SİLİKON ÇIKTIKTAN SONRA MEMEYE NE OLUR?

Alien61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2019
3
0
25
YAPTIRACAK OLANLAR DOKTORUNA SİLİKON TAKILDIKTAN SONRA HERHANGİ BİR NEDENDEN DOLAYI ÇIKARTIP YERİNE BAŞKA BİR ŞEY KONULMAZSA NELER OLACAĞINI SORABİLİR Mİ? İLERİ EVRELERDE SİLİKON TAKTIRMAK İSTİYORUM AMA TAKTIRDIKTAN Bİ SÜRE SONRA ARTIK İSTEMEZSEM VE ALINIRSA GÖĞSÜMDE ESTETİK BİR SIKINTI OLUP OLMAYACAĞINI MERAK EDİYORUM. DAHA BİR ANDA SARKAR MI, DOĞAL HALİNE NAZARAN DAHA MI KÜÇÜLÜR, CİLT DEFORME OLUR MU GİBİ SORULAR BENİ ÇOK ENDİŞELENDİRİYOR.

Deforme olur, silikondan gerildiği için, toparlaması da epey zaman alır. Kimi zaman öyle de kalır. Bu sefer de toplattırmak için bıçak altına yatmak zorunda kalırsın.

Deforme olur, silikondan gerildiği için, toparlaması da epey zaman alır. Kimi zaman öyle de kalır. Bu sefer de toplattırmak için bıçak altına yatmak zorunda kalırsın.
PEKİ CERRAHİ SÜREÇ UZUN VE ÇOK MALİYETLİ Mİ OLUR BEN EMİN OLAMIYORUM YA İSTEDİĞİM GÖĞÜS BOYUTUNU ELDE ETTİKTEN SONRA TİŞÖRTLERİMDEKİ DÜZ GÖRÜNTÜYÜ ÖZLERSEM DİYE

Iyi bir yere yaptırırsan minimum 5000 tl ile hesaplaman gerek. Iyileşme süresi seninle alakalı, ağır taşıma, hareket etme vs. Küçük memelerde 250-320 cc normal, ve illaki çıkıntı olur, düz görünüm olmaz.

Ilerde pisman olacagina inaniyorsan kesinlikle yaptirmamalisin, ben asla pisman olmam derken 1,5 senedir memnun oldugum anlar degisik geldigi icin ilk aylardi o kadar. Su an cikarttirmak icin arastirma yapiyorum daha da gec kalmadan. Vucudum normal sartlarda zayif ve fit olmasina ragmen ve omuz/sirt/basen olculerime uygun cc yaptirmama ragmen goguslerden dolayi o fit ve cool goruntuyu asla elde edemiyorum artik. Henuz yaptirmadan pisman olabilecegin olasiligini dusunuyorsan muhtemelen olursun:) ben kimseyi dinlemedim yaptirirken sen de iyi karar ver bence🙏🏼

Ilerde pisman olacagina inaniyorsan kesinlikle yaptirmamalisin, ben asla pisman olmam derken 1,5 senedir memnun oldugum anlar degisik geldigi icin ilk aylardi o kadar. Su an cikarttirmak icin arastirma yapiyorum daha da gec kalmadan. Vucudum normal sartlarda zayif ve fit olmasina ragmen ve omuz/sirt/basen olculerime uygun cc yaptirmama ragmen goguslerden dolayi o fit ve cool goruntuyu asla elde edemiyorum artik. Henuz yaptirmadan pisman olabilecegin olasiligini dusunuyorsan muhtemelen olursun:) ben kimseyi dinlemedim yaptirirken sen de iyi karar ver bence🙏🏼
çıkartırdınmı

X