Silik çizgi çıktı

Alpaslannn2602

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2022
117
32
24
Merhabalar birkaç gündür hamilelik belirtisi yaşıyorum. Adetime 5 gün kala test yaptım. Test çıkmadı diye çöpe attım sonra baktığımda silik çizgi çıkmıştı. Onu görünce bir daha yaptım ve onda da silik de olsa çizgi çıktı. Sonra erken gebelik testi yaptım birde onda da aynı şekilde başında bekledim ve silikte olsa zor da görülse çıktı. Sizce bir şeyler var mıdır?

Merhabalar birkaç gündür hamilelik belirtisi yaşıyorum. Adetime 5 gün kala test yaptım. Test çıkmadı diye çöpe attım sonra baktığımda silik çizgi çıkmıştı. Onu görünce bir daha yaptım ve onda da silik de olsa çizgi çıktı. Sonra erken gebelik testi yaptım birde onda da aynı şekilde başında bekledim ve silikte olsa zor da görülse çıktı. Sizce bir şeyler var mıdır?
Erken yaptığınız için silik çıkar, muhtemelen vardır. Foto varsa atın bakalım. Ben de 5 gün kala erken gebelikle öğrendim

kan verme imkanın varsa ver , öyle kesin olur

ama senın yerinde olsam günümün geçmesini beklerdim ,

değerin düşük çıkacak dr sana kimyasal diyecek bütün sevincini boğazında koyacak ,

Erken yaptığınız için silik çıkar, muhtemelen vardır. Foto varsa atın bakalım. Ben de 5 gün kala erken gebelikle öğrendim
Bunların hepsi sırayla yaptıklarım. Büyük olan erken gebelik testi ve onun başında bekledim. Birde dün gece de bugün de aynı şekilde karnım da ağırlık var sancılar var. Hani adet sancıları gibi de değil değişik. Normalde haftaya pazartesi afet olmam lazım ve çok düzenli adetim. Bakalımmmm

Eklentiler

• 20220106_134833.jpg
    20220106_134833.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 770
kan verme imkanın varsa ver , öyle kesin olur

ama senın yerinde olsam günümün geçmesini beklerdim ,

değerin düşük çıkacak dr sana kimyasal diyecek bütün sevincini boğazında koyacak ,
Ben normalde haftaya salı-çarşamba gidicek tim doktora. Gebe kalmaya niyetlenince doktora gittim folik asit falan verdi bu hafta başladım hatta ona da. Ama ultrason dan falan çok bir şey göremedi. O yüzden adetin ikinci üçüncü günü gel dedi haftaya gidicektim işte. Bende hafta ya salıya kadar adet olmazsam hem Bi gideyim hemde testleri i söyliyim dedim. Birde hafta sonuna kadar beklicem bakalım o zamanda yapıcam hem vakit geçmiş olur

Bunların hepsi sırayla yaptıklarım. Büyük olan erken gebelik testi ve onun başında bekledim. Birde dün gece de bugün de aynı şekilde karnım da ağırlık var sancılar var. Hani adet sancıları gibi de değil değişik. Normalde haftaya pazartesi afet olmam lazım ve çok düzenli adetim. Bakalımmmm
Birde şey diyorlar hani bekledikçe kurur. Ama ben aylar önce yapmıştım daha hiçbir şey yokken belirti falan yokken ne silik çizgi ne bir şey hiçbir şey çıkmadı öyle bomboş kaldı. Yani eğer bir şeyler yoksa 4 testte de kuruduğu için silik çizgi çıkar mı

Hamilesin canım tebrikleer🥳

Benimde 27 pikti 30 çatlama bugün ilk idrarla değil ama test yaptım bu şekilde çıktı inşallah sağlıklı bi gebelik vardır ❤

Eklentiler

• 20220107_143545.jpg
    20220107_143545.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 354
  • 20220107_141537.jpg
    20220107_141537.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 333
X