Simdi ben buraya neden ciktim? Nicin ciktim? Nasil ciktim?

öyle mi dersin
uzunlar ezip geciyor beni
ha tek artisi genc göstermek diyebilirim ama o iste bazen sorun oluyor
liseli ortama girsem sarkan olacak direk, beyime ne derim sonra :dondurma:
Vavvvvv havalı şey 😁 bencede genc gostermrk dahs ıyı secım hakkım olsa kısa ama genç olanından verıverın bana derdim :lülülü::lülülü:

Hele ne kursuna gıdıyordun sorayım 😁

ya ben almanyaya geldim evlenerek, kücük oglum da krese basladigina göre hemen kursa yazildim
b2 almancasina basladim sonra da iste mesleki egitimdi calismakti derken devam edecegim insallah
ama cocuklu hayatla gercekten ders calismak mesele
kimsem de yok tüm sorumluluk bende, bakalim hayirlisi hallederiz yaa :dondurma:

Vavvvvv havalı şey 😁 bencede genc gostermrk dahs ıyı secım hakkım olsa kısa ama genç olanından verıverın bana derdim :lülülü::lülülü:

valla hep öyle derler ama önemli olan 40 yasindan sonra gecn göstermek
29 yasindayim tabiki genc gösterecegim cünkü gencim :KK70:
eger 40 yasindan sonra bunun artisini görmezsem iste o zaman cok bozulurum :kahve:

ya ben almanyaya geldim evlenerek, kücük oglum da krese basladigina göre hemen kursa yazildim
b2 almancasina basladim sonra da iste mesleki egitimdi calismakti derken devam edecegim insallah
ama cocuklu hayatla gercekten ders calismak mesele
kimsem de yok tüm sorumluluk bende, bakalim hayirlisi hallederiz yaa :dondurma:
Yaparsın ya 2 çocuk buyutmussun nıye olmasın 😎

Yaparsın ya 2 çocuk buyutmussun nıye olmasın 😎

ay cevremde bana örnek teskil eden su an icin kimse yok
ve genelde demoralize eden bir kitle var
ki yaptigim da öyle kolay degil, dezavantajim hic sosyal kontagimin olmamasi e haliyle de dil gelisemiyor
evde cok calismam gerek, ama pozitif olmam gerek ve oluyorum : yaparim yeaaa :dondurma:

40 beklemeye ne gerek var cevrene bi bak minyonlat kılo almamıssa hep genc görünüyorlar 😁

bilmiyorum ki, cevremde baska kisa boylu kadin yok
avrupanin sulak yerindeyim
okul cikisina denk gelirsem eger komplekse giriyorum
tahmin edersin de servisten inen cocuklarin arasinda görülmüyorum bile
ilkokula gidenler bile benden uzun :bicak:

ay cevremde bana örnek teskil eden su an icin kimse yok
ve genelde demoralize eden bir kitle var
ki yaptigim da öyle kolay degil, dezavantajim hic sosyal kontagimin olmamasi e haliyle de dil gelisemiyor
evde cok calismam gerek, ama pozitif olmam gerek ve oluyorum : yaparim yeaaa :dondurma:
Hadi ya neden demoralize ediyorlat niye bi sosyal ortam yok ki bayadırda ordasın anladığım kadarıyla

bilmiyorum ki, cevremde baska kisa boylu kadin yok
avrupanin sulak yerindeyim
okul cikisina denk gelirsem eger komplekse giriyorum
tahmin edersin de servisten inen cocuklarin arasinda görülmüyorum bile
ilkokula gidenler bile benden uzun :bicak:
Alaman bacılar iri oluyorlar hep boyle bir kaide var doğru galiba 😂😂

