silik bir çizgi çıktı................

E

EU3

Ziyaretçi
transferim geçen hafta bugün olmuştu.yani pazartesi bugün idrar testinde silik çizgi çıktı.ne hissedeceğimi bilmiyorum.hamilemiyim arkadaşlar ben....sizinde böyle olmuşmuydu.yada silik çizgi çıkıpta sonradan negatif sonuç alan varmı.....yardım edinn......

PinkRose

Guru
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
6.731
4
canım inşş hamişsindir hayırlısıyla gününü bekle ve kanda baktır canım kesin sonuç o zaman çıkıyor çünkü ama bence hamilesin hayırlısıyla inşş..

açeyla

Açelya
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
1.338
12
bence hamilesin canım. tebrik ederim senii.

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
809
6
Dondurulmuşmu taze embryo transferimi eğer taze embryo transferiyse yumurtalar çatlası diye yapılan ğneden dolayı olabiliyor ama umarım hamilesindir

E

EU1

Ziyaretçi
silk falan var ya sevinelim bence....idrar testleri var olan gebeliği göstermeyebilir ama olmayan gebeliğe pozitif sonuç vermez....hayırlı uğurlu olsun

msms

09/09/09 hoşgeldin kuzum
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
8.533
7
aynı durumdayım yarın test gunum :)

NilKoksal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
245
9
Selmacım inan çok sevindim. Geçen gün hiç belirtim yok acaba diye sormultun bana hatırlıyorsan, canım benim yanılmıyorsam bugün sekizinci günündü senin. Buna rağmen silik çizgi çıktıysa şimdiden hayırlı olsun canım benim. Hatta çoğul bile olabilir. Hadi hayırlısı inşallah. Bence şimdi gidip Beta Hcg baktırsan sonuç alırsın. Bence şimdiden hayırlı olsun canım....

E

EU3

Ziyaretçi
benim dondurulmuştu arkadaşlar....hem bu arada silik çizgi demiştimya....testi yaptım baştan hiç bişey çıkmadı....üzüldüm...5 dakika sonra falan silik çizgi çıktı...hemen size yazdım burda....yarım saat sonra teste baktığımda çizgi koyulaştı.....bu kadar yavaş yavaş olması garip ama çok sevindim...hepinize çok teşekkürler...

orkide76

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
442
1
sen test günü kan testini yaptır kesin sonuç alırsın inşallah hamilesindir hayırlı sonuçlar alırsın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2467 gün geçti.

ealsnas

Pofidik
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
709
4
45
En güzeli test gününde kan testi yapmaktır. Keisn sonucu kan testi verir. Umarim hamilesindir.

E

EU3

Ziyaretçi
yaaa çok güzel bir duygu ....şimdide emin olacağım zamanı beklemek........ama yinede çok güzel.....

seybay

umut et! sabret! şükret!
Kayıtlı Üye
23 Mart 2008
974
4
selmacım merhaba..benim de transfer sonrası 8.günümde silik çizgi çıkmıştı 10.günde tekrar yaptım çizgi biraz daha koyu çıktı..Benim de dondurulmuş biliyorsun..üstelik 12.gün kan testinde değerim baya yüksek çıkmıştı..dilerim kan tahlili ile de gebeliğin onaylanır..şimdiden tebrik ederim..

sersev79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
842
43
42
benim dondurulmuştu arkadaşlar....hem bu arada silik çizgi demiştimya....testi yaptım baştan hiç bişey çıkmadı....üzüldüm...5 dakika sonra falan silik çizgi çıktı...hemen size yazdım burda....yarım saat sonra teste baktığımda çizgi koyulaştı.....bu kadar yavaş yavaş olması garip ama çok sevindim...hepinize çok teşekkürler...

benimde 9. gün silik çıkmıştı 2 gün sonra sabah ilk idrarla yaptığımda netleşti canım tebrik ederim seni bencede hamilesin tabi önce allahın izniyle