Silikon Ameliyatı Küçük Protez ve Dekolte Sorunu

Bana masajdan hiç bahsetmemişti,en son memnuniyetsizliğim için gittiğimde de konusu bile geçmedi canım çok ilginç. Masaj önermeliydi. 1 Ekimde gideceğim randevuma. Bu süreçte incelediğim hasta fotoğraflarında,ayrık göğüslerin bile daha birleşik yapılabildiğini gördüm. Benimki sanki yapıdan değil de dikleştirme yanlışlığından kaynaklı ayrıldı iyice. İmplantlar öyle yukarı doğru değil aşağıda senin ne durumda?
Canım son durumu sana foto atarım. Masaj aslında şekli düzeltiyor benim dikleştirme izlerimin oralar çukur dr bebe yağı ile hamur yoğurur gibi masaj yap dedi daha öncede söylediğim ama ben çok düzenli yapmamıştım şimdi hergün 5 dk yapıyorum bebe yağı ile. Mesaj yaptığımdan beri memelerim daha yumuşak sabah kalktığımda o sertlik yok artık daha rahat hissediyorum. Ben sana foto atarım.

Banu bazıları masajı önermiyor, bazıları öneriyor. Bazıları komplikasyon olur, kanama olur vs. Diye önermiyor. Bana 1 ay sonra hafif masaj yap dedi nasıl yapılcağını söyledi. Masaja başladığım 3. Gün sağ silikonun hareket ettiğini hissetmeye başladım. Aşırı rahatsız edici, hala da devam ediyor 1 haftadır o nedenle bi süre daha yapma dedi bana
Canım sanırım kas üstünde masaj öneriyor doktorlar. Ben bir gün dul alırken tavanda sivrisinek gördüm zıplayarak vurmaya çalıştım sert bişekilde ertesi gün göğsümde çok büyük ağrı oldu dr mesaj attım ödem oluşmuştur dedi ağrı kesici ile geçti 4-5 gün sonra bir anda yürüken şiddetli ağrı oldu ve kırtasiye diye bir ses geldi memeden sanırım ödem geçti ve protez yerine oturdu yani ben öyle anladım ve sonra bir sorun olmadı masaj sonrasında da bazen ağrı oluyor ama geçici. Ben masajın farkını gördüm daha iyi görünüyor memeler ama benim dikleştirmede var senden farklı olarak dr masaj yap dediyse muhakkak yap masaj ile protez ve kendi meme dokun daha bir bütünleşik sanırım hatta benim çok kist alınan sol mememdeki çöküklük bişe daha azaldı sanki.

Canım son durumu sana foto atarım. Masaj aslında şekli düzeltiyor benim dikleştirme izlerimin oralar çukur dr bebe yağı ile hamur yoğurur gibi masaj yap dedi daha öncede söylediğim ama ben çok düzenli yapmamıştım şimdi hergün 5 dk yapıyorum bebe yağı ile. Mesaj yaptığımdan beri memelerim daha yumuşak sabah kalktığımda o sertlik yok artık daha rahat hissediyorum. Ben sana foto atarım.
Şu mesajı biraz daha detaylı bi şekilde anlatır mısın? İstersen özel mesaj da yazabilirsin. Ben de yapayım bari 🤡😅

Bu işlemin adı nedir acaba? “Memeleri ortaya çekme” değildir herhalde 🤣🤣 en azından bilelim de biz de doktorlarımıza diyelim bak böyle bir işlem varmış neden bahsetmedin diye….
Işlem adı yok. Basbayağı diyeceksin. Çok mu komik gülmüşsün. Her şeyin tıbbi adı olmaz. Sen izah et doktor anlar

Bne: Doktor Bey, memeleri ortaya çekme işlemi yapıp öyle takar mısınız lütfen silikonları? Tıkıştırmadan lütfen…
Doktor Beyefendi: Nasıl yani? Memeleri ortaya çekmek derken?
Yine bne: Evet tıbbi adı yok işte, işlemin adı bu memeleri ortaya çekme
Doktor Civanım: He??????????
🤣🤣🤣🤣🤣

Evet bence baya komik bir insansin. Dur bi daha güleyim 🤣🤣

Evet bence baya komik bir insansin. Dur bi daha güleyim 🤣🤣🤣
Acaba hangi cehennemden geldin ?? Orada meme kanserinden söz ediyorum terbiyesiz utanmaz. Umarım bir gün o güldüğün ve komik bulduğun MEME KANSERİNE yakalanınca kendine bol bol gülersin. Sana her hakaret az gelir. Çünkü insan değilsin.

