Sınıfta dalga geçiliyorum,yardım edin lütfen!

altinsuyu

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2016
55
30
24
Merhaba arkadaşlar o kadar çok üzgünüm ki şuan ağlayarak yazıyorum bu satırları yalvarıyorum beni rahatlatın.

Önceki konularımdan biliyorsunuzdur belki,ben küçük yaşta babamı kaybettim.Babam benim okumamı çok istediği için bende kendimi bildim bileli ders çalışırım.Bu sene lise 1'e geçtim ve gerçekten o kadar kötü zamanlar geçirdim ki ölmeyi bile istedim öyle söyleyeyim.

Sınıfta,sınıfı yöneten,resmen zorbalık yapan iğrenç bir kız grubu var.Ben bu tür haksızlıklara susamam,ama inanın sınıftakiler öyle çekiniyorlar ki eğer biri laf ederse hemen onu dışlayacaklar,eminim.

Benim ismimle dalga geçtiler bugün,dalga geçilecek bir isim değil.En önemlisi ben kendi ismimi seviyorum,hem güzel hem de herkeste bulunmadığı için hoşuma gidiyor.

Adımı bir şarkıya uyarlayıp,sınıfta söylediler bu bahsettiğim grup.Çevresindeki yalakalarda hemen güldü.Ben kızsam mı,umursamasam mı diye düşünemedim bile.Hiç birşey diyemedim,bu ismi bana babam koyduğu için konuşursam ağlayacaktım.

Zaten eve geldiğimden beri ağlıyorum,annem bilmiyor,bilirse üzülecek çünkü.Küçük bir kardeşim var birde abim var onlarında haberi yok.Hep kendi içimde yaşıyorum.

Okul veya sınıf değiştiremem,onları takmamam lazım nasıl başaracağım bunu?Ve en önemlisi,sevdiğim çocuk bütün bu olanları duydu,eminim şuan bana acıyordur.Ben ne yapabilirim?Lütfen yardım edin bana.

Canım benim :))
Bugün ağladığın şey yarın seni güldürecek bunun henüz farkında değilsin. Çünkü küçücüksün :)
Gerçekten umursama ve iyi bir öğrenci olmak için elinden geleni yap.
Kendi hayatını kurtar başkalarının dediklerine takılırsan bu yaşta ilerlemekte zorlanırsın.
Ayrıca lütfen yalnızlıktanda korkma, kitaplara sığın tatlım bol bol kitap oku inan sınıftaki çoğu kızdan daha iyi dost olurlar sana.
Geçsinler dalga, yada dışlasınlar amannnn de geç, biliyorum zor ama başarırsan hayat senin için daha kolay olur.
Sen de gül, sen de bu hallerinden dolayı onlara gül :)
Çünkü birileriyle dalga geçebiliyor olmak ziyadesiyle gülünç bir durumdur

Boşverin görmezden gelin zaten dalga geçilecek bir isim değilmiş ki niye ağlıyorsun onlar öyle mutlu olmaya çalışan ama kendi hayatlarında mutsuz olan bunu da çevresindekilerden çıkaran insanlar. Ne yapabilirler ki sana dövecek halleri yok cevaplarını verin ya da görmezden gelin sizin dersleriniz iyi olsun yeter teneffüslerde de sınıfta durmayın.

Ee dalga gecilcek bi isim degil diyosun niye agliyosun ?

Aglama guzelim okul caglarinda olur oyle seyler teninle sacinla kasinla herseyle dalga gecerler.

Aile egitimi almamis onlar

Herkesin dalga geçmesi çok üzdü beni.Yani bu şakasına değildi,beni kırmak için kasıtlı yaptıkları bir hareketti ve sevdiğim çocuğun gözü önünde ağlayacaktım resmen.

Boşverin görmezden gelin zaten dalga geçilecek bir isim değilmiş ki niye ağlıyorsun onlar öyle mutlu olmaya çalışan ama kendi hayatlarında mutsuz olan bunu da çevresindekilerden çıkaran insanlar. Ne yapabilirler ki sana dövecek halleri yok cevaplarını verin ya da görmezden gelin sizin dersleriniz iyi olsun yeter teneffüslerde de sınıfta durmayın.

Aynen öyle,okulun yarısı bunları sevmiyor.Ama sınıfta çok yalakaları var.Kendilerini vazgeçilmez sanıyorlar,aslında kendi başıma bile durabilirim ama sevdiğim çocuk bana acıyor şuan büyük ihtimalle.

görmezden gel. umursama. gül geç. çok zor biliyorum ama senin hırslandığını bilirlerse daha da coşarlar.

Bana "bu da laf atamıyor,yazık" bakışı atıyorlar.Bunun için çok üzülüyorum.İstersem derim ama ben kavga yanlısı biri değilim,konu uzasın da istemiyorum

Herkesin dalga geçmesi çok üzdü beni.Yani bu şakasına değildi,beni kırmak için kasıtlı yaptıkları bir hareketti ve sevdiğim çocuğun gözü önünde ağlayacaktım resmen.

Canim benim tabiki bilerek yapiyolar.
Benim siir diye lisede arkadasim vardi ismi gibi naif hatta adina siirler yazilicak bi kizdi .
O kiza masal mi hikaye mi gazel mi neydi adin ne sacma derlerdi kardesinde kesin tiyatro olur diye dalga gecerlerdi bence bu dalga degilde kiskancliktan yapilan biseydi.

Ismim bile kiskanclik konusu oluyo de gec :)

ay sunları uc yıl sonra okusan greceksın kı ne kadar bos seylere uzulmussun gulıp gececeksın ablacım ınankı su taktıgın seyler lafı edılmeyecek kadar ufacık dertler kuzum sen derslerıne bak onemsemedıgın surece onlar anca kendı kendılerıyle eglenır hem sen umursamazsan daha da cool olursun daha da asıl olursun uzulme bıle blakıs hıc takma catlasınlar

Canım benim :))
Bugün ağladığın şey yarın seni güldürecek bunun henüz farkında değilsin. Çünkü küçücüksün :)
Gerçekten umursama ve iyi bir öğrenci olmak için elinden geleni yap.
Kendi hayatını kurtar başkalarının dediklerine takılırsan bu yaşta ilerlemekte zorlanırsın.
Ayrıca lütfen yalnızlıktanda korkma, kitaplara sığın tatlım bol bol kitap oku inan sınıftaki çoğu kızdan daha iyi dost olurlar sana.
Geçsinler dalga, yada dışlasınlar amannnn de geç, biliyorum zor ama başarırsan hayat senin için daha kolay olur.
Sen de gül, sen de bu hallerinden dolayı onlara gül :)
Çünkü birileriyle dalga geçebiliyor olmak ziyadesiyle gülünç bir durumdur

Çok haklısınız,çook teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için.Ama sınıfta o kadar çok bunların peşinde dolanan kişiler var ki,artık onları sevmeyenlere düşman oluyorlar.Birde biliyorum ki onlar bu dalgayı uzattıkça uzatacaklar.Geçen gün kızın birisinin saçıyla dalga geçtiler artık her gün konuyu oraya çekiyorlar.Eminim bu da böyle olacak ve herkes bana bakarken ben sadece gülümseyeceğim,onlarda benim iki çift laftan aciz olduğumu sanacaklar.

Hayatım takma inanki canini sıkacağın şeyler değil bunlar. Kızlar dalga gecerlerken yüzlerine ne kadar aptalsınız der gibi bak umursama. Gerçekten umursama senin ufacık bi üzgün ifaden onların işine gelir ve devam ederler ama umursamazsan bidha yapmazlar

evet bunu özellikle yap :-)

X