Sıkı Takipli Diyet Grubu 🌸

canlar bende bırakıyorum olmuyor bir türlü motive olamadım kendinize iyi bakın yeniden başlarsanız banada haber verin sizi seviyorumm:KK200:

Hepiniz mi bıraktınızzzz

Selamlar, bugünden itibaren ben tekrar başlıyorum şu an 48.1 kiloyum ama iki hafta içinde 46 kilo olmak niyetindeyim. 46.5 da olur. Şu an gluten ve laktoz aldığım için şişkinliğim var

Sabah kahvaltısı 2 yumurtadan yapılan peynirli omlet. 2 cherry domates ve bergamotlu yeşil çay

Bi süre kendi kendime konuşup konuyu hortlatıcam kusura bakmayın burası bana iyi geliyor

Sabah omlet benzeri ekmekli bişeyler yedim
Öğlen dürüm çiğköfte
Akşam salata ve pilav

Porsiyon azdı şimdi acıktım ama olsun
Yarın 10 bin adım falan yürürüm

Bi süre kendi kendime konuşup konuyu hortlatıcam kusura bakmayın burası bana iyi geliyor

Sabah omlet benzeri ekmekli bişeyler yedim
Öğlen dürüm çiğköfte
Akşam salata ve pilav

Porsiyon azdı şimdi acıktım ama olsun
Yarın 10 bin adım falan yürürüm
bende yanındayım canım
kendimce bişeyler yapmaya çalışıyorum ama tam başlayamadım
senin boy kaç bu arada?

Son düzenleme:
bende yanındayım canım
kendimce bişeyler yapmaya çalışıyorum ama tam başlayamadım
senin boy kaç bu arada?
154 :) boyum kısa kemik yapım incedir. Sporla da aram olmayınca kiloyu direkt vücudum yağ olarak alıyor :KK70:

Bugün sabahı atladım öğlen 2-3 kaşık pilav yedim
Akşam biraz fazla kaçtı 1 lahmacun yarım hamburger ekmeği içine köfte yedim yatmadan önce de yarım portakal yarım armut

ben de aranıza katılmak istiyoruuum

boy:173
kilo:104

yarın spor salonuna başlıyorum beslenme konusunda pek bilgim yok sizlerden yardım bekliyorum :)
İlk önce hoşgeldin diyelim
pek bilgin yoksa kalori takibiyle devam et bence
orda ne yemen ne yememen gerektiğini tam öğreniyorsun
hemde kilo çok rahat veriyorsun
istersen özelden kalori takibi için site ismi de önerebilirim

selam arkadaşlar, glutensiz (günde 3 dilim ekmek sadece) beslenmeye geçtim ama hipotiroidden aldığım 12 kiloyu vermek istiyorum, birkaç zayıflama iğnesi var onlardan kullanan var mı ? tr gelmedi henüz ozempic i gözlüyorum da

selam arkadaşlar, glutensiz (günde 3 dilim ekmek sadece) beslenmeye geçtim ama hipotiroidden aldığım 12 kiloyu vermek istiyorum, birkaç zayıflama iğnesi var onlardan kullanan var mı ? tr gelmedi henüz ozempic i gözlüyorum da
Ozempic i yurtdışından satın alıp getiriyorlar türkiyede kullanan çok

X