Silik çizgiiiiiiiiii hamilelik testi

Bende bugun gittim, 4 haftalik dedi, kese gorunmedi. Hcg 114 ckti. Pzt tkrr yaptirin test dedi. Cdden ck stresli bi surec. Allah yardimcimiz olsun

hayırlı

Ne kadar stresli bir süreç bende keseyi gördüm kalp atisi yok :KK43: allah bize sabır versin insallah hayirlisiyla sizde görursunuz
Amin canım normalde tecrübe li anneyim 8 sene sonra üçüncü hamileligim ama bunda cooook strese girdim herseyi problem ediyorum uykularim kaçıyor günler geçmiyor sanki zaman durdu Allah yardımcımız olsun insallah herşey yolunda gider ikimiz icinde

Amin canım normalde tecrübe li anneyim 8 sene sonra üçüncü hamileligim ama bunda cooook strese girdim herseyi problem ediyorum uykularim kaçıyor günler geçmiyor sanki zaman durdu Allah yardımcımız olsun insallah herşey yolunda gider ikimiz icinde
Amin insallah hayirlisi

Buda benden örnek olsun. İlk test erken gebelik testi. Sonrakiler normal. Silik de olsa çizgi çıkarsa gebelik var demektir. İdrara geç geçiyo biliyosunuz. Sonuncu test kesemin olduğu dört hafta üç günlükken yapıldı akşam tok. Buda burda kalsın

Eklentiler

• 2017-03-25 21.15.56.png
    2017-03-25 21.15.56.png
    595,2 KB · Görüntüleme: 55
X