Sihirli Annem Star Tv (Yeni)

26 Nisan 2008
20.812
7.198
38
Sihirli Annem yeniden başlıyor!.. Dizi yeniden eski bölümlerinin yayınlandığı Star TV’de ekrana gelecek. Çekimleri nisan ayında başlayacak olan dizinin eski başrol oyuncuları İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Gül Onat ve Nevra Serezli ile yeniden el sıkışıldı. Son iki yıldır “İzdivaç” programını sunan Zuhal Topal ile ise görüşmeler sürüyor. Kartal Çıdamlı’nın yöneteceği dizide olağanüstü güçleri olan peri Eda karakterini canlandıran Defne Joy Foster’ın rolünü ise kimsenin oynamayacağı açıklandı. Dizinin yapımcısı Ali Gündoğdu, “Defne’nin canlandırdığı Eda rolü yeni bölümlerde olmayacak.

Bambaşka bir komşu kızı karakteri diziye katılacak” dedi. Mayıs ayında ekrana gelecek dizinin senaristi Gamze Özer ise “Defne dizide yıldızlardan gelmişti, şimdi yine yıldızlara gitmiş olacak” yorumunu yaptı.

Ayrıca Foster’ın eşi İlker Yasin Solmaz, Nişantaşı’nda oturdukları evden geçen pazar taşındı. 1,5 yaşındaki oğlu Can Kılıç’ı akrabalarına yakın bir ortamda büyütmek isteyen Solmaz, Anadolu Yakası’na taşındı. Solmaz, evden taşınırken ve eşinin kıyafetlerini koliye yerleştirirken gözyaşlarını tutamadı.

defne.jpg

defneye çok üzüldüm sabah çıkan tekrarlarına bile bakamıyorum dizinin :KK5::KK5: dizi güzel ve iyiki defnenin yeri boş kalmıs..

eski dizileri diriltiyorlar ama tutmuyor artıkkk.kalabalıktan başka bişideğil. yenişeyler üretilsin ekran bildiğin çöplük. biraz seviyelişeyler yapılsın artık sıkıldık

Son düzenleme:
bende sihirli büyülü dizileri çocuklar için pek sağlıklı bulmuyorum ama benim cadılar bayılarak izliyorlar:KK31:daha bu sabah eski bölümünü izlediler :KK6:
bunlar yerine yeni diziler yapılsa daha iyi olur bence:97:

ben kucukken sabrina diye bir dizi vardi (acemi cadinin kopyaladigi orjinal dizi). onu izlerken her ne kadar gercek olmadigini bilsemde cok etkilenirdim. boyle dizileri izleyipte gercek sanan cocuklar bile olabilir yani hic dogru bulmuyorum sihirli dizileri. ailelerinde cocuklarina izletmemeleri lazim

SİHİRLİ-ANNEM-5.jpg

Geçtiğimiz şubat ayında vefat eden Defne Joy Foster dışında çekirdek kadrosu aynı olan dizinin çekimlerine geçtiğimiz hafta başlandı. Yönetmenliğini Kartal Çidamlı, senaristliğini yine Gamze Özer’in yapacağı Sihirli Annem’in başrollerini İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Gül Onat, Jess Molho, Suat Sungur gibi isimler paylaşıyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Murat Serezli ve Selda Özbek de dizide olacak.

evet bnmde o dikkatimi çekti oysaki 4-5 yaş hali ne kadar tatlı ne kadar cimcimeydi
ama cerenn maşallahı var çok güzel bir gençkız oldu ayrıca cerenn abisi ismi neydiiii
kilolarını atmış ve büyümüş

ceren hep güzeldi :KK69:
abiside yakışıklı olmuş ama ismini unuttum ben ya:KK50:

gerkeksiz bir dizi daha ama tekrarını yayınlayp durmalarından iyidir.
ceren güzel çoçukken de güzeldi ama şu makyajlı halleri hiç hoşuma gitmiyor.daha küçücüksün zaten güzelsin ne gerek var makyaja:KK20:

Son düzenleme:
Çilek büyüyünce çirkinleşmiş. Göz ucuyla biraz bakıyorum şuan. Rolda yapamıyor. Çok itici geldi bana.

Son düzenleme:
bu şahap sayılganın gerçek göbeği mi ya, ne kadar kilo almış
valla dizide ces, nevra serezlinin oğlu ve pastanedeki yeni eleman dışında herkes antipatik bence
umarım dizi tutmaz, eskidende hiç sevmezdim
:KK53::KK53:

X