Çene Estetiği silikon çene protezi taktıran var mı?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

xixxsxxixlll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
101
1
arkadaşlar aranızda silikon çene protezi taktırıp da aradan 1-2 yıl gibi zaman geçmiş olan var mı? çene nin büyüklüğü ilk zamanlardaki gibi kalıyor mu merak ediyorum.

benim tam bir yıl önce çeneme silikon protez koyuldu ameliyat sonrası 1 ay korkunç bir şişlik! korktum acaba böyle mi kalacak diye ama boşuna korkmuşum:) şu anda çenemin görüntüsünden son derece memnunum

benim tam bir yıl önce çeneme silikon protez koyuldu ameliyat sonrası 1 ay korkunç bir şişlik! korktum acaba böyle mi kalacak diye ama boşuna korkmuşum:) şu anda çenemin görüntüsünden son derece memnunum

canım ilk ay şişlik oluyor da acıkcası ben aylar gectikçe küçülmesinden korkuyorum, silikon protez cene kemiğini eritiyor zamanla cene eski görünümüne dönüyormuş diye okudum nette korktum, gerci senin de daha 1 yıl olmuş da, sende küçülme oldu mu 6 aydan sonra falan, doktorun kimdi?

çene protezinin gerekli olduğunu nasıl anlıyorsunuz ? misal ben kendimde lüzum olup olmadığını nasıl anlayabilirim

ben de gecen hafta medpor implant taktirdim implanti 6 vidayla fln sabitledi doktorum , acaba onun eritme olasiligi var midir?
merhaba ben bısey sorucaktım benımde alt cenem gerıde ve kucuk medpor protez taktırcem gecen gunlerde sımulasyon bakmaya gttım doktora cene boyutumu blgsayarda dudak hızama getırdı fakat yanak yapım yanı yanak goruntum degısmedı yanı sız de sululasyon yaptrdysanız sımulasyon yanak derısındekı degısımı yansıtıyormu yoksa sadece ceneyı one mı getırıyor? Yanı sımulasyonda sızınde yanak seklınız cok degsmeyp amelyattan sonra nasıl bı degsıklık oldu ?ameiyattan sonra yanak seklınız degstımı

SELAM kızlar.. İki hafta önce burun ve çene ameliyatı oldum silikon protez konuldu. Konuşma zorluğu çekmek mimiklerde vs normal mi? Bir de çenem yumru gibi garip duruyor şiş biraz biliyorum bunların hepsi geçiçimi bu süreçten geçenler yazarsa çok sevinirim..........

SELAM kızlar.. İki hafta önce burun ve çene ameliyatı oldum silikon protez konuldu. Konuşma zorluğu çekmek mimiklerde vs normal mi? Bir de çenem yumru gibi garip duruyor şiş biraz biliyorum bunların hepsi geçiçimi bu süreçten geçenler yazarsa çok sevinirim..........
Merhaba.bende şuan 3 gunluk ameliyatliyim.buyuklugu odem,şiş vs .onu anliyorum ama çenem aşırı önde :KK43:(( sen boyle bi sorun yasadinmi ilk gunlerde???

X