Sıkıntı kimde?

avesta2

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2023
6
-3
29
Merhabalar hanımlar 1.5 yıllık bir ilişkim var. 5 ay sonra evlenmeyi planlıyoruz. Aileler falan tanıştı. Ama güven konusunda hala sorunlarım var. Bunun erkek arkadaşımdan kaynaklandığını düşünüyorum o da benim bu konuda hassas olduğumu düşünüyor. En son şöyle bir şey yaşadık: iş için başka bir şehre gitti. Aramız bozuk olduğu için konuşmuyorduk. Arkadaşlarıyla bir gece kulübüne gitmişler. Ben bunu instagramda bir gece kulübü sayfasını takip etmesini görünce sonradan öğrendim. Kulübün sayfasına baktığımda saçma sapan kadınlar saçma sapan bir ortam gördüm. Neden takip ediyorsun böyle bir sayfayı neden böyle bir yere gittin diye sorduğumda ateş püskürdü bana. Eğlenmeye gittiğini ve bu durumun normal olduğunu söyledi. Onu kısıtlamaya çalıştığımı ve aşırı kıskanç olduğumu böyle yaparsam ilişkimizin biteceğini benim karar vermemi istedi. Ya böyle yapmayacakmışım ya da ayrılmayı tercih edecekmişim.ne yapmam gerekiyor 😔

Merhabalar hanımlar 1.5 yıllık bir ilişkim var. 5 ay sonra evlenmeyi planlıyoruz. Aileler falan tanıştı. Ama güven konusunda hala sorunlarım var. Bunun erkek arkadaşımdan kaynaklandığını düşünüyorum o da benim bu konuda hassas olduğumu düşünüyor. En son şöyle bir şey yaşadık: iş için başka bir şehre gitti. Aramız bozuk olduğu için konuşmuyorduk. Arkadaşlarıyla bir gece kulübüne gitmişler. Ben bunu instagramda bir gece kulübü sayfasını takip etmesini görünce sonradan öğrendim. Kulübün sayfasına baktığımda saçma sapan kadınlar saçma sapan bir ortam gördüm. Neden takip ediyorsun böyle bir sayfayı neden böyle bir yere gittin diye sorduğumda ateş püskürdü bana. Eğlenmeye gittiğini ve bu durumun normal olduğunu söyledi. Onu kısıtlamaya çalıştığımı ve aşırı kıskanç olduğumu böyle yaparsam ilişkimizin biteceğini benim karar vermemi istedi. Ya böyle yapmayacakmışım ya da ayrılmayı tercih edecekmişim.ne yapmam gerekiyor 😔
Ayrıl bacım ayrıl, bu adam ramazanda senle teravih namazına da gelmez. Siz ayrı dünyaların insanlarısınız.

Ayrıl bacım ayrıl, bu adam ramazanda senle teravih namazına da gelmez. Siz
Ayrılmanız gerekiyor . Zaten o da kapıyı göstermiş , yerseniz malzeme bu
yani bütün suç benim mi
Adam diyecegini demiş, üstüne gider evlenirsiniz siz şimdi.
Evlilik birbirini kisitlama değildir, bunu savunurum ama; gecinmeye gönlü olan da, diğerinin zittina gitmeyeckısıtlamaktan bah

Evlilik birbirini kisitlama değildir, bunu savunurum ama; gecinmeye gönlü olan da, diğerinin zittina gitmeyecek

Tespiti koydun yani sağ ol

Evlilik birbirini kisitlama değildir, bunu savunurum ama; gecinmeye gönlü olan da, diğerinin zittina gitmeyecek.
Kısıtlamak değil derdim ama birlikte olan insanların dikkat etmesi gerektiğini, hayatına birini alan insanın diğerini de düşünmesi gerektiğini savunuyorum

Ayrılmanız gerekiyor.

Ayrıl 🌸

Elin oğlu başta boyleyse hiç bulaşma bacım. Ayrıl üç beş ay ağlarsın sonra rahatlarsın. Sana saygı duyan seni önemseyen insanlarla bir yola çık. Saygısı olmayıp aşağılama potansiyeli olan biriyle yol yakınken ayrıl. Verilmiş sadakan varmış rengini belli etmiş. Şimdi sen sevdiğin için duygusal olarak söylediğimi yanlış anlayabilir ona kondurmayabilirsin. Belki ilk kez böyle sitem etmiştir diye gozardi edebilirsin unutabilirsin ama bunlar tehlike çanları.Bak inan sevgi aşk gerçekten önemli değil. En en en başta SAYGİ! Merhametli ve tatlı dilli biri çıksın karsina inşallah.

Biz kadınlar neden cok sevınce körleşiyoruz acaba. Burda herkes ayrıl desede ayrılmazsın gibi geliyor bana ama daha yenı evlenmıs bırı olarak söyleyebılırım ki evlilik cok başka bir boyut. Kafayı yersın yapma 💖yani acil ayrıl. he yine ayrılmam diyorsan büyümesini ve seni gerçekten sevmesini bekle cünkü suan maalesef sevmıyor. Hayır sevıyor aslında baska zamanlar cok iyiyiz diyebılırsın ama emin ol yeteri kadar sevse bu olayı yaşamazdın

Kendisi ayrılmak yerine siz ayrılın diye uğraşmış diye yorumladım.

Ayrıl ben arkandayım 😂
1000007177.jpg

Bir kadın neden kendini istemeyen bir erkekle ısrarla birlikte olmak ister anlamıyorum.
Tamam evlenin, 1 sene sonra da kocam gece klübünde dansöze para taktı üf yha napıcam diye konu açarsınız.

Yaptığı ve yapacağı saçmalıklar karşısında sesinizi kesmek için blöf yapıyor. Yapılacak en güzel şey haklısın ben böyle yapamam hadi güle güle diyip dumur olmuş suratını izlemek. Ama ben sizin böyle bir şey yapabileceğinizi hissedemedim o ayrı. Umarım başınızı yakmazsiniz.

Bir kadın neden kendini istemeyen bir erkekle ısrarla birlikte olmak ister anlamıyorum.
Tamam evlenin, 1 sene sonra da kocam gece klübünde dansöze para taktı üf yha napıcam diye konu açarsınız.
Evlenmek için çabalayan oydu tanıştığımızdan beri. Aileleri tanıştırmamız gene onun isteğiyle oldu. Yani ısrar edecek bir kişilik değilim. Anlaşamadığımız konu benim onun hayatıyla ilgili bir şey söylememe tahammül edemiyor. Karışmak kısıtlamak olarak değerlendiriyor hemen. Bir şey dediğimde de İşin kötüsü sorun çıkaran hep benim onun gözünde

X