silik bir çizgi çıktı................

selmacım ve diğer arkadaşlar,
bildiğimiz testlerden değil mi?
hani daha erken sonuç gösterenler de var ya ..
çünkü ben de dün okuduktan sonra bugün yaptım,
benim de 8. günüm bugün ama malesef birşey çıkmadı..
ve moralim bozuldu yaa :)

babyprincim zaten arkadaşlar diyolarkı herkesinki gorunmuyo sonra kandada çıkan var diyolar morolini bozma canımya benim yaptığim test eczanelerde satılıyoya idrada kendin bakıyosun onlardan ama en geçerli olanlar kan testi canım onlarda yanılma olabiliyo onun için pozitif düşün her zaman RABBİM hepimizin kucağına almayı nasip eder inş.:emir_bebek:

babyprincim zaten arkadaşlar diyolarkı herkesinki gorunmuyo sonra kandada çıkan var diyolar morolini bozma canımya benim yaptığim test eczanelerde satılıyoya idrada kendin bakıyosun onlardan ama en geçerli olanlar kan testi canım onlarda yanılma olabiliyo onun için pozitif düşün her zaman RABBİM hepimizin kucağına almayı nasip eder inş.:emir_bebek:

ukbacım saol cnm yaa :1hug:
inşallah dediğin gibidir.. :Saruboceq:

kızlar , innnnnnnnnnşallah hepiniz hamilesinizdir .
8. - 9. gün idrar testi yapıp bir şey göremeyenler üzülmesin bence .. genellikle çoğul geblik yaşayacak yada hamilelikleri çoğul başlayack olanların idrar testinde silik çizgi çıkma olasılığı yüsek olurmuş .. belki sizin de öyledir , ama çatlatma iğnesinin de etkisi olabiliiyor tabi . o sebeple dr.lar 12. üne kadar bekleyin ve kanda baktırın diyorlar . çünkü ne olacağını bilmeden olumuz sonuç alamak " oldu , yaşasın tuttu bu sefer " pskolojisinden sonra olmsuz sonuç alamaktan daha az sarsıcı olur ...
zaten erkenden belli olan bu testler %100 garanti onuç veriyor olsa neden d.lar inatla bize 12.gn kandana baktırmamızı istesinler ? bunca yıl sabrettiniz de bi 10 gün mü sabredemeyecekiniz :KK66: biraz daha sabredip 2-3 haneli sayıları görmeniz dileğiyle ..

sevgili babyprin inan bu işler hiç kitaplarda yazdığı gibi olmuyor bazen...bi arkadaşımız 10. gün en pahalı gebelik testini alıp yaptı sonuç tek çizgi...2 gün sonra kan tahlilinde sonuç pozitif...bu iş bebeklerin sayısına rahime tutunma zamanlarına göre değişir sanırım....yani o yollardan geçen bir insan olarak nolur heba etme kendini...nolur...takılma böyle şeylere...varsa vardır seviniriz...yoksa hayırlısı der önümüze bakarız...Allah kolaylık versin:1hug:

Şeniz yazdığınız herşeye katılıyorum :)
ama işte korkuyla karışık heyecan .. karla karışık yağmur gibi oldu :))
insan zaman zaman mantığını kaybediyo..
evet 4 günüm kaldı.. öyle ya da böyle yapacak bişey yokhayırlısı diyelim..

merhaba arkadaşlar benimde yarın 12.gün ve testi yaptıracam inşallah poztif çıkar.dua edin arkadaşlar.
bugün sabah kendim yaptım testi silik bir çizgi çıktı.çok sevindim ama yinede bir korku var işte içimde.
inşallah en kısa zamanda hepimiz güzel sonuçlar alırız.

karanfil, inşallah hamilesin. şimdiden tebrikler. bugün 11. günün ya, bu ilk testin miydi daha önceki günler hiç bakmamış mıydın?

çok teşekkür ederim . daha önce hiç denemedim ama artık bugün dayanamadım.benim ikinci tüp bebek denemem.ilkinde de gebelik oldu fakat 7 haftalıkken kaybettim.şimdi ise dondurulmuş embriyo ile denedik.yarını iple çekiyorum resmen sanki saniyeler geçmiyor.

karanfil, aynı durumdayım, ikinci denemem ilki kimyasal gebelikti. ama sen 11. güne kadar yine de iyi sabretmişsin :)

çok erken yapmışsın testi arkadaşım. belki yeni yeni tutunuyordur.

karanfilcim inş. tutmuştur ve sayın yüksek çıkar yarını bende sabırsızlıkla bekliyorum hemen cev yaz olurmu benimde test günüm perşembe bizimkide dondurulmuş emriyo RABBİM en güzel şekilde tutmuş ve kucgımızada aldığımız günleri gösterir inş.

kızlar rabbim boş çıkarmasın emeklerinizi bende micro ile hamiş kaldım bu anları hatırlıyorumda hiç geçemeyecek bir 11 gün yaşadım hergeçen gün ızdırabdı sankiii
11.gün giderken bile hastaneye taksi ile değil minibüsle gittim koştura koştura
sonra 3 saat test için bekledik sonucu görünce ağladım ama inanamadım olduğum iğneden olabilirmi dedim ama değerim 316 çıktı.dilerim değerleriniz yüksek çıkar
çok zorlu 11 günü zorlu bir hamişlik yaşıyorum her zorluğa göğüs geren miniklerim var sizlere sağlıklı sorunsuz bir hamişlik diliyorumm

transferim geçen hafta bugün olmuştu.yani pazartesi bugün idrar testinde silik çizgi çıktı.ne hissedeceğimi bilmiyorum.hamilemiyim arkadaşlar ben....sizinde böyle olmuşmuydu.yada silik çizgi çıkıpta sonradan negatif sonuç alan varmı.....yardım edinn......

canım bennce hamişsin.hayırlısı ile inşallah kanda da çıkar

X