Silik cizgime bakin

Gebelik suphesi var mi?

• Yok

• Olabilir .Testi tekrar yap.

• Bence var

• Bir fikrim yok.

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

BlueDesertRain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2016
2.426
3.038
Kizlar gecikmenin 3gunu 4gunu test yaptim tertemiz negatifti.Anneme geldim sonrasinda.Gecikmenin 10gunu test yaptim.İlk bes dk bekledim negatifti . Sonrasinda 2saat gecti gizliden cope atacaktim pozitif gibi geldi .5yildir cocuk istiyorum.Tedavu de goruyorum .Adetim hic on gun gecmezdi bilmiyorum ben klomene bagalmistim.Kan veremem suan en erken pazartesi bir bakar misiniz?

Eklentiler

• IMG-20240125-WA0015.jpg
    IMG-20240125-WA0015.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 47
Kizlar gecikmenin 3gunu 4gunu test yaptim tertemiz negatifti.Anneme geldim sonrasinda.Gecikmenin 10gunu test yaptim.İlk bes dk bekledim negatifti . Sonrasinda 2saat gecti gizliden cope atacaktim pozitif gibi geldi .5yildir cocuk istiyorum.Tedavu de goruyorum .Adetim hic on gun gecmezdi bilmiyorum ben klomene bagalmistim.Kan veremem suan en erken pazartesi bir bakar misiniz?
Resim yok

Maalesef cok beklemis bu test, kuruma cizgisi olabilir

X