Simdi ben buraya neden ciktim? Nicin ciktim? Nasil ciktim?

halbiki al sana zaman dimi, bende iki tane cocuk var ellerinden öper
öyle kitap okuma efenime söyliyeyim kendini gelistirme olaylari pek gerceklesemiyor bizim evde
varsa yoksa nette sörf
olsundu napalim
Benımde 1 bebe var ay zaman bulmak zor bulduğumuz kadar artk 🤣

Kiloya dikkat karantina sonrası bide diyetisyen kapılarında sürünmeyelim :KK49:

batti balik yan gider diyerekten yasiyorum
ya cidden göbegim büyüdü
hantallastim
ama normal zamanda hic böyle semirip yatamiyordum
iki cocukla erkenden kalk, onlari hazirla, hazilan, cantalarini hazirla evden cik onlari krese birak kursa git, ordan dön cocuklari al eve sok yemek yapmaya basla, cocuklari doyur, otur azicik dinlen derdim ama evi de toplamadan cikmistim evi topla aksam yemegi cocuklar yatirmak derken bitmis oluyordum
simdi cidden ohh beee dedim, ha spor da yapiyordum simdi onu da biraktim
aslinda toparlanmam gerek
bu göbege yabanciyim su an, o bana bakiyor ben ona, aramizda bir sogukluk var

batti balik yan gider diyerekten yasiyorum
ya cidden göbegim büyüdü
hantallastim
ama normal zamanda hic böyle semirip yatamiyordum
iki cocukla erkenden kalk, onlari hazirla, hazilan, cantalarini hazirla evden cik onlari krese birak kursa git, ordan dön cocuklari al eve sok yemek yapmaya basla, cocuklari doyur, otur azicik dinlen derdim ama evi de toplamadan cikmistim evi topla aksam yemegi cocuklar yatirmak derken bitmis oluyordum
simdi cidden ohh beee dedim, ha spor da yapiyordum simdi onu da biraktim
aslinda toparlanmam gerek
bu göbege yabanciyim su an, o bana bakiyor ben ona, aramizda bir sogukluk var
Bu durumu evde 1 yıldır yasıyorum bebiş olunca izne ayrıldım ye ye ye yat modundaydm tammmm bu moddan çıktım virüs çıktı diyet yalan oldu 🤣

Bu durumu evde 1 yıldır yasıyorum bebiş olunca izne ayrıldım ye ye ye yat modundaydm tammmm bu moddan çıktım virüs çıktı diyet yalan oldu 🤣

ya cidden ben de daha yeni evden ciktim sayilir, bir ay oldu kursa basladim hop karantina
iki cocuk pespese büyüttüm evin icinde hic oturamadigim icin fittim yine, ama simdi fazla is yok, sürekli yemek derdine düstüm
napsak toparlansak mi

ya cidden ben de daha yeni evden ciktim sayilir, bir ay oldu kursa basladim hop karantina
iki cocuk pespese büyüttüm evin icinde hic oturamadigim icin fittim yine, ama simdi fazla is yok, sürekli yemek derdine düstüm
napsak toparlansak mi
Masallah yaş 29 iki çocuk büyümüş bile
Kendımde hiç 2. Çocuk potansiyeli göremiyorum :KK47: valla toparlansak ne iyi olur zayıflık bana uzak normale insem kafi :eek::olamaz:

Masallah yaş 29 iki çocuk büyümüş bile
Kendımde hiç 2. Çocuk potansiyeli göremiyorum :KK47: valla toparlansak ne iyi olur zayıflık bana uzak normale insem kafi :eek::olamaz:

Büyügü 6 kücügü 3 yasinda
Valla ben düzenli sporla ideal kilona indim ama cikacagim bu gidiste
Sen kac kilosun, cocuk kac yasinda
Ikinci cocuk da neden olmasin bu arada

Büyügü 6 kücügü 3 yasinda
Valla ben düzenli sporla ideal kilona indim ama cikacagim bu gidiste
Sen kac kilosun, cocuk kac yasinda
Ikinci cocuk da neden olmasin bu arada
1 yasında kızım
1.70 72 kg kemıklerım iri ya 60 da olsam iri görünüyorum
Ayyy yok 2. Çocuk çok uzak bana kızım zor bır bebek halaaa zor 🥴🥴🥴

X