Silik gebelik testi

Ufak tefek regl ağrısına benzer batmalarim oldu bugün. Hatta baya benziyor regl sancısına. Acaba regl mi olacagim dedim erken gebelik testi de alıp yaptım.kan vermeden önce bir de böyle bakayım dedim sonuç bu.Anlamadim gitti.
Merhaba canım, erken gebelik testinin markasını öğrenebilir miyim? :) Hayırlısı olsun bu arada :)

Merhaba canım, erken gebelik testinin markasını öğrenebilir miyim? :) Hayırlısı olsun bu arada :)
Tesekkur ederim☺️. Erken gebelik testinin adı Predictor. Predictordan da önce silik gösteren kaset testim surelab(internetten almıştım 20tanesi 25 TL civarına sanırım🤭)

Merhaba kizlar benim bat 22 ocak gece yarısı saatlerine denk geliyordu ama regl olmadim bugun de gecti yine olmadim idrar testi yapsam cikar mi sizce yardımcı olur musunuz

Kizlar lutfen bi bakin bu saatlerde idrar testi yaptim idrari doktugum saniyede ikinci cizgi netlesti birden gercek demi bu yaniltici degil midir

Eklentiler

• 20220124_075503_HDR.jpg
    20220124_075503_HDR.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 161
Merhaba kizlar benim bat 22 ocak gece yarısı saatlerine denk geliyordu ama regl olmadim bugun de gecti yine olmadim idrar testi yapsam cikar mi sizce yardımcı olur musunuz
Cikabilir erken gebeLik testi deneyebilirsiniz. Yada birkaç gün bekleyin net cvp olur

Biraz silik çıkmışlar değer düşük çıkabilir, ama kan vermende fayda var. Ben yine de reglini bekle kan vermek için derim... Çünkü düşük çıkınca insanın morali bozuluyor :KK43:(
Reglm 4 gün gecikti şişkinlik var hamilemiyim

Ufak tefek regl ağrısına benzer batmalarim oldu bugün. Hatta baya benziyor regl sancısına. Acaba regl mi olacagim dedim erken gebelik testi de alıp yaptım.kan vermeden önce bir de böyle bakayım dedim sonuç bu.Anlamadim gitti.
hamilesiniz net. İnsallah sağlıkla ilerler

Çıkar . Benimde 22 Aralıktı sat. 22 ocakta çıktı belirgin çizgi

😅😅 bende belorgin cikmasina o kadar yüzden sasirdim normal mi diye kim test attoysa ya silik ya da pembe benimki kipkirmizi olunca bi suphelendim
Takip et ama değerlerin yüksekmiş demek ki. İkiz gebelik ya da başka bir durum olabilir .
Bir öncekinde benimki de öyle idi.
Şimdi adet günümde yaptım az daha soluktu.

Eklentiler

• AA1CAC27-1995-4151-81A8-E918CDE33803.jpeg
    AA1CAC27-1995-4151-81A8-E918CDE33803.jpeg
    63,2 KB · Görüntüleme: 149
Takip et ama değerlerin yüksekmiş demek ki. İkiz gebelik ya da başka bir durum olabilir .
Bir öncekinde benimki de öyle idi.
Şimdi adet günümde yaptım az daha soluktu.
Benim adetimden sadece bir gun gecti boyle cikti seninkide net cizgiler çıkmış

Ben yanlış. Anlamisim pardon🤭🤦🏻‍♀️
Canim ben de kan verdim sonucu bekliyorum en son yaptığımda çıkmadı çizgi ama 4 5 gün geçti ben kürtaj oldum 2 ay önce ondan 60 gün oldu adet olmadım o yüzden hiç çıkmazdı çizgi çıktı kaç saat sonra ama

X