Sınav soruları açıklandı

evrim2008

Sabırlıyım,bekliyorum:)
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
572
0
Sınav soru ve cavapları dün akşam 8de açıklandı arkadaşlar Aöf sitesinden sorulara bakabilirsiniz.Bakın bakalım soruları hatırlıyormusunuz kaç alacaksınız?

galiba 4.sınıf oldum heyooooooooo:lepi:delikafadulden

ara sınavdn aldığın nota bağlı ara sınavdn aldığın notun %30 u ile bütün %70ini toplamı 50 yi geçmeli

ikinci sınıf oldum sanırım kızlar çok mutluyum inşallah herkez beklediği sonucu alır

ben mi bulamıyorum yaa..e öğrenmeye girdim bulamadım soruları falan bu senenin??

ben mi bulamıyorum yaa..e öğrenmeye girdim bulamadım soruları falan bu senenin??

e-öğrenmede oturum aç tıktann sonra faküllte kısmından sınav sorularını seç zaten onu seçince diğer seçeneklerin çıkıyor ekranda 2008-2009 büt sorularını seçiyorsun.......

bu arada çok mutluyum hatırladığımkadarıyla ki inşallah hata yapmamışımdır galiba mezun oluyoruuuuuuuuuuuuum:lepi:

e-öğrenmede oturum aç tıktann sonra faküllte kısmından sınav sorularını seç zaten onu seçince diğer seçeneklerin çıkıyor ekranda 2008-2009 büt sorularını seçiyorsun.......

bu arada çok mutluyum hatırladığımkadarıyla ki inşallah hata yapmamışımdır galiba mezun oluyoruuuuuuuuuuuuum:lepi:

tebrik ederimm inşallah doğru hesaplamışsındırkaydirigubbakcemile5

buldum nihayet..sınav sorularına değil de bölümlere bakıyomuşum :)
7 dersten kalmıştım 5 ini vermem gerekiyodu 4 ünü vernişim kalan 1 derste 2 sorudan emin değilim ne işaretledime..biri doğruysa 3 e geçiyorum yanlışsa kalıyorum..hep böyle şeylerden korkardım başıma da geldi:1closedeyes:

galiba 4.sınıf oldum heyooooooooo:lepi:delikafadulden

Tebrik ederim:)
bütünlemelerden kaç almak gerek geçmek için

Ara sınavdan 50 aldıysan bütünlemeden 50 alsan geçiyorsun bütünleme sınavı finalin yerine geçiyor.
ara sınavdn aldığın nota bağlı ara sınavdn aldığın notun %30 u ile bütün %70ini toplamı 50 yi geçmeli

Evet 50 ve üstü olmalı 49 olsa kalabilirsin ilk sınav düşükse...
ikinci sınıf oldum sanırım kızlar çok mutluyum inşallah herkez beklediği sonucu alır

Tebrikler darısı mezuniyetine:)

Sınav soruları bölümünde...

Tebrikler çok sevindim:)
tebrik ederimm inşallah doğru hesaplamışsındırkaydirigubbakcemile5

buldum nihayet..sınav sorularına değil de bölümlere bakıyomuşum :)
7 dersten kalmıştım 5 ini vermem gerekiyodu 4 ünü vernişim kalan 1 derste 2 sorudan emin değilim ne işaretledime..biri doğruysa 3 e geçiyorum yanlışsa kalıyorum..hep böyle şeylerden korkardım başıma da geldi:1closedeyes:

Üzüldüm keşke verebilseydin sağlık olsun
ben bakmıcam ya zaten kaldım 4. sınıfta :gitme::gitme:

Ya neden kesin konuşuyorsun kaldın mı gerçekten?

Benim tek dersim vardı kızlar galiba mezunum( 2 yıllıktı) hayırlısı artık 3.ten devam durmak yok:sm_cool:

Ya neden kesin konuşuyorsun kaldın mı gerçekten?

Benim tek dersim vardı kızlar galiba mezunum( 2 yıllıktı) hayırlısı artık 3.ten devam durmak yok:sm_cool:

tebrikler canım benmde dedemin ameliyat olayları falan girdi araya. zaten çalışıyorum iş dışında ev de sürekli koştur koştur ders çalışamadım son 1 aya bırakmıştım çalışırım diye ama olmadı. düzgün çalışamadım o yüzden kaldım:sinifsinif:

sınav sonucları ne zaman acıklanıyor kızlar.ben yanlışhatırlıyrum emın değilim yanı dua edın lütfen :S

aynen yaa mafoldumben 3 derse girdim..sadece 1 tanesi iyi geçti.. bari ondan geçeyim..yoksa sınıf tekrarı..ühüü

27 eylül saat 15 den sonra sonuçlar a.ıklanacakmış kızlaro güne kadr kim sabredicek bakalm :S.

sınav sonuçları cuma günleri açıklanmıyormuydu ne oldu geçen sınavda pazar açıklandı of sanki çok kısa zamanda açıklıyorlarmış gibi birde 2 gün daha attılar ileri:KK43: :KK43:

sınav sonucları ne zaman acıklanıyor kızlar.ben yanlışhatırlıyrum emın değilim yanı dua edın lütfen :S

25 Eylülde açıklanır geçen seferki gibi sorun olmazsa bu aralar genelde sonuçları erken açıkladılar İnşallah geçersin canım
aynen yaa mafoldumben 3 derse girdim..sadece 1 tanesi iyi geçti.. bari ondan geçeyim..yoksa sınıf tekrarı..ühüü

İnşallah verirsin hepsini hiç dersin kalmaz
27 eylül saat 15 den sonra sonuçlar a.ıklanacakmış kızlaro güne kadr kim sabredicek bakalm :S.

Pazar günü ben sonuç açıklandığını hiç görmedim ama nasip
sınav sonuçları cuma günleri açıklanmıyormuydu ne oldu geçen sınavda pazar açıklandı of sanki çok kısa zamanda açıklıyorlarmış gibi birde 2 gün daha attılar ileri:KK43: :KK43:

Sonuçların açıklanacağı gün yani 25 eylül olur 27 eylül olur mobil ögrenmeye kayıt olun sonuçlar açıklanır açıklanmaz sınav sonuçları cebinize gelsin açıklandı mı siteye girdimi girmedimi dersi yok sonra iptal edersiniz ama kontürsüz olursanız msj gelmiyor haberiniz ola...

bilgileriçin teşekkür ederim kızlar.
benım durumum şöyle incecık bı ıpın ucunu tutuyorum duaedıyorum sadece Allahıma gecmemı nasıp etmesı ıcın. ben 3 dersten gırdım vergı hukuku malıyet muhasebesı ve fınansal yönetım.malıye ve vergıye calıştım son gunler son 7 yılın cıkmış sorularını çözdüm baktım genelde 15 soru hep aynı cıkıyor yada sıkalrı bıraz değiştiriyorlar aynı cumleler oysa:KK70: çözdüm baya bı oturdular kafama sınava gırdım işte sonra baktım sorulara cevaplara hatırladıkalırmdan 19 net ve 14 net cıkıyor ve bunlarbana lazım olan netler.eğer böyle ise gecıyorum ama eğer bı aşağıdaysa netler sınıf tekrarıdüşünebılıyormusunuz tek soruyla cok acı bısey ya...hemde çalıştım ıftardan önce oturum sabah ezanına kadar yaaa:S Allahın ıznıyle gecıcem ınsallah yazıcam sıze tekrar dua edın kıslar ...

bende daha yeni baktım kızlar sorulara ve cevaplara ben sınavda cvplarımı yazmıştım bi kağıda unuturum die ve en sonunda bitti tek dersle senem uzamıştı ve en sonunda bitti inkılap tarihi yapamam derken geçmiş sınavlerı çözdüm hep konu bile çalışmadım ve 28 doğru 2 yanlışla bitti halkla ilişkilerdi benim bölüm ve işletmeden devam edecem hayırlısıyla bakalım...

X