Silik erken gebelik testi

Funda44

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
852
272
25
Benm de bata 8 gun var hemsireyim nöbetteym dedim bi kan vereyim. 0 çıkmış. Erken mi yaptım bilmiyorum modum düştü

Blackbluee1

Kavuşmamız cennete kaldı canım kızım...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2017
3.863
6.410
23
Kizlar negatif cikti. Gercekten anlam veremedim belirtilerin alaasini yaşadım adetim gecikti testim böyle çıktı.. çok şaşırdım.
Ne diyim hayırlısını versin Rabbim
Ben kimyasal olabileceğini düşündüm canım hayırlısı olsun

Asenaasena96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
1.285
469

Asenaasena96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
1.285
469
d
Benm de bata 8 gun var hemsireyim nöbetteym dedim bi kan vereyim. 0 çıkmış. Erken mi yaptım bilmiyorum modum düştü
Daha erken olabilir canım heleki geç dölenme olduysa. Valla ben bile bi mucize olabilir mi diyorum 😂 adetimin ikinci günü verdim ah nerdeeee

damlacross

Çiçekli yollara...🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
603
2.904
En erken test ne zaman yapılır adet gecikmesini mi beklemeliyiz kızlar ? Eşimle ilk defa çocuk denedik heyecanlıyım ya Allah herkese nasip etsin 🙏

Merayyy

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
1.154
4.720
Çok erken yapmışsın geç döllenme olmasa bile yine erken. En erken adete 4 gün kala belli oluyo ondan daha erkeni pozitif görenler de var ama 4 gün kala bile çok erken. İnşallah en hayırlı zamanda nasip olsun 🤗🤗

tugce703

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
90
16
29
Canım ben göremedim silik çizgi. Bata kaç gün var
1 hafta var canım. Ama korunmasiz ilişki üstünden 23 24 gün geçti.Tam günümde kanama oldu fakat tuhaf belirtiler yasadim adet bitikten sonra kasik ağrısı artan seffaf akinti icinde kilcak kanlar halsizlik falan. İliskiden 18 gün geçtikten sonra yine miratceh erken gebelik testi yapmıştım silik cizgiyi görünce kan verdim 0.1 çıktı iki gün geçti üstünden bu sabaj yine ayni markanin erken testinden yaptım yine böyle cikti. Kafayı yemek üzereyim

Funda44

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
852
272
25
Canım baya zaman geçmiş aslında çıkması lazımdı.
1 hafta var canım. Ama korunmasiz ilişki üstünden 23 24 gün geçti.Tam günümde kanama oldu fakat tuhaf belirtiler yasadim adet bitikten sonra kasik ağrısı artan seffaf akinti icinde kilcak kanlar halsizlik falan. İliskiden 18 gün geçtikten sonra yine miratceh erken gebelik testi yapmıştım silik cizgiyi görünce kan verdim 0.1 çıktı iki gün geçti üstünden bu sabaj yine ayni markanin erken testinden yaptım yine böyle cikti. Kafayı yemek üzereyim
Canım aslında baya gün geçmiş çıkması lazımdı. Kaset test dene onlar daha kesin sonuç veriyor. Bir de çok yazı okudum silik test cikan ve kanda negatif olan çok kişi olmuş. Regli 1 hafta yada 10 gun geçtikten sonra kanda çıkan olmuş