Hadi ya neden demoralize ediyorlat niye bi sosyal ortam yok ki bayadırda ordasın anladığım kadarıyla

buna nasil cevap versem bilemedim, bircok sebebi var
berlin gibi bir yerde yasamiyorum, kücük bir kasabada kaliyorum yerlileri zaten birbiriyle takilir, türkler cok ama bizim türkiyede yetismis halimizden hayli farkli
pek ortak noktalar yok
ha bir de ben seciyiyim, cünkü fark ettim ki kiminle oturursan zamanla ona benziyorsun, ki gercek
ben gelisime önem veriyorum, dedikodu yapmam, iyi niyetliyim
yani cevremde bu saydigim üc özelligi bumak o kadar zor ki
dedikodu deryasinin icine girmedim, topluluga girersen seni bir sekilde savasa sokuyorlar
bana da hic hitap etmiyor
saysam daha neler var ama kisacasi bu durumu secmek zorunda kaldim baska carem yoktu

Alaman bacılar iri oluyorlar hep boyle bir kaide var doğru galiba 😂😂

valla sehirde gezerken babie bebek gibi olan kizlarimiza da denk geldim, dibim düstü
ama hep gördügüm kres annelerine gelecek olursam cok sikici giyiniyorlar, dikkat cekici bir tarzlari yok
bunu derken basit seyleri kastediyorum, makyaj dahi yapmiyorlar genel olarak
spor giyim, tamam cok rahatlar bu güzel birsey ama disi enerjilerini alamiyorum. erkek kadin cok birbirine benziyor
ve dedigin gibi irilik mevcut, hatta Türklerde daha cok irilik var gözlemledigim

buna nasil cevap versem bilemedim, bircok sebebi var
berlin gibi bir yerde yasamiyorum, kücük bir kasabada kaliyorum yerlileri zaten birbiriyle takilir, türkler cok ama bizim türkiyede yetismis halimizden hayli farkli
pek ortak noktalar yok
ha bir de ben seciyiyim, cünkü fark ettim ki kiminle oturursan zamanla ona benziyorsun, ki gercek
ben gelisime önem veriyorum, dedikodu yapmam, iyi niyetliyim
yani cevremde bu saydigim üc özelligi bumak o kadar zor ki
dedikodu deryasinin icine girmedim, topluluga girersen seni bir sekilde savasa sokuyorlar
bana da hic hitap etmiyor
saysam daha neler var ama kisacasi bu durumu secmek zorunda kaldim baska carem yoktu
Ay çok iyi anladım seni valla secıcı olusun bendede var

Ay çok iyi anladım seni valla secıcı olusun bendede var

hayir yani neseliyim, enerjigim falan ama arkadas olarak beni tercih etmeleri icin cok yetersiz bir de
birkac deneyimim oldu
ya benimle yarisa giriyorlar baklavadeseni yaa
bu durumda nasil bir samimiyet olusabilir ki
sahte hep, arkamdan her an kuyumu kazacak gibi bir ortam
cekememezlik cok oluyor
türkiyede cok minnos arkadaslarim vardi iyi kötü
prensiplerim var ve yavsakliga cidden gelemiyorum
caliskan bir anneyim, aileciyim, mutfakta cok iyiyim ama bunlar arkadas ortami icin aranana özellikler degil
nerede bir yilanlik var o cazip geliyor millete

valla sehirde gezerken babie bebek gibi olan kizlarimiza da denk geldim, dibim düstü
ama hep gördügüm kres annelerine gelecek olursam cok sikici giyiniyorlar, dikkat cekici bir tarzlari yok
bunu derken basit seyleri kastediyorum, makyaj dahi yapmiyorlar genel olarak
spor giyim, tamam cok rahatlar bu güzel birsey ama disi enerjilerini alamiyorum. erkek kadin cok birbirine benziyor
ve dedigin gibi irilik mevcut, hatta Türklerde daha cok irilik var gözlemledigim
Immmm sen giyinmeyı seven süslü bir dişisin :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Immmm sen giyinmeyı seven süslü bir dişisin :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Kiz valla tanisan gördügün rahat kadinim aslinda
makyaj yapmam, dügüne bile makyajsiz giderim, moduma göre
evet giyimde bir tarzim var, seviyorum napiyim. güzel kokmak canli bir görüntü modumu yükseltiyor
ama hangi kadin giyinmeyi sevmez ki bir de ama dimi :dondurma:

X