Gebeliğe Hazırlık Silik çıkan ovulasyon testleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim ben iki aydir erken adet oluyorum ve adet olmadan iki gun once o yumurta aki gibi akinti geliyor sivilcem cikiyor pat adet oluyorum saniyorumki yumurtladim ama degil.19.gun resmen adet oldum kirmizilari gördüm gece soktayim doktora gidicem
Bencede git düzene soksunlar adetini ki yumurtlama cok gec veya cok erken olmasin baktir canm rabbim hayirlisiyla kucagina verir insallah yavru

Olunur tabi. Her ay yumurtlama olmayabiliOrmus daha cok 30 yas ve üzerinde
Doktora gittim polikistik oversin dedi bana.nazli yumurtaliklarin heray yumurtlama olmayabilir genc genc bir suru yumurtan var suan dedi.icim rahatladi biri sonunda dogru bisi soyledi sıkıntın yok dedi.amh degerimi de olcturdum.prowomen verdi ona basladim suan.bu ilaci kullanip faydasını gören oldu mu

Eklentiler

• IMG-20210127-WA0011.jpg
    IMG-20210127-WA0011.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 25
Hormon testinde degerlerin nasil peki canım amh falan olcturdun mu? Vala senin testler koyu ama tam pik degil gibi geldi bana bilemedim tam😏

Canim acikcasi tam c kadar koyuluk var mi bunu sen canli daha ii gorursun eger oyleyse yumurtan olgunlasmis ama çatlamıyor olabilir pco falan var mi lh degerin yuksek gibi hep doktora görün bence catlama olmuyorsa catlatmak icin bişiyler yapar
Doktorum hormon testimde ve alttan muayeemde temiz herhangi bi kotu yorum yapmadi rahim filmi onerdi pcodanda bahsermedi napcagimi sasrdim

Doktorum hormon testimde ve alttan muayeemde temiz herhangi bi kotu yorum yapmadi rahim filmi onerdi pcodanda bahsermedi napcagimi sasrdim
O zaman neden koyu çıkıyor ki bilemedimki bana da yillar sonra biri pco dedi 😑 cok doktora gitmeme rağmen yaşın kaç rahim filmi istediyse bir yildan fazladir cocuk dusunuyorsun demekki birde amh degerine mi baktirsan ki bilemedim canim

O zaman neden koyu çıkıyor ki bilemedimki bana da yillar sonra biri pco dedi 😑 cok doktora gitmeme rağmen yaşın kaç rahim filmi istediyse bir yildan fazladir cocuk dusunuyorsun demekki birde amh degerine mi baktirsan ki bilemedim canim
Amh degeri ayrimi bakiliyo ozelmi devletteki tahlilimde gozukmuyo bunun icin ozel hastaneyemi gtmem gerek yoksa tekrsr devletemi

Ama bakıldı mı sizin bakıldıysa kaç çıktı acaba bende çift çizgiyi bekleyenlerdenim ☹️
Bakildi canim amh 5.11 cikti yani pco var bende yumurtlama olmuyordu bos adet vardi.doktor prowomen verdi 3 ay kullan dedi 1 ay kullandım bitince biraktim adet olmadim 47.gun ilk defe kopkoyulugu saniyesinde yakaladim 1 ve 2 martta pikdi 3 martda siliklesti suan beklemedeyim 9.gunum bugun hala adet olmadim ins hamileyimdir 🙏ama adet olacakmisim gibi kasik agrisi bel agrisi bacak agrisi var hayırlısı

Bakildi canim amh 5.11 cikti yani pco var bende yumurtlama olmuyordu bos adet vardi.doktor prowomen verdi 3 ay kullan dedi 1 ay kullandım bitince biraktim adet olmadim 47.gun ilk defe kopkoyulugu saniyesinde yakaladim 1 ve 2 martta pikdi 3 martda siliklesti suan beklemedeyim 9.gunum bugun hala adet olmadim ins hamileyimdir 🙏ama adet olacakmisim gibi kasik agrisi bel agrisi bacak agrisi var hayırlısı
Ama çok güzel hadi inşallah Allahım nasip etsin hiç stres yapma kendine ilaçtan başka bir şey kullanıyor musun bitkisel olarak

X