Saç Rengi ve Saç Boyama Silky Coloration Saç Boyası Kullanan Var Mı???

kızlar merhaba ben saçlarımı vital 8.4 ile boyuyordumm uçları çok sarı oldu diye küllü bişeyle boyamaya karar verdim sonra burda boya numaraları hakkında bilgi veren bi yazı okudumm , ve saçlarım bi ton koyu olsun bide turunculuk sarılık gitsin die küllü renkle boyamaya karar verdim... sonuç hüsrann bal köpüğü saçlarım çikolata kahveye yakın oldu... ve alırken özellikle koyu renk istemediğimi belirttim satıcı kızda bu boya çok kaliteli muhteşem renkler katalogtakiyle birebir dedi ama hiç alakası yok rengin adı kkoyu kumlu sarı.. bnm zemn rengim koyu olmamasına ve boyu 20 dk tutmama rağmen çoook koyu bir renk oldu ben tavsiye etmiyorummm

Ben bu saç boyasının 001 mavisini kullanıyorum ve çok memnunum
Bitkisel olduğu için hiç kokusu yok
ve daha önce palette kullanıodum saçımı çok kurutmuştu şimdi o kuruluk kalmadı
Renk katalogları internette bulunmuo ben de çok aradım,
zaten bu boya her yerde bulunmuo kuaför depolarında bulabilirsiniz katalog ve boyayı
Birçok rengi var market markalarında bulunmayan renkleri kataloğunda görmüştüm ben

Son düzenleme:
ladyevil, özel mesaj atamadım.
hangi saç renginin üzerine silk nin mavi boyasını boyuyorsun? saçlarını açtırıp mı bunu boyadın yoksa koyu saça da uygulanabiliyor muydu?
eğer sağlam bir boyaysa ben de alacağım.

tahtakaledeki kuaför malzemeleri satan yerde bulabilir miyiz acaba bu boyayı ?

ladyevil, özel mesaj atamadım.
hangi saç renginin üzerine silk nin mavi boyasını boyuyorsun? saçlarını açtırıp mı bunu boyadın yoksa koyu saça da uygulanabiliyor muydu?
eğer sağlam bir boyaysa ben de alacağım.

tahtakaledeki kuaför malzemeleri satan yerde bulabilir miyiz acaba bu boyayı ?

Uzun süredir mavi siyaha boyuyordum ama daha önceleri düz siyaha boyadığım için tam mavi siyah elde edememiştim
Asıl istediğim renk lacivert
Mavi siyahın üzerine uyguladım çok yoğun bi lacivert olmasa da laciverti elde ettim
Başka bi markanın mavisiyle de boyamıştım diplerden gelen kendi saçlarım yeşil olmuştu
Açıcı kullanmadan bu tür renkler tutmuo ama silky tam lacivert tuttu
Açıcıyla çok daha iyi bi sonuç elde ederdim bu boyayla ama saçlarım ince telli olduğu için cesaret edemiyorum
Ben kuaför depolarından aldım,bikaç küçük parfümeride de görmüştüm bu boyayı

Uzun süredir mavi siyaha boyuyordum ama daha önceleri düz siyaha boyadığım için tam mavi siyah elde edememiştim
Asıl istediğim renk lacivert
Mavi siyahın üzerine uyguladım çok yoğun bi lacivert olmasa da laciverti elde ettim
Başka bi markanın mavisiyle de boyamıştım diplerden gelen kendi saçlarım yeşil olmuştu
Açıcı kullanmadan bu tür renkler tutmuo ama silky tam lacivert tuttu
Açıcıyla çok daha iyi bi sonuç elde ederdim bu boyayla ama saçlarım ince telli olduğu için cesaret edemiyorum
Ben kuaför depolarından aldım,bikaç küçük parfümeride de görmüştüm bu boyayı

çok teşekkür ederim canım. deneyeyim ben de o zaman. ben de saçımı mavi siyah boyuyorum ama lacivert olmadı ben de lacivert gibi olsun istiyordum.
bakayım şu silky boyalara. tekrar sağol :)

boyanın iyi olduğunu bende çok duydum market boyaları gibi değil yani isdediğiniz rengi tutturmak çok kolay bana 5.3 koyu dore sarı bide 6.1 küllü kumral verdi kozmetikç saçımıda çikolata kahve yapıyordum bu renk daha güzel olucak ve turunculuk olmucak dedi tam ışıltılı bir kahve olucakmış daha boyamadım ama memnun kalırsam kesin devam bu markaya ıvola da iyiymiş onuda deneyebilirim bunda kampanya vardı bunu aldım bakalım nasıl olcak

boyanın iyi olduğunu bende çok duydum market boyaları gibi değil yani isdediğiniz rengi tutturmak çok kolay bana 5.3 koyu dore sarı bide 6.1 küllü kumral verdi kozmetikç saçımıda çikolata kahve yapıyordum bu renk daha güzel olucak ve turunculuk olmucak dedi tam ışıltılı bir kahve olucakmış daha boyamadım ama memnun kalırsam kesin devam bu markaya ıvola da iyiymiş onuda deneyebilirim bunda kampanya vardı bunu aldım bakalım nasıl olcak

arkadaşım yazalı baya olmuş umarım cevap yazabilrsin :KK43: ben normalde loreal majirel arıyorum mersinde ama bulamadım bayan elimde onun kalitesinde boya var dedi ve silky markayı gösterdi katologda renkler güzel 6.1 küllü koyu kumralı düşünüyorum sen boyadın sanırım nasıl memnun kaldın mı yeşillenme oldu mu saçlarında yorumlarını bekliyorum :KK43:(

Ben de bugün sıhhiye ilkiz sokaktaki kuaför malzemeleri satan dükkanlardan birinden aldım. Dükkan sahibi çok yardımcı oldu ve sily boyayı çok övdü ben de güvendim açıkcası.
Ben 6.53 (orta kızıl kestane) ve 7.53 (açık kızıl kestane) renklerini aldım karıştırıcam. Normalde silky de 1e 1,5 luk peroksidan katılıyormuş yani 75lik ama beyefendi bana 60lık verdi saçımdaki alaca bulaca görüntü kaybolsun diye. Ama ben evdeki peroksidandan ilave edicem koyu olsun istemiyorum.
Şu an regliyim, cumartesi boyıcam fotoğraf eklerim buraya da kızlar.

Dün silky coloration boya almıştım ya kızlar akşam onu dirseğimin iç kısmına sürdüm alerji testi için, sabah kalktığımda alnımda ve kulak arkamda minik kabarcıklar vardı böcek ısırığı sandım sonra hatırladım boya testi yaptığımı. aile hekimime gittim böcek/sinek ısırığı gibi değil boya alerji yapmış olabilir kullanmamanda fayda var dedi. Çok da sevmiştim rengini ama işte alerji yaptı malesef ben de huylandım yarın gidip iade edicem.
Ama tabi denemek için bi tüpünün jelatinini açtım yani minnacık aldım sürdüm ama açıldı sonuçta onu da iade edebilir miyim var mı böyle bi hakkım?

Ben bakır tonlarını denedim ve çok güzel sonuçlar aldım tek sorun sanırım o da benim saçlarımdan kaynaklanıyor kuruttu biraz. Öyle kolay kolay da akmıyor. Tabi kuaförlerde içine bize asla söylemedikleri karışımlar kattıkları için evde tam sonuç olması zor. Boyayı kuaför malzemeleri satan yerlerde bulabilirsiniz. Bu sefer rengi alıp kuaförde boyatacam 😉

X