sinameki ile zayıflama yardımcı olun lütfen

yasamrenk

Emek verirsen sonucunu alırsın
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2009
1.265
338
selam kızlar
bende kilo vermeye çalışanlardanım bi arkadaşım sinameki ile çok güzel kilo verdiğini söylemişti 1.5 ayda 7 kilo bende bu gün aktara gittim sinamekinin tek başına zararlı olduğunu söyledi yanına zayıflamak için başka bitkiler tavsiye etti bende 5i1yerde ile içerim dedim tamam dedi bukanudaki düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim

farkli bir konuda bu konuda fikrimi yazmistim ama senide uyarmak istedim :)

Sinameki bagirsak tembelligine ve bagirsak mukozasinin zarar görmesine sebep olabiliyormus.. ayrica bazi kullanilan ilaclarin vucut tarafindan emiliminide engelliyormus.. hatta asiri kullanimda vucudumuzdaki potasyumu azaltarak kalbe kaslarina zarar veriyormus..

bu konuda dikkatli olmani tavsiye ederim :KK34:

ben sinamekiyi içmiyorum sadece 5 i 1yerdenin içine 1fincana 1 tutam olacak şekilde atıyorum zaten biçok form çayının içinde sinameki var bu şekilde çok zararlı olacağını düşünmüyorum ve inanılmaz susatıyor eşimede içirdim oda aynı şeyi soylüyor
ben bu kürü sabah akşam 1er fincan içeceğim 1 hafta deniycem yediklerimede dikkat edicem
sizlerlede sonuçları paylaşacağım işe yarıyacağını düşünüyorum okuyanların gözlerine yorum yapanların ellerine salık :KK3:

veeeeeeeee kızlar kurü uygulayalı 2 gün oldu 1 kilo verdim 1 cmde incelmişim
:KK16::KK36::KK36:
üstelik bağırsaklarıma zarar verecek bir isallikde yapmadı günde 1 kere çıkıyosam tuvalete 2 kere çıkmaya başladım tek başına içmediğim için zararı olmayacak diye düşünüyorum ve çok inanılmaz şekilde susatıyor 5i 1yerdenin etkisi mi sinamekidenmi bilemedim
ayrıca not düşüyüm dün gece eşimin yoğun ısrsrıyla2 tabak makarna yedim:KK30: ona ramen 1 kilo gitmiş 1 cm incelmişim bence süper:KK52::KK52::KK52::KK52:

bende içtim sinamekiyi tek başına.. ve aşırı derecede ishal oldum artık tuvaletımı yaparken acı hissetmeye başladım..sadece 2 gun ıcmıstım ama benım aptallıgım netten arastırmadan bır gun boyunca 5-6 bardak ıctım..tuvaletten cıkamaıdm bıraktım ama ne fayda bır hafta cektım..

tek başına ıcmedıgını yazmıssın sakında içmee.. bende bugun eşime 9 bitkili zayıflama çayı aldırıyorum inşallah sonucunu gorurum .. burdan yazarım eger zayıflarsam :KK66:

sinemaki tek başına zararlıdır
ama her form çayının içindede mevcut
miktarını çok az tutarsanız zararı olucağını sanmıyorum

evet kızlar 1 haftada tam iki kilo verdim sabah diyet kahvaltı öğlen yarım simit yada hiç (benim ufaklık okula başladı okulu bahçesinde tüm gün onu bekliyorum çok yoruluyorum)akşamda tüm günün açlıgının acısını çıkARIYORUM 2 Döner yadda 1 tabak yeşil fasulye dört parmak büyüklüğünde ekmek kürü özelliklede akşam içmeye özen gösteriyorum tam düzenli içemesemde 2 kilo verdim üstelik diyet yapmadan sadece ekmeği kıstım herkeze tavsiye ediyorum bence işe yarıyor

sakın ola sinameki ve çayını kullanmayın. bağırsaklara inanılmaz zararı var. bağırsak florasını alt üst ediyor.. ayrıca 3 günden fazla kullanımda bağırsağı tembelleştiriyor. bırakınca inanılmaz hazımsızlık ve kabızlık çekersiniz..

