Silik erken gebelik testi

Benm de bata 8 gun var hemsireyim nöbetteym dedim bi kan vereyim. 0 çıkmış. Erken mi yaptım bilmiyorum modum düştü
Çok erken yapmışsın geç döllenme olmasa bile yine erken. En erken adete 4 gün kala belli oluyo ondan daha erkeni pozitif görenler de var ama 4 gün kala bile çok erken. İnşallah en hayırlı zamanda nasip olsun 🤗🤗

Canım ben göremedim silik çizgi. Bata kaç gün var
1 hafta var canım. Ama korunmasiz ilişki üstünden 23 24 gün geçti.Tam günümde kanama oldu fakat tuhaf belirtiler yasadim adet bitikten sonra kasik ağrısı artan seffaf akinti icinde kilcak kanlar halsizlik falan. İliskiden 18 gün geçtikten sonra yine miratceh erken gebelik testi yapmıştım silik cizgiyi görünce kan verdim 0.1 çıktı iki gün geçti üstünden bu sabaj yine ayni markanin erken testinden yaptım yine böyle cikti. Kafayı yemek üzereyim

Canım baya zaman geçmiş aslında çıkması lazımdı.
1 hafta var canım. Ama korunmasiz ilişki üstünden 23 24 gün geçti.Tam günümde kanama oldu fakat tuhaf belirtiler yasadim adet bitikten sonra kasik ağrısı artan seffaf akinti icinde kilcak kanlar halsizlik falan. İliskiden 18 gün geçtikten sonra yine miratceh erken gebelik testi yapmıştım silik cizgiyi görünce kan verdim 0.1 çıktı iki gün geçti üstünden bu sabaj yine ayni markanin erken testinden yaptım yine böyle cikti. Kafayı yemek üzereyim
Canım aslında baya gün geçmiş çıkması lazımdı. Kaset test dene onlar daha kesin sonuç veriyor. Bir de çok yazı okudum silik test cikan ve kanda negatif olan çok kişi olmuş. Regli 1 hafta yada 10 gun geçtikten sonra kanda çıkan olmuş

Canım baya zaman geçmiş aslında çıkması lazımdı.
Canım aslında baya gün geçmiş çıkması lazımdı. Kaset test dene onlar daha kesin sonuç veriyor. Bir de çok yazı okudum silik test cikan ve kanda negatif olan çok kişi olmuş. Regli 1 hafta yada 10 gun geçtikten sonra kanda çıkan olmuş
Konu hakkında cok bilgim yok aslında. Reglim tam günümde ayni miktarda geldi. Ona rağmen hala gebelik söz konusu olabilir mi yada diğer aya mı hamile kaldım bilemiyorum işte.. Seffaf akıntı içinde kılcal kan başka birşeyin habercisi mi onu da bilemiyorum:KK43:

Konu hakkında cok bilgim yok aslında. Reglim tam günümde ayni miktarda geldi. Ona rağmen hala gebelik söz konusu olabilir mi yada diğer aya mı hamile kaldım bilemiyorum işte.. Seffaf akıntı içinde kılcal kan başka birşeyin habercisi mi onu da bilemiyorum:KK43:
Anladım canım biraz farklı olmuş seninki. Sanirim adetsin şu an

Yerlesme mi acaba
Yerlesme mi bilmiyorum.. Ama tam gününde ve aynı miktarda geldi. Öyle olsaydı kanda cikmaz miydi abla. Birde adeti şubatın 11 inde oldum. Kan tahlilinide 26 sında yaptirdim.. Bu miratech erken gebelik testi hep silik cizgi çıkarıyor diyorlar umarim öyledir. Ben bikac gün sonra yine kan tahlilini yaptirayım diyorum.. Yada adet günümü bekleyeyim öyle yaptırayım umarım stresten kafayi yemem:KK43:

Adet gününden bir kaç gün önce yap ama hamile değilsin bence canım
Insallah ablam umarim öyledir.. esimin ağır psikolijik sıkıntıları var herşeyin sorumluluğu benim üzerimde bir de bebek olursa altından kalkamam... Adet günüm haftaya pazartesi artık o zaman yaptırırım...

Merhaba polikistik över hastasıyım adetlerim düzensiz 35 -40 gün ilaçsız da adet olamıyorum bu sabah erken gebelik silik çöktü kan testi yaptırdım negatif çöktü şimdi.Anlamıyorum bütün belirtileri de yaşıyorum göğüs ağrısı kaşık ağrısı şeffaf beyaz akıntım var mide yanması ama işte maalesef sonradan pozitife döner mi sizce adet günümden önce yaptırmış oluyorum sat 1 Şubat 😭😭

Eklentiler

• CD5C3B0C-E400-4D4F-9EDD-8A2AAFAE4CAB.jpeg
    CD5C3B0C-E400-4D4F-9EDD-8A2AAFAE4CAB.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 92
X