Silik çizgi çıktı

Canım aynı belirtiler bende de var karnım beş aylık gibi çok şiş gün aşırı degerlendirdik ama test yaptım negatif geldi adetime üç gün var ama bakalım adet olmazsam yine yapicam sırf bu karın şişliği beni suphelendiriyor
Bende de karın şişkinliği ve sertliği var. Çok rahatsız ediyor inşallah suphelerimiz boşa çıkmaz 🤗

Çok hafif var aslında bende gördüm. Benim de adetime 5 gün kala seninki gibi oldu vakit geçtikçe daha belirgin olıyor
Bende adetime 4 gün kala bugün yaptım iki kere böyle çıktı sence var mıdır gebelik

Eklentiler

• E439BD64-A5CC-46E7-A595-5DF2D8F25220.jpeg
    E439BD64-A5CC-46E7-A595-5DF2D8F25220.jpeg
    89,6 KB · Görüntüleme: 123
Ben daha beş aylık evliyim hatta beşinci ayın içerisindeyim. Normalde bir sene kadar düşüncemiz yoktu çocukla ilgili ama evlenince insanın fikri değişiyormuş. Kasımın başı gibi başladık. Ama en güzel şekilde aralıkta adetimden sonra gün aşırı düzenli ilişkiye girdik. Takvim uygulamaları falan yüklüydü ama şöyle söyliyim doğurganlığın yüksek gününde ilişkiye girmememize rağmen yine de tuttu çocuk. İlişkiden sonra yarım saat bacaklarımı dikiyordum. Tuvalete girmiyordum duşa girmiyordum hemen. Bende çok stres yaptım halbuki yeni olmamıza rağmen hep kötüyü düşündüm çok araştırdım neredeyse her gün araştırdım. Daha sonra doktora gitmeye karar verdim ilk doktor deneyimim olduğu için biraz zorlandım ve ne yumurtalık ne bir şey göremedi. D vitamini eksik olduğu için ona başladım ve birde folikasit. Yani gebelik planlamaya başladıysanız mutlaka folik asit başlayın. Ben başladım üç gün sonra hamilelik belirtileri başladı :) testlerim çok aceleci olduğu içim hep silik çıktı ama buraya atınca herkes hamilesin dedi. Beta verdim sonra yüksek çıktı bu çarşamba da doktora randevu almıştım gebesin dedi ve bir daha kan aldı değer artmış mı diye şükür artmış pazartesi bir daha gidicem. Rabbim herkse nasip etsin. Yolun başında olmama rağmen çok stres yaptım ama en büyük düşman stres. Ve en güzeli sabır. Her şeyin hayırlısı...
Canım benim de bu şekilde geçen ay 29 unda regl olmuştum sence bugün gidip kan vermeli miyim biraz rahatsızım o yüzden ilaç kullanmak istememiştim baktım iyice kötüleşiyorum az önce bir test yapayım negatif ise rahatça gidip ilaç yazdirayim diye düşündüm silik çizgi çıktı ne yapmalıyım

Eklentiler

• IMG_20220122_061044.jpg
    IMG_20220122_061044.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 112
Canım benim de bu şekilde geçen ay 29 unda regl olmuştum sence bugün gidip kan vermeli miyim biraz rahatsızım o yüzden ilaç kullanmak istememiştim baktım iyice kötüleşiyorum az önce bir test yapayım negatif ise rahatça gidip ilaç yazdirayim diye düşündüm silik çizgi çıktı ne yapmalıyım
Adetinin geçmesini bekle ama eğer hastaysan gidip kan verebilirsin çünkü silik de olsa çizgi çıkmış

Sabah ilk idrarla yaptım 6 aylık evliyim bu ay ilk denememiz 2 gün adetim gecikti hamileyim galiba :)

Eklentiler

• 56D1ED84-FCF1-4681-BB8B-0EDE39563745.jpeg
    56D1ED84-FCF1-4681-BB8B-0EDE39563745.jpeg
    140,3 KB · Görüntüleme: 81
Sabah ilk idrarla yaptım 6 aylık evliyim bu ay ilk denememiz 2 gün adetim gecikti hamileyim galiba :)
Merhaba❤yaaa evett çizgi silikte olsa bellii, kan testi yaptırabiliyorsanız yaptırın. Siteye girince karşıma sizin testiniz çıktı tanımadan mutlu oldum sizin için, Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız İnşallah

X