Sinirden içimi dökmek istedim.

Ödemediğinize nedense kimse inanmaz bir anda nasıl ödediniz tek maaşla acaba? Hani altın para veremezdiniz? Boşa demagoji yapmayın yemezler
Eşimin tazminatı geldi . Kardeşine yolladık arta kalan evimize. Siz inanın yada inanmayın sorun yok mecbur değilim.. demagoji derken tanımam etmem sizi sıkıntı yok

Sormuşsunuz cvbı beklemeden saydırmışsınız.
Ödedik görümceye borcu biz . Ödedik ev aldık zaten .. insanların ağzına laf vermemek için. Yoksa borç varken ev almak doğru değil zaten bunu bi tek siz bilmiyorsunuz

En son 1 Eylül de -ödeyemiyoruz, sıkışığız- yazdığınız, yok ağladığınız ve borcu ötelettiğiniz türlü mesajlarınız duruyor orada. Birikmişiniz varken dahi vermemişsiniz kadına borcu, "Benim kendi birikimim" demişsiniz.
Eşiniz asgari maaşla çalışıyor, o zaman "Hiç altın yok" filan da yazmışsınız.
Şimdi bu konuda altınlar belirmiş, hem bozdurulmuş, kalmış da üzerine.

Oradan döndüremezsiniz. Borcunuzu ödediğinize inanmıyorum.

En son 1 Eylül de -ödeyemiyoruz, sıkışığız- yazdığınız, yok ağladığınız ve borcu ötelettiğiniz türlü mesajlarınız duruyor orada. Birikmişiniz varken dahi vermemişsiniz kadına borcu, "Benim kendi birikimim" demişsiniz.

D Deniz3456 inkar etmeye devam edersen kredi kartın borcuna kadar bulacaklar :KK70:
Bari şey de ; ben biricik oğullarıylayım tabi verecekler :KK70: masum olmak sana yakışmadı :KK70:
Buna bebeklinick bebeklinick bile inanmazzz :KK70:

Ya herkes yazmışta yazmış okuyamadım hepsini en iyisi buradan cvp vermek. Borcumuzu ödedik çoktan yoksa neden ev alalım. Çalışıyorum ayrıca herkes yazmışta yazmış sormadan yargılamış gruplaşmış nr kadar kolay yargılamak..
Asgari ücretle siz Ferraride alırsınız yakında :KK70: Maşallah , inşallah 🧿 elektra elektra gör gör :KK70: feyz almamız lazım 🤘

D Deniz3456 inkar etmeye devam edersen kredi kartın borcuna kadar bulacaklar :KK70:
Bari şey de ; ben biricik oğullarıylayım tabi verecekler :KK70: masum olmak sana yakışmadı :KK70:
Evet eski konuları eşelemişler biri de sormamış çalışıyorum çok şey değişti. Sorun yok burada gruplaşma var alışkınım ben yargılamalarına sormadan

Babamdan kalan tarla satıldı 2 hafta önce . Zatrn bir kısımda birikmiş vardı altınlar fln . 0 ev alamadık ama yatırımlık hallettik şükür
Bi şey eksik diyordum :KK70: satılan tarlaymış eksik. Daha 3 ay evvel yokluk belini bükerken , şimdi tarlalar , altınlar meydana çıkmış :KK70:

Evet eski konuları eşelemişler biri de sormamış çalışıyorum çok şey değişti. Sorun yok burada gruplaşma var alışkınım ben yargılamalarına

Babamdan kalan tarla satıldı 2 hafta önce . Zatrn bir kısımda birikmiş vardı altınlar fln . 0 ev alamadık ama yatırımlık hallