Sınav soruları açıklandı

evrim2008

Sabırlıyım,bekliyorum:)
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
572
0
Sınav soru ve cavapları dün akşam 8de açıklandı arkadaşlar Aöf sitesinden sorulara bakabilirsiniz.Bakın bakalım soruları hatırlıyormusunuz kaç alacaksınız?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2968 gün geçti.

MENAR

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
2.153
3
galiba 4.sınıf oldum heyooooooooo:lepi:delikafadulden

sevil.

Guru
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
635
46
ara sınavdn aldığın nota bağlı ara sınavdn aldığın notun %30 u ile bütün %70ini toplamı 50 yi geçmeli

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2505 gün geçti.

gaasem

Guru
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
305
0
32
ikinci sınıf oldum sanırım kızlar çok mutluyum inşallah herkez beklediği sonucu alır

G

Gamzei

Ziyaretçi
ben mi bulamıyorum yaa..e öğrenmeye girdim bulamadım soruları falan bu senenin??

ahsenecem

BENDE ANNE OLSAM
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2008
484
1
ben mi bulamıyorum yaa..e öğrenmeye girdim bulamadım soruları falan bu senenin??

e-öğrenmede oturum aç tıktann sonra faküllte kısmından sınav sorularını seç zaten onu seçince diğer seçeneklerin çıkıyor ekranda 2008-2009 büt sorularını seçiyorsun.......

bu arada çok mutluyum hatırladığımkadarıyla ki inşallah hata yapmamışımdır galiba mezun oluyoruuuuuuuuuuuuum:lepi:

G

Gamzei

Ziyaretçi
e-öğrenmede oturum aç tıktann sonra faküllte kısmından sınav sorularını seç zaten onu seçince diğer seçeneklerin çıkıyor ekranda 2008-2009 büt sorularını seçiyorsun.......

bu arada çok mutluyum hatırladığımkadarıyla ki inşallah hata yapmamışımdır galiba mezun oluyoruuuuuuuuuuuuum:lepi:

tebrik ederimm inşallah doğru hesaplamışsındırkaydirigubbakcemile5

buldum nihayet..sınav sorularına değil de bölümlere bakıyomuşum :)
7 dersten kalmıştım 5 ini vermem gerekiyodu 4 ünü vernişim kalan 1 derste 2 sorudan emin değilim ne işaretledime..biri doğruysa 3 e geçiyorum yanlışsa kalıyorum..hep böyle şeylerden korkardım başıma da geldi:1closedeyes:

evrim2008

Sabırlıyım,bekliyorum:)
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
572
0
galiba 4.sınıf oldum heyooooooooo:lepi:delikafadulden

Tebrik ederim:)
bütünlemelerden kaç almak gerek geçmek için

Ara sınavdan 50 aldıysan bütünlemeden 50 alsan geçiyorsun bütünleme sınavı finalin yerine geçiyor.
ara sınavdn aldığın nota bağlı ara sınavdn aldığın notun %30 u ile bütün %70ini toplamı 50 yi geçmeli

Evet 50 ve üstü olmalı 49 olsa kalabilirsin ilk sınav düşükse...
ikinci sınıf oldum sanırım kızlar çok mutluyum inşallah herkez beklediği sonucu alır

Tebrikler darısı mezuniyetine:)

Sınav soruları bölümünde...

Tebrikler çok sevindim:)
tebrik ederimm inşallah doğru hesaplamışsındırkaydirigubbakcemile5

buldum nihayet..sınav sorularına değil de bölümlere bakıyomuşum :)
7 dersten kalmıştım 5 ini vermem gerekiyodu 4 ünü vernişim kalan 1 derste 2 sorudan emin değilim ne işaretledime..biri doğruysa 3 e geçiyorum yanlışsa kalıyorum..hep böyle şeylerden korkardım başıma da geldi:1closedeyes:

Üzüldüm keşke verebilseydin sağlık olsun
ben bakmıcam ya zaten kaldım 4. sınıfta :gitme::gitme:

Ya neden kesin konuşuyorsun kaldın mı gerçekten?

Benim tek dersim vardı kızlar galiba mezunum( 2 yıllıktı) hayırlısı artık 3.ten devam durmak yok:sm_cool:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2968 gün geçti.

94049

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
3.120
1
Ya neden kesin konuşuyorsun kaldın mı gerçekten?

Benim tek dersim vardı kızlar galiba mezunum( 2 yıllıktı) hayırlısı artık 3.ten devam durmak yok:sm_cool:

tebrikler canım benmde dedemin ameliyat olayları falan girdi araya. zaten çalışıyorum iş dışında ev de sürekli koştur koştur ders çalışamadım son 1 aya bırakmıştım çalışırım diye ama olmadı. düzgün çalışamadım o yüzden kaldım:sinifsinif:

DeLiBoNCuK

AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
1.156
64
sınav sonucları ne zaman acıklanıyor kızlar.ben yanlışhatırlıyrum emın değilim yanı dua edın lütfen :S

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1747 gün geçti.

On41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
4.257
11
35
aynen yaa mafoldumben 3 derse girdim..sadece 1 tanesi iyi geçti.. bari ondan geçeyim..yoksa sınıf tekrarı..ühüü

On41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
4.257
11
35
27 eylül saat 15 den sonra sonuçlar a.ıklanacakmış kızlaro güne kadr kim sabredicek bakalm :S.

gaasem

Guru
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
305
0
32
sınav sonuçları cuma günleri açıklanmıyormuydu ne oldu geçen sınavda pazar açıklandı of sanki çok kısa zamanda açıklıyorlarmış gibi birde 2 gün daha attılar ileri:KK43: :KK43: