Silikon rüptürü (yırtılması)

minkaku

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
4
0
46
Merhaba arkadaşlar.silikonu yırtılan ve devlet hastanesinde çıkarttırıp tekrar taktıran varmı

Neden yırtıldı ki? İlk kez duyuyorum böyle bireyi.Ama devlet hastaneleri de bu konuda yardımcı olur.Sağlık söz konusu.

Neden yırtıldı ki? İlk kez duyuyorum böyle bireyi.Ama devlet hastaneleri de bu konuda yardımcı olur.Sağlık söz konusu.
15 senelik silikon ,eskilerde gorulebiliyomus tam olarak bilmiyorum ama bebeğimi sütten kestikten hemen sonra belirtiler başladı

Merhaba yırtılma olarak ilk kez duyuyorum kesici delici bir alet olmadan hasar görmüyor cünkü
Yanı tıbbi afi silikon rüptürü demekki söylenildiği gibi degil yirtilma diye birşey varki teşhis koymuşlar. Bende taktirdigimda kamyon geçse patlamaz demişlerdi ama malesef başıma geldi çok acayip bir durum

Merhaba arkadaşlar.silikonu yırtılan ve devlet hastanesinde çıkarttırıp tekrar taktıran varmı

merhaba, cok gecmis olsun. ne gibi belirtiler yasadiniz?

eger ankara'daysaniz gazi'yi arastirmanizi tavsiye ederim. ben ruptur yasamadim ama olursa orada olurdum. oradaki doktorlar explant yapabiliyor. her cerrahin yapabildigi bir sey degil.

Teşekkür ederim. Önce şiddetli ağrı oldu kas ağrısı gibi ve akabinde şişme ben yeni sütten kestigim için onun etkisi devam ediyor sandım.ama değilmiş.sonra şişlik indi ağrı gitti.ve aynı gün ağrıyan gogsum üst kısımdan nasıl anlatsam kopmuş gibi aşağıya yığıldı. Çok hafif sarkık gibi oldu yani. Sonra 4 ayda bir 6 ayda bir gibi aralıklarla şişme tekrarladı ağrıda oldu. Çok dr a gittim süt bezeleri sisiyo diyen bile oldu 4. Sene bu sene 1 buçuk ayda bir şişmeye başladı ve imul sistemi etkinliyo şiştiği gün 2 gün boyunca grip olmuşum gibi yatiriyo beni. Neyse sonunda onkolojide detaylı ultrasonda yırtık olduğu anlaşıldı. Ankaradayım.gazi öneriniz için çok sağolun mutlaka gidecegim. Explant fikri çok iyi geldi bana yani uygulanırmi bilmiyorum ama umudu bile guzel

X