Son düzenleme:
Bne: Doktor Bey, memeleri ortaya çekme işlemi yapıp öyle takar mısınız lütfen silikonları? Tıkıştırmadan lütfen…
🤣🤣🤣🤣🤣
Seni mahkemeye vereceğim. Ip den tespit ettireceğim. Bakalım meme kanserli birine hakaretten dolayı vereceğin tazminat seni sakinleştirecek mi !

🤣🤣🤣🤣🤣
Senin kesin psikoloğa ihtiyacın var. Ruhsal durumun iyi değil. Buraya üye olup memenin resimlerini koyman ve sana yazanlara hakaret etmende normal değil. Kompleksler içindesin. Önce bir ruh doktoruna git. Yoksa ayrık meme veya bitişik meme diyw kafayı yiyecen . Yazık sana 😁😁😁😁😁

Mesajımın neresinde meme kanseriyle ilgili bir yorum gördün acaba?
Öncelikle geçmiş olsun, umarım atlatmışsındır. Atlatamadıysan da umarım en kısa sürede atlatırsın.
İkincisi bu psikolojik rahatsızlığını, saldırganlığını vs. vs. içinde bulunduğu zor duruma veriyorum. Ve senden de rica ediyorum daha fazla yorum yapma buraya.
Negatifliğini diğer insanlara bulaştırma lütfen.

Mesajımın neresinde meme kanseriyle ilgili bir yorum gördün acaba?
Öncelikle geçmiş olsun, umarım atlatmışsındır. Atlatamadıysan da umarım en kısa sürede atlatırsın.
İkincisi bu psikolojik rahatsızlığını, saldırganlığını vs. vs. içinde bulunduğu zor duruma veriyorum. Ve senden de rica ediyorum daha fazla yorum yapma buraya.
Negatifliğini diğer insanlara bulaştırma lütfen.
Bak arkadaşım , senin güldüğün o mesajımda ben meme kanseri geçirdiğimi yazmışım. Dalga geçmişsin komik bulduğunu yazmışsın.İyi okumamışsın belli ki. Saldırgan ve negatif olan sensin. Psikolojik rahatsızlığı olan ben değilim. Çünkü hiç tanımadığın birine saldıran ve bunu başlatan sensin. Bence de bir daha yazmayalım.

Meme kanseri geçirdiğinle ilgili bir yorum yapmadım ben. Herhangi bir şey de söylemek istemedim açıkçası çünkü hassas bir konu olduğundan belki bu konuyla ilgili konuşmak istemeyebileceğini düşündüm. Kaldı ki bu konu silikon ameliyatıyla ilgili bir konu meme kanseriyle ilgili değil.
Benim asıl komik bulduğum şey birçok doktorun “senin meme yapın böyle kasaltı yapıldığında şekli değişmeyecek aynı kalacak sadece büyüklüğü değişecek” dedikten sonra senin çıkıp da böyle bir şey mümkün demen ve yapılan işlemle ilgili detaylı bir bilgiye sahip olmaman.

Bir konuyla ilgili detaylı bilgiye sahip olmayıp yorum yapan insanları komik buluyorum evet. İnternette bu konunun mümkün olduğuna dair tek bir kaynak bul bana ve göster, saygı duyayım sana. Aksi takdirde benim için laf kalabalığından başka bir şey değil yazdıkların

Bir konuyla ilgili detaylı bilgiye sahip olmayıp yorum yapan insanları komik buluyorum evet. İnternette bu konunun mümkün olduğuna dair tek bir kaynak bul bana ve göster, saygı duyayım sana. Aksi takdirde benim için laf kalabalığından başka bir şey değil yazdıkların
Ben yaptırdım yani yapılıyor. Hem de 1987 yılında silikonlar çıkartıldı ondan sonra yapıldı. Benim memelerim ayrıktı ve o şekilde silikon takılmıştı. Berbat görünüyordu. 9 ay öyle kaldım. Sonra başka bir estetik cerraha silikonları istemediğimi dedim. Meme dokum azdı. Memelerin ayrıklığını düzeltmesinide istedim. Adam silikonları çıkardı ve memeleri uygun konuma getirdi. Minik ama ikisi de önde çok güzel meme yapmıştı. Çıkartılan silikon ayrıca kapsül oluşturmuştu. O kapsüle cahil dr dokunmamış ve öylece bırakmış. Yıllar sonra 28 yıl sonra o bırakılan dokuda tümör oluştu. Memeler boşaltılıp eş zamanlı silikon takıldı. Görüntü ilk silikondaki gibi olmadı. Memeler iki taraftan daha önce öne çekildiği için düzgün duruyor. Açıkçası ben silkona karşıyım. Gencecik yaşımda bile istememiştim. Ama yıllar sonra meme kanseri nedeniyle mecbur kaldım. Demem o ki.
Yani işinin ehli bir cerrah önce şekil bozukluğunu düzeltiyor. Benim 1987 de silikon çıkartılıp bu işlem yapıldı. Yıllarca da dik kaldı memeler. Ama işte şansızlık tekrar 2015 de yeniden silikon takıldı.
Detaylı bilgiye sahip olmak diyorsun da...ben sana yaşadığım tecrübeyi yazdım.. Estetik konusunda da çok bilgi sahibiyim. Sağdan soldan duyduklarim değil...Bizzat kendi yaptırdığım bir operasyondan söz ediyorum.

Ben yaptırdım yani yapılıyor. Hem de 1987 yılında silikonlar çıkartıldı ondan sonra yapıldı. Benim memelerim ayrıktı ve o şekilde silikon takılmıştı. Berbat görünüyordu. 9 ay öyle kaldım. Sonra başka bir estetik cerraha silikonları istemediğimi dedim. Meme dokum azdı. Memelerin ayrıklığını düzeltmesinide istedim. Adam silikonları çıkardı ve memeleri uygun konuma getirdi. Minik ama ikisi de önde çok güzel meme yapmıştı. Çıkartılan silikon ayrıca kapsül oluşturmuştu. O kapsüle cahil dr dokunmamış ve öylece bırakmış. Yıllar sonra 28 yıl sonra o bırakılan dokuda tümör oluştu. Memeler boşaltılıp eş zamanlı silikon takıldı. Görüntü ilk silikondaki gibi olmadı. Memeler iki taraftan daha önce öne çekildiği için düzgün duruyor. Açıkçası ben silkona karşıyım. Gencecik yaşımda bile istememiştim. Ama yıllar sonra meme kanseri nedeniyle mecbur kaldım. Demem o ki.
Yani işinin ehli bir cerrah önce şekil bozukluğunu düzeltiyor. Benim 1987 de silikon çıkartılıp bu işlem yapıldı. Yıllarca da dik kaldı memeler. Ama işte şansızlık tekrar 2015 de yeniden silikon takıldı.
Detaylı bilgiye sahip olmak diyorsun da...ben sana yaşadığım tecrübeyi yazdım.. Estetik konusunda da çok bilgi sahibiyim. Sağdan soldan duyduklarim değil...Bizzat kendi yaptırdığım bir operasyondan söz ediyorum.
Nasıl yani üç kez mi silikon takılmış oldu? İlk taktırdın, 9 ay sonra başka bir doktora biraz daha küçüğünü taktırdın ve bu sefer dekolte kısmı tam istediğin gibi oldu, ama ilk silikonun oluşturduğu kapsül nedeniyle ikincisini de 28 yıl sonra çıkarttırıp başka bir silikon mu taktırdın? Doğru mu anlamışım?
Tekrar geçmiş olsun, umarım şu an iyisindir

Nasıl yani üç kez mi silikon takılmış oldu? İlk taktırdın, 9 ay sonra başka bir doktora biraz daha küçüğünü taktırdın ve bu sefer dekolte kısmı tam istediğin gibi oldu, ama ilk silikonun oluşturduğu kapsül nedeniyle ikincisini de 28 yıl sonra çıkarttırıp başka bir silikon mu taktırdın? Doğru mu anlamışım?
Tekrar geçmiş olsun, umarım şu an iyisindir
Hayır öyle olmadı. 2 defa takıldı . İlk silikon çikti ve 28 yıl silikon takılmadı. Bu operasyonda silikon çıkarıldı ve memeler öne çekilip dikleştirildi. Ama 28 yuk sonra meme hastalığı nedeniyle mecburen takıldı. Memelerin formu 28 yıl önce düzeltildiği için silikonlar bu defa ayrık durmadı. Yani 28 yıl önce memelerin ayrıklığını düzeltmeden direkt takılmıştı güzel olmamıştı. Muhakkak olması gereken yere memelerin çekilmesi lazım. Yapım bu demek cerrah cahilliğidir. Sadece her boyda silikon takılmaz. Çünkü memelerin bir kapasitesi var. Ama anotomisi düzeltilir ve ortaya çekilerek iki meme hafif birleştirilir. Ben özellikle 28 yıl önce bunu istemiştim Bu arada çok teşekkür ederim. Çok şükür iyiyim. Eminim çok gençsin. Meme kontrollerini ihmal etme.

Hayır öyle olmadı. 2 defa takıldı . İlk silikon çikti ve 28 yıl silikon takılmadı. Bu operasyonda silikon çıkarıldı ve memeler öne çekilip dikleştirildi. Ama 28 yuk sonra meme hastalığı nedeniyle mecburen takıldı. Memelerin formu 28 yıl önce düzeltildiği için silikonlar bu defa ayrık durmadı. Yani 28 yıl önce memelerin ayrıklığını düzeltmeden direkt takılmıştı güzel olmamıştı. Muhakkak olması gereken yere memelerin çekilmesi lazım. Yapım bu demek cerrah cahilliğidir. Sadece her boyda silikon takılmaz. Çünkü memelerin bir kapasitesi var. Ama anotomisi düzeltilir ve ortaya çekilerek iki meme hafif birleştirilir. Ben özellikle 28 yıl önce bunu istemiştim Bu arada çok teşekkür ederim. Çok şükür iyiyim. Eminim çok gençsin. Meme kontrollerini ihmal etme.
Sevindim iyi olmana 🙏🏼 O konuda çok hassasım, kontrollerimi aksatmamaya çalışacağım.
Tamam şimdi anladım, sanırım bahsettiğin işlem dikleştirme işlemi, burada vardı bir arkadaş okuyorsa yorum yapabilir o da. Hem dikleştirme ameliyatı olmuş hem de silikon fakat sanırım yine de çok memnun değil dekolte görüntüsünden.

Sevindim iyi olmana 🙏🏼 O konuda çok hassasım, kontrollerimi aksatmamaya çalışacağım.
Tamam şimdi anladım, sanırım bahsettiğin işlem dikleştirme işlemi, burada vardı bir arkadaş okuyorsa yorum yapabilir o da. Hem dikleştirme ameliyatı olmuş hem de silikon fakat sanırım yine de çok memnun değil dekolte görüntüsünden.
Canım sağlıklı olmanı tüm kalbimle dilerim. Ben 50 lı yaşları bitirdim. Önceki kötü yazışmaları unutalım. Yaşamımızda tek ameliyat estetik olsun. Kötü hastalıklar uzak olsun ❤🌹

Canım sağlıklı olmanı tüm kalbimle dilerim. Ben 50 lı yaşları bitirdim. Önceki kötü yazışmaları unutalım. Yaşamımızda tek ameliyat estetik olsun. Kötü hastalıklar uzak olsun ❤🌹
Gerçekten öyle sağlık en önemlisi. Tüm kanser hastalarına şifa ve sabır diliyorum. Ruh ve akıl sağlığı çok çok daha önemli.
Bir de 1 haftadır sağ memede silikonun gıcırdar gibi oynadığını hissediyorum, eğilirken bile o his aşırı gıcıklatıyor. Ameliyat olalı 7 hafta olacak bir de bu çıktı başıma 😞
Doktorum uzakta olduğu için ameliyattan 4 hafta sonra bir doktora görünmüştüm, çok sertler yumuşamış olmaları gerek kontraktur riski yüksek demişti bana, sağ silikonun her hareketimde oynaması aşırı stres yaratmaya başladı

X