Sigortasız bir eş ve para sorunsalı

Kız kimse tepki göstermez merak etme baksana hepsi bosanmadıgım için linçliyor beni zaten. Çok kolaymış gibi
Senin hayatın böyle sürüp gidecek. Seni sevmeyen ve sadece sömürecek bir adamla tek, biricik, ve geri dönüşsüz telafisi olmayan ömrünü geçirip gideceksin. Zaman hızlı geçiyor 30 sene sonra dönüp baktığında yaşanmamış bir ömürden başkasını görmeyeceksin. Buradakiler seni ne tanır ne bilir sayfayı kapattıkları an yoksun. İster boşan ister boşanma demekki sen bu hayatı yaşamamak için gelmişsin.
Sevilmeyen bir kadın olarak gözü dışarıda bir şerefsize hizmet edip ölüp gideceksin

Kız kimse tepki göstermez merak etme baksana hepsi bosanmadıgım için linçliyor beni zaten. Çok kolaymış gibi
Zor olan ne, bedava çalışmak, evine bakamamak, dinlenememek, acaba aldatıyor mu diye düşünmek boşanmaktan kolay mı yani? E böyle devam o zaman, biz senin hayatını yaşamıyoruz. Kendin ettin kendin buluyorsun, müstehak

Adam seni sömürüyor sigorta bile yapmıyor gidip baska yerde tezgahtar olsan en azından emeğinin karşılığını alırsın. Maaşın yatar sigortan ödenir böyle adam kullanıyor resmen

Sürekli buraya girip, kocanızın hakkında dert yanıyorsunuz ama bir icraat yok. Siz boşanmak istemiyorsunuz sadece dert yanmak istiyorsunuz, acındırmayı seviyorsunuz. Mesela ciddi olarak boşanmak isteseniz adamı tehdit edip rahat rahat boşanma imkanınız da var. Sgk şikayet ederseniz, anında ceza yer. Siz boşanmazsınız

O zaman niye konu açıyorsun

Neden kocanı her dakka şikayet edip kocam benim kıyamıyorum diyorsun

Kocanın gözünün içine baka baka pişkin pişkin aldattığını görüyorsun herkesle her halti yapıyor buna göz yumuyorsun ve adamla aynı yatağa giriyorsun bu daha kolay dimi

Kocanın kölesi olmak o istediğini yapıyor sende bunu seyrediyorsun

Neden konu açıyorsun sebeb nedir amaç nedir
???

O zaman niye konu açıyorsun

Neden kocanı her dakka şikayet edip kocam benim kıyamıyorum diyorsun

Kocanın gözünün içine baka baka pişkin pişkin aldattığını görüyorsun herkesle her halti yapıyor buna göz yumuyorsun ve adamla aynı yatağa giriyorsun bu daha kolay dimi

Kocanın kölesi olmak o istediğini yapıyor sende bunu seyrediyorsun

Neden konu açıyorsun sebeb nedir amaç nedir
???
Üzerine gitmeyin.
Sonra kk'ya gelip kocayı bosadim deyip kocasıyla derdi olan kadınlara niye bosanmadiniz ben öptüm attım atari yapıp ertesi gün yalan soyledim diyerek kk'nin anaç kucağına sığınıyor.
Ne oluyorsa mustehak dediğimiz gün yine kk olarak zalim ilan edilip beddua eşliğinde halay çekiyoruz shshs

Üzerine gitmeyin.
Sonra kk'ya gelip kocayı bosadim deyip kocasıyla derdi olan kadınlara niye bosanmadiniz ben öptüm attım atari yapıp ertesi gün yalan soyledim diyerek kk'nin anaç kucağına sığınıyor.
Ne oluyorsa mustehak dediğimiz gün yine kk olarak zalim ilan edilip beddua eşliğinde halay çekiyoruz shshs
Aynen bide beddua alıyoruz

Ha bide şikayet ediyor bizi neymiş akli basında bir kaç üye dışın da kimse yokmuş kezbanmisiz biz ya 🤣🤣

Senin bu forumdan beklentin nedir tam olarak ? Sürekli aynı şeyleri yazıyorsun çünkü. Çözüm belli. Uygulamıyorsun da. Eeee?
Bu önerdiğiniz çözüm, benim ve ailem için en hasarsız şekilde nasıl atlatılır mesela? Veya atlatmış olanların örnekleri.. yaşamış olduklarınız.. gibi bana cesaret verici rahatlatıcı şeyler istiyorum aslında yalan değil. Bana burada sadece boşan bunu mı çekeceksin deniyor başka bir şey yok. Çözümün o olduğunu bende biliyorum. Ama yaşadığım hayattan mesul olacak ve etkilenecek bir annem babam da var. Anlamıyor kimse bunu işine gelmiyor çünkü. Burada beni suçlamak daha basit çünkü

Bu önerdiğiniz çözüm, benim ve ailem için en hasarsız şekilde nasıl atlatılır mesela? Veya atlatmış olanların örnekleri.. yaşamış olduklarınız.. gibi bana cesaret verici rahatlatıcı şeyler istiyorum aslında yalan değil. Bana burada sadece boşan bunu mı çekeceksin deniyor başka bir şey yok. Çözümün o olduğunu bende biliyorum. Ama yaşadığım hayattan mesul olacak ve etkilenecek bir annem babam da var. Anlamıyor kimse bunu işine gelmiyor çünkü. Burada beni suçlamak daha basit çünkü
anneniz babaniz sizin yasadiginiz hayattan mesul olmaz merak etmeyin. Bizi zaten kandiramiyorsunuz da, kendinizi de kandirmayin

X