Silik çizgi var mı?

Eki Görüntüle 3326571 Eki Görüntüle 3326572

Merhaba, bugün test yaptım 2 gün gecikmem var biraz erken olabilir ama sanki silik bir çizgi var. İlk fotoğrafın ışığıyla oynadım biraz daha net görülmesi için. İkinci fotoğraf ise orijinal fotoğraf orda zaten silik cizgi görüyorum dite şüphelendim ama emin olamadım. Sizce ?
Merhaba sonucunuz ney oldu acaba bende aynı durumu yaşıyorum

Bu testten sonra başka test yaptım pozitif çıktı ama bir kaç gün sonra adet oldum ondan tam sonuç ne çok bilmiyorum açıkçası
Öncelikle çok gecmis olsun inşallah birdaha Allah nasip eder.Kimyasal gebelik gecirmis olabilirsinuz bende de öyle olmuştu iki test yaptım pozitif öbür testlerde negatif çıktı megersemki kimuasal gebelik gecirmisim

Merhaba bakabilir misiniz banada?

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-09-17-29-26-847_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-09-17-29-26-847_com.android.chrome.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 130
Öncelikle çok gecmis olsun inşallah birdaha Allah nasip eder.Kimyasal gebelik gecirmis olabilirsinuz bende de öyle olmuştu iki test yaptım pozitif öbür testlerde negatif çıktı megersemki kimuasal gebelik gecirmisim
Teşekkür ederim, inşallah. Bende öyle düşünüyorum kimyasal gebelik geçirdiğimi ama daha doktora gitmedim emin olmak için

Kuruma çizgisi olabiliyor renksiz çizgi gibi deyim ama inşallah vardır bende öyle bekliyorum inşallah ikimizde hamisizdir benimde 5 6 dakkada hayali çizgi cikti ama renklenmesi 13 14 dakkada oldu heralde inşallah ikimizin testide kuruma cizgisi degildir
Off benimkide böyle bune kuruma cizgisimi ilk 10 dk yok diye bıraktım kenara hafif yakinlastirinca daha belli ama beyaz gibi geldi bana sanki anlayamadım kafam bi milyon oldu sjsjsjs

Eklentiler

• 20231109_205458.jpg
    20231109_205458.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 130
Testin rengi değişik geldi idrar mı fazla damladı ki. Tekrarla istersen
Bozukmuş test. Tekrarlamadim.. gecikmemin 3.gunu korkuyorum . Adet olacakmissim hissi var 1 haftadır. 2 gun kahverengi lekelenme yasadim . Ama erken gebelik testi ve normal kaset test yaptım bata 2 gun kala negatif çıktı o yüzden yoktur diye düşünüyorum . Adet donemi gecince sonuç degisirmi bilmiyorum. Erken gebelik testinede güvenmiştim erken sonuç veriryo diye ama negatif çıkınca yok dedim

Hanımlar benim testede bakarmisiniz dün ilk idrarla yaptım silik çıktı ve fotoda gözükmüyor bugün ilk idrarla yaptım direk çıktı ama gene silik yarın sabah tekrar denicem sizceeee ve reglnoldum yeni bitti böyle olması mümkün mü

Eklentiler

• IMG-20231117-WA0028.jpeg
    IMG-20231117-WA0028.jpeg
    40,1 KB · Görüntüleme: 89
X