Gebeliğe Hazırlık Silik test

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

meedze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2020
909
371
Kızlar merhaba, gebelik testim silik çıktı göre biliyormusunuz sizde çizgi aslında ama ama sonuna doğru daha çok renk var o yüzden ince bir çizgi gibi görünüyor.. hiç umudum yok zaten kesin yine değildir diyorum 😔
B0411791-397F-4C9E-BF68-AB513F1D22B2.jpeg

63CC45D4-8C35-4F53-8889-CA59E0B9F346.png
Üstten bir ve ikide hiç birşey yok üçüncüsündegörünüyor fotoğrafta pek olmasada . Diğerlerini kıyaslamak için çıkardım hani kuruma çizgisi vs gibi şeyler görünüyor mu diye 7 tane kullandım daha önce hiç birinde hiç birşey yok 🥺

Kızlar merhaba, gebelik testim silik çıktı göre biliyormusunuz sizde çizgi aslında ama ama sonuna doğru daha çok renk var o yüzden ince bir çizgi gibi görünüyor.. hiç umudum yok zaten kesin yine değildir diyorum 😔 Eki Görüntüle 2892697
Cok yeni var cnm onlara takilma testin icini actigin icin oyle belirtilerin nedir gunun bugunmu

Çok silikte olsa evet gördüm bende kuzum. Kaç günlük gecikme var? Bi kan ver olmadı. Benimde çok silik çıkmıştı testim.

Ayy çok kısa döngün zor olmuyor mu sürekli adet oluyon o zaman 🥺
Malasef canim sizler gibi 33 yasima kadar 28 gunde birdi doktor normal oldugunu yas ilerdikce kisalacagini soyledi 36 yasindayim suan 21 gune raziyim bazen 18 gunde bile geldigi oluyor oda duzensiz yumurtlama yapiyor o yuzden doktor takibiyle gebe kaliyorum duphaston diye bi ilac vermisti onu kullandim adetim duzeldi gebe kalmistim 5 ay once benim hatam yuzumden ikizleri kaybettim simdi bu ay yine basladim

Malasef canim sizler gibi 33 yasima kadar 28 gunde birdi doktor normal oldugunu yas ilerdikce kisalacagini soyledi 36 yasindayim suan 21 gune raziyim bazen 18 gunde bile geldigi oluyor oda duzensiz yumurtlama yapiyor o yuzden doktor takibiyle gebe kaliyorum duphaston diye bi ilac vermisti onu kullandim adetim duzeldi gebe kalmistim 5 ay once benim hatam yuzumden ikizleri kaybettim simdi bu ay yine basladim
Ovulasyon testi de dene canım bence youtubeden bak bi birgebeningünlüğü ebru ceylan anlatıyor

X