Sıkıldım kıyafet kavgasından

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

akcayaselinn

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
116
-34
31
Selam kızlar

Daha önce sevgilimin kıyafetime karıştığını söylemiştim. Açık giyinenler nasıl giyiniyor acaba. Onların sevgilisi eşi kıskanmıyor mu veya nasıl müsaade ediyor kendini mezhebi geniş hissetmiyor mu? Ben anlamış değilim yorulmaya başladım artık. Sizinkilerde başlarda karışıyordu da siz mi ikna edip aştınız. Yoksa en başından beri hiç karışmayan adamlara mı denk geldiniz. Dar paça bile problem olmaya başladı. Yaza en yakın arkadaşımın düğünü var. Tek omuz askılı elbise beğendim asla olmaz demelere başladı. Bana olurunu gösterdiği elbiseler kısa kollu diz kapatan bisiklet yaka elbiseler. Müsamere törenine gidiyorum sanki. Yazlık kır düğünü kafayı yiyeceğim. Tecrübeleriniz ile aydınlatın lütfen.

Selam kızlar

Daha önce sevgilimin kıyafetime karıştığını söylemiştim. Açık giyinenler nasıl giyiniyor acaba. Onların sevgilisi eşi kıskanmıyor mu veya nasıl müsaade ediyor kendini mezhebi geniş hissetmiyor mu? Ben anlamış değilim yorulmaya başladım artık. Sizinkilerde başlarda karışıyordu da siz mi ikna edip aştınız. Yoksa en başından beri hiç karışmayan adamlara mı denk geldiniz. Dar paça bile problem olmaya başladı. Yaza en yakın arkadaşımın düğünü var. Tek omuz askılı elbise beğendim asla olmaz demelere başladı. Bana olurunu gösterdiği elbiseler kısa kollu diz kapatan bisiklet yaka elbiseler. Müsamere törenine gidiyorum sanki. Yazlık kır düğünü kafayı yiyeceğim. Tecrübeleriniz ile aydınlatın lütfen.
Kimse hiç karışmadı ne münasebet ? Cesaret edip söyleyemez bile bu bir duruştur çocuk muyum ben onu giy bunu giyme diyecek bende de akıl yok okey diyeceğim ? En baştan böyle krolarla görüşmeyeceksiniz oldu bir hata görüştünüz mü ilk yorumunda ben kontrol edebileceğin bir oyuncak bebek değilim bu ilişki bitmiştir der geçersin ama blöf değil gerçekten dersin sen kendi değerini ağırlığını belirlersen altında kalan kimse sana yaklaşamaz zaten ama özgüvensiz pıs pıs durursan gelen giden sana böyle her dediğini yaptırır sende yok mezhebi geniş yok ikna etmiş şu bu diyerek elindeki iki kuruş avuntuyla oturursun böyle

Aslında mezhebi geniş ifadesini kullanarak siz de hayatınızdaki adama çanak tutuyorsunuz. Tencere kapaksınız.
Eşim beni kıskanmıyor, mezhebi genişlikten değil, kendine ve bana güvendiğinden 😊 biri bana bakacak diye benim özgürlüğümün etkilenmesini asla istemez. Neandertal seviyesindeki adamlardan bir kurtulsanız dışarıda nasıl hayatlar, nasıl erkekler var göreceksiniz ama yok 🤷‍♀️

Valla Allah'a şükür kendi aklım var ve benim zekama, fikirlerime güvenen, 'o ne yapıyorsa doğrudur' diyen bir sevgilim var. Önceki erkek arkadaşlarımdan da 'ne kadar yakışmış' hariç asla bir kıyafet eleştirisi duymadım. Ki duymam da. Duysam da bana teşhirci muamelesi yapan, beni kendi malı zanneden biriyle sevgili olacak kadar kendimden nefret etmediğim için onu hayatımda tutmam.
Düğüne gideceksiniz de omzu açık giyeceksiniz diye stres oldunuz öyle mi?
Elbisede omuza kavga çıkaran adam demek ki abazadir düğünde onun bunun kızının omzuna totosuna bakıp evde 31 cekiyordur, herkesi de kendi gibi sanıyordur.
Sizin sormanız gereken "ben bana böyle davranan,hükmetmeye çalışan biriyle neden beraberim?

Son düzenleme:
Selam kızlar

Ayrıl giyimine karışmayan birisiyle takıl.Her şeyede karışılmaz ki.

Selam kızlar

Neeyyy? Sevgiliniz kafanizi fazla ütüledi galiba. Tecrübem: böyle herifleri sutlamamak pismanlik. Ben acik giyinen.biri degilim, ama esimden önce bir hayatim vardi ve o olmadan da hayatimi gayet iyi idare ediyordum. Yani ne kiyafet konusunda nede baska konularda onun "yönlendirmesine" gerek duymuyordum. Dag ayilarina hayatimda yer vermedigim icin nasil terbiye edilir bilmiyorum

Bu konu şaka mı? Eskiden millet uzaya çıkıyor biz kıyafet konuşuyoruz derdim. Eee bir şekilde uzaya da çıktık hâlâ böyle saçma sapan konular konuşuluyor. Konu sahibi ben ilk buluşmalara daima tarzıma uygun olacak şekilde giderim. Karşımdaki insana şu mesajı veririm "Benim tarzım,imajım bu beğenmiyorsan yapacak bir şeyim yok. Ya en baştan bunu kabul et ya uza". 24 yaşıma gelmişim, iyi,kötü meslek sahibi olmuşum. Ailem bile tarzıma alışıp karışmazken elin oğluna ne oluyor? Ben zaten yerine göre giyinmesini bilen bir insanım,kimse bu konuda bana nutuk atıp ders veremez. Sizin sınırınız,prensipleriniz yok o yüzden o tarz kadınları anlayamazsınız. O seviyeye henüz gelememişsiniz🤷🏻‍♀️

Selam kızlar

Çünkü aynı fikirde olduğumuz adamlarla beraberiz💅

Çünkü aynı fikirde olduğumuz adamlarla beraberiz💅
Doğrusu çünkü sağlıklı düşünceleri olan, özgüvenli, normal insanlarla beraberiz.
Gidip kıskanç, sapık fikirli sığırları bulup milletin normal sevgilisine eşine “mezhep geniş” ithamında bulunuyor/
Böyle bir mağara kaçkınına sevgi duyamam, saygı duyamam. Değil ki yanımda gezdireceğim

Daha once kac kez yazdim bilmiyorum ama kiskanan adam seviyor diye kendinden ödün veren kizlara şaşıyorum hic mi kisiliginiz yok!
Kiskanc insanda guven sorunu vardır bu konuda cok netim ben kiskancim.diyene de sorarim kendine mi guvenmiyorsun bana mi diye
Ben buyum saygi duymayacaksan herkes yoluna diyemiyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X