Sigarayı bırakmak isteyen yeni gelinler nasıl bırakıcaz hadii bakalım yardım edelim

canım iyi yine.hiç yoktan iyiydir yani..en azından 4 e düştün.az kaldı bak gün gün o da gider biter...

benim nişanlım içior defalarca kavga etmişizdir. günde iki pakete yakındı. 1 pakete düşürmüştü şimdi yarım paket diyebilirm bazen bir pakete yaklaşıor ama emin olun çok kötü kokuor. insan yaklaşmak istese üstü bile sigara kokuo vazgeçi. bence pis kokusu bile bırakman için yeterli neden.

canım bozma moralini..her zaman iste..her şeyin başı istemek.eğer gerçekten ister ve inanaırsan yaparsın kırma inancını....

bende bırakmak istiyorum ama olmuyo olacakda amacıma ulaşamadan pes ediyorum ahhh o nikotin yokmu :kızgın:

Bir formül buldum şimdi nette buyrun

Sigara içenlerin, en büyük sorunu, sigarayı bırakmanın zorluğu. Pek çok yöntem denese de sigarayı bırakamayan insanlar için, Dr Feridun Kunak’ın bitkisel reçetesi ;

GEREKLı MALZEMELER :
*1 kg patlıcan
*2 lt su
*2 adet limonun suyu
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLı : Patlıcanların kabuklarını, alacalı soyun ve dilimleyin. Suyun içine koyun. 2 adet limonun suyunu da ilave edip, 1 gün boyunca, limonlu suyun içinde, bekletin. Bu suyu canınız her sigara içmek istediğinde için. Bu sizin sigarayı bırakmanıza yardımcı olacaktır.

selam kızlar bende içitoyordum grip oldum bir öksürük bir balgam ay dedim kendi kendime iiçimi balgam katran sardı dedim ogünden sonra içmedim merdiven bile rahat cıkıyorum içmeyin canlarım onun parasıyla daha güzel şeyler alın yiyin giysiler alın kumbaraya attın o paraları ay sonu nda sigaraya harcanan para inanılmaz öptüm sizleri

arkadaşlar hazır olun kendi yöntemimi anlatıyorum herkes bir fikir vermişti bırakmam konusunda fakat ben kendi fikrimle başardım bekleyin yöntemimi ayrıntılı yazıp geliyorum

arkadaş ortamında alıştım (şimdi onlardan kesinlikle irtibatımı kestim evet sigara için inanın değdi ) etrafımdaki kişilerden birisi azaltarak bırakırsın dedi.. ben başladım denemeye busefer o sigara daha anlamlı gelmeye başladı. neden? şu saatte içicem ohhh rahatlıcam diyosun ister istemez.. başka biri birden kes hiç içme diye tavsiye verdi.. onuda denedim.. ama sigarayı bırakıncada tadı güzeldi diye hatırlıyordum yada yemek yedim şimdi ah olsaydı da nasıl güzel giderdi falan.. sonra düşündüm bunu ben kendim başarabilirim milletin kendi aklıyla beni yönlendirmesine gerek yok ben kendi aklımlada bu meretten tiksinebilirim.. GELELıM KENDı YÖNTEMıME..
markete gittim en sevdiğim sigarayı aldım bir paket eve geldim en son o günün akşamı içmiştim.. ilk sigaramı içtim ohh güzel geldi ama ben senden iğrenebilirim dedim .. başladım peşpeşe içmeye 4 tane falan içtim midem bulanmaya başladı sonra paketin diğer kalanlarıda yaktım hepsini birden yanıyor halde kültablasına koydum dumanın hepsi bana iğrenç tiksiniyorum ama kendimi zorlayarakta fırt fırt çekmeye çalışıyorum her sigaradan dumandan gözlerim yaşarıyo midemi hiç söylemiyorum bile bunu bir saatte sigarayı böyle bitirdim .. üstümü bi kokladım leş gibi kokuyorum hemen girdim duşa asıl bundan sonra ohhh dedim hayat böyle güzelmiş .. şimdi sorun sigara istiyor musun diye? tek cevabım iğrenç aklıma bile getirmeyin tiksiniyorum..
umarım faydalı olurum yerimseniben

X