer ajandama hislerimi.
Daha öncekinde kalanları kırıp atıp ohh diye çöpe atmıştım bu sefer çok da kasmaya gerek yok diye girişicem:)
Yeter yani hiçbir şey bizden güçlü olamaz.
Bir restorana gittiğimizde bile neden soğukta aa beş dakika kapıya çıkalım diye içimizde bir istek duyalım ki.
Molalarımızı sigara içelim yeter diye iple çekelim ya da kahvaltıları bitsin de bir an önce sigara içelim diye tat almadan hızlıca bitirelim.
Evet ya ben kullanmıyorum sekerim diyelim. Mis gibi kokalım. Zaten akciğer kanseri koah oksurukler falan ayrı. Halam bıraktı bir senedir on sene gençleşti valla. Parası da cabası. Serum alicam o paraya ben tonik alicam. Guzelleselim birazcık. Sağlıklı da besleniriz..meyve bol su yeşil çay.

Merhaba hanımlar,

YouTube videosu ( allen carr ile sigarayi birakma) izledim ve bir anda hiç niyetim yokken sigarayı bıraktım. Öyle şak diye. Daha önce bahsedildi bu videodan ama boyle bi sey olacağına inanmamistim. Evet birakiliyormus bir anda. Yaklaşık 15 yıldır günde yaklaşık bir paket içiyordum ve birden bıraktım. Dün iyiydim bugün ikinci günüm. Çok canım da istemiyor aslında ama gerginim. Huzursuzum. Ve nikotin krizine girer miyim? Tekrar başlamamak için sigara içilen ortamlardan kacmalı miyim? Herkesi dövesim var dövsem rahatlar miyim? Hayatimda ilk defa 48 saattir sigara içmiyorum ve bu gurur verici bisi. Hem kendi sağlığımı hem cevremdekilerin sağlığını riske atmıyorum diye çok seviniyorum. Sigara bırakanların deneyimlerini rica ediyorum. Biraz da motive olmak istiyorum

Merhaba, Allah yardımcınız olsun 🤲🏻İnşaAllah kolaylıkla atlatırsınız bu süreci.

Arkadaşlar slmlar.ben cuma günü tüp bebeğe başladım.doktorum defalarca sigarayı birakacaksin birinci olarak dedi.bugun 3 gunum ağzıma surmedim ama çok kötü geçiyor insanlardan uzak duruyorum kalp kırarım diye böyle değişik bir sınır halim oldu sanki.elimden önemli birşeyim alınmış gibi hissediyorum sanki bisiler eksik gibi nasıl anlatayım.bu elektronik sigaralar nasıl kullanan varmı bırakmaya yardımcı olurmu.hepsi nikotinlimi oluyor onların ne bileyim sanki elimde tutsam bir iki nefes çekip bıraksam nikotin olmasada olur gibi geliyor bana😬😬

15 senedir içiyorum birden bire bire bırakma kararı ile 2 sene bıraktım Kesinlikle zorlanmadım kendime hep bıraktım değil kullanmıyorum dedim 9 ay önce Annemi ani ölümle kaybettim çok uzatanlar oldu elime almadım takiii 20 gün öncesine kadar annemin doğum günün de bana aldığı çok değerli olan bir hediyeyi kaybettim o acı ile 1 tane yaktım yakmaz olaydım 20gundur eskisinden daha çok içiyorum.... kesinlikle kurtulmaya bakın bıraktığınız an asla 1 tane bile yakmayın

burası allen carr ile ilgili en güncel forum sanırım
kitabı okumaya başladım 30 sf kadar okudum ama bi kitapbu kadar mı kendini tekrar eder her sayfada
bıraktım okumayı resmen
sadece videosunu izlemeyi düşünüyorum

X