doğal ürünlerle zayıflamak istiyorsanız eşim ve benim kullandığımız bir karışım var onu şiddetle tavsiye ederim. kullanımıda basit öyle demleme blendırdan geçirme yok... hazır karışım satılıyor herbalistin yaptığı bir karışım.... şans eseri buldum bu ürün aslında ben diyet yok spor yok sadece 3 öğün yemeklerden sonra kullanıyorsunuz bol su ile o kadar... benden gören 5 arkadaşta kullandı çok memnun kaldılar... isteyene özelden yazarım ne olduğunu nerden alınabileceğini... ama tekrar söylüyorum sinameki içeren bitkisel karışım ve çaylardan uzak durun... kullanılması gerekiyor ise de sinameki 3 günden fazla asla kullanılmaz.

evet kızlar 1 haftada tam iki kilo verdim sabah diyet kahvaltı öğlen yarım simit yada hiç (benim ufaklık okula başladı okulu bahçesinde tüm gün onu bekliyorum çok yoruluyorum)akşamda tüm günün açlıgının acısını çıkARIYORUM 2 Döner yadda 1 tabak yeşil fasulye dört parmak büyüklüğünde ekmek kürü özelliklede akşam içmeye özen gösteriyorum tam düzenli içemesemde 2 kilo verdim üstelik diyet yapmadan sadece ekmeği kıstım herkeze tavsiye ediyorum bence işe yarıyor
Merhaba canim bu
selam kızlar
bende kilo vermeye çalışanlardanım bi arkadaşım sinameki ile çok güzel kilo verdiğini söylemişti 1.5 ayda 7 kilo bende bu gün aktara gittim sinamekinin tek başına zararlı olduğunu söyledi yanına zayıflamak için başka bitkiler tavsiye etti bende 5i1yerde ile içerim dedim tamam dedi bukanudaki düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim
merhaba canim ne var bu cayin icinde banada soylermisin lutfeeen

bende içtim sinamekiyi tek başına.. ve aşırı derecede ishal oldum artık tuvaletımı yaparken acı hissetmeye başladım..sadece 2 gun ıcmıstım ama benım aptallıgım netten arastırmadan bır gun boyunca 5-6 bardak ıctım..tuvaletten cıkamaıdm bıraktım ama ne fayda bır hafta cektım..

tek başına ıcmedıgını yazmıssın sakında içmee.. bende bugun eşime 9 bitkili zayıflama çayı aldırıyorum inşallah sonucunu gorurum .. burdan yazarım eger zayıflarsam :KK66:
5-6 bardak nedir o_O Allahtan birşey olmamış:halay:

Kesinlikle sinamekiyi haftada birden fazla (oda bir tutam) içmeyin !! Teyzem onun yüzünden aylarca hastanelere gitti ve ameliyat oldu. Sebebi bağırsak tembelliği kolonoskopiler falan neler çekti..

Cok fazla içilmesi tehlilekıdır ben hemorait oldugumda içtim rahatlatması için ama sık içilmemesi gerekir

Bende içtim daha önce şimdi tekrar başladım bende herhangi bir yan etkisi bulunmadı dikkatli içmek gerekir tabiki

Kızlar bu kürü asla tavsiye etmiyorum. Sinameki otu bütün zayıflama/form çaylarına baskın şekilde koyuluyor ve ishal olup kilo verdiğinizde zayıflıyor sanıyorsunuz kendinizi. Halbuki bu bitki bağırsak florasini bozuyor o yüzden ishal oluyorsunuz. Sadece kabız durumlarında rahatlamak için kullanılırsa faydalı olur, o da çok zorda kaldıkça mushil niyetine. Bunu kullanıp zayıflamaya kalkarsaniz evet zayiflarsiniz, çünkü sindirim sisteminizi bozmaya baslamissinizdir ve ne yerseniz ishal olduğunuz için sağlığınızi da bozmaya başlamış olursunuz ve bagirsaginiz artık sinameki içmeden çalışamaz duruma gelir, tembellesir. Aman diyeyim dikkat, bağırsaklarimiz bizim 2. Beynimiz, çok iyi bakmalıyız. 🌺

Ek: ilk paragrafta yazdığım gibi, tüm form ve zayıflama çaylarında mutlaka sinameki oluyor. Siz sinamekinin zararlarını duymus ve bu yüzden tek başına tüketmekten kaçınıyor olabilirsiniz ama farkında olmadan ünlü markalarin form adı altında sundukları çaylarla birlikte tüketiyor olabilirsiniz. Bu nedenle form ve zayıflama çayı altında sunulan şeyleri de asla tavsiye etmiyorum, çok sağlıksız.

Sevgiler 💕

X