Silik gebelik testi

GAden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2022
251
179
34
Merhaba. Adetimi 2gun var.evde internetten aldığım bolca gebelik testi vardı. Dün denedim ikinci çizgi silik çıktı arkasından brkac tane daha denedim bekledikçe belirginleşen silik çizgiler var. Bu sabah ilk idrarla tekrarladım testi sanki daha belirgin. Ama belirgin köyü da değil. Kimyasal gebelik mi yoksa gerçek gebelik mi. .tahmininiz varmi? Fotoğraflarını atıyorum testlerin

Eklentiler

• IMG-20220112-WA0009.jpeg
    IMG-20220112-WA0009.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 2.825
Kimyasal gebelik olup olmadığını iki günde bir kan testi verip değer artışını takip ederek anlayabilirsiniz :) hayırlı olsun 🥰

Ufak tefek regl ağrısına benzer batmalarim oldu bugün. Hatta baya benziyor regl sancısına. Acaba regl mi olacagim dedim erken gebelik testi de alıp yaptım.kan vermeden önce bir de böyle bakayım dedim sonuç bu.Anlamadim gitti.

Eklentiler

• IMG_20220112_185653.jpg
    IMG_20220112_185653.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 1.021
Ufak tefek regl ağrısına benzer batmalarim oldu bugün. Hatta baya benziyor regl sancısına. Acaba regl mi olacagim dedim erken gebelik testi de alıp yaptım.kan vermeden önce bir de böyle bakayım dedim sonuç bu.Anlamadim gitti.
Baya hamilesin çizgiler çok net

Hamilesin canım MaşaAllah. Endişelenme kafanı rahat tut :)

Merhaba. Adetimi 2gun var.evde internetten aldığım bolca gebelik testi vardı. Dün denedim ikinci çizgi silik çıktı arkasından brkac tane daha denedim bekledikçe belirginleşen silik çizgiler var. Bu sabah ilk idrarla tekrarladım testi sanki daha belirgin. Ama belirgin köyü da değil. Kimyasal gebelik mi yoksa gerçek gebelik mi. .tahmininiz varmi? Fotoğraflarını atıyorum testlerin
Biraz silik çıkmışlar değer düşük çıkabilir, ama kan vermende fayda var. Ben yine de reglini bekle kan vermek için derim... Çünkü düşük çıkınca insanın morali bozuluyor :KK43:(

Kan verdim şimdi birkaç saatte sonuç çıkacak.hamileysem de değilsem de, sen tez zamanda hamile olduğunu öğrenirsin inşallah 🙏☺️
Allah razı olsun canım teşekkür ederim. İnşaAllah hamilesindir. Ki bence öylesin :)
Güzel haberlerini bekliyorum İnşaAllah 🌹

Biraz silik çıkmışlar değer düşük çıkabilir, ama kan vermende fayda var. Ben yine de reglini bekle kan vermek için derim... Çünkü düşük çıkınca insanın morali bozuluyor :KK43:(
Haklısın.bunun farkındayım . İki gün sonra yne test yaptırıp en azından hcgde düşüşmü var yükseliş mi onu bir an önce anlarım diye vereyim dedim. Bir de orta kulak iltihabı var antibiyotik kullanmam gerekiyor duruma göre hareket edicem.😊1bucuk yaşında oğlum var. Olmazsa da sağlık olsun.hazirliksiz yakalanmıştım zaten.isteyenlere versin Allah☺️🙏

Hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin İnşaAllah 🥰

Canim gebelik var gibi kan ver eğer 2 günde bir kan ver değerin 2 katı iki katı yükseliyordu normal gebeliktr

X