Saç Uzatma Yöntemleri sinameki mi turplu su mu ? hangisi daha iyi ?

inş istediğin sonucu alırsın tatlım yeşil çayıda tavsiye edebilirim benim kardeşim içiyor etkisi oldu üstelik tvde haberlerdede izlemiştim yeşil çay daha fazla kalori yakmaya yardımcı oluyormuş :KK34:

sağol tatlım bende çok içiyordum bi ara ama ben normal çayı bile içmem oyüzden sallama çay yapmak bile aklıma gelmiyor genede hatırladkça içmeye çalışıyorum:KK1:

iyi canım ne olsun işte bakımları ihmal ediyorum bu ara çok yorgun oluyorum üşeniyorum :KK43: sende ne var ne yok

iyi canım ne olsun işte bakımları ihmal ediyorum bu ara çok yorgun oluyorum üşeniyorum :KK43: sende ne var ne yok

bende aynı şekilde ya iki gün sonra ygs sınavım var sıkıntıdan canım hiç birşey yapmak istemiyor bakımada sıra gelmiyor zaten

bende aynı şekilde ya iki gün sonra ygs sınavım var sıkıntıdan canım hiç birşey yapmak istemiyor bakımada sıra gelmiyor zaten

Allah yardımcın olsun canım gönlüne göre verir inş iyi bir puan alırsında burda sevincini paylaşıp kutlarız kız inş:KK34::KK34:

Başlıktan gördüğüm kadarıyla

'' sinemaki mi turpu su mu ? ''

yazıyor, yanlış mı gördüm yoksa, konu dağılıyor mu ne?

Başlıktan gördüğüm kadarıyla

'' sinemaki mi turpu su mu ? ''

yazıyor, yanlış mı gördüm yoksa, konu dağılıyor mu ne?

evet doğru görmüşsün canım şuan sitedeki herkes bu knuda yeterince bilgilendi ve tereddütü olan herkesede kapımız açık seve seve cevaplarız konu devam etsin hemen bitmesin belki bizden sonrada soruları olacak kişiler olur diye konuyu biraz dağıttık ama konu ne kadar dağılsada bu sayfaya giren herkesin amacı belli o yüzden nasıl olsa konu bitti öğrenecek olan da merak ettiğini öğrendi bir daha girmemize gerek yok dememk için normal sohbet havasında devam ediyoruz çünkü girdiğinde hiçbir yorum göremeyince insan bir süre sonra girmekten vazgeçiyor ve konu bitiyor bitmesindense dağılması bence daha iyi ne kadar dağılsada sonradan gelen ve bu konuya merakı olan birinin sorusunu cevaplayabiliriz en azından. yanlış anlama ben bu sayfanın admini falan da değilim zaten kimseyide savunmak değil amacım ama tabi konu dağılmasın yeterki girmezsende girme elbet bir cevaplayan bulunur derseniz bana arkadaşlar düşüncelerim yüzden özür diler ve isteğinizede saygı duyarım iyi akşamlar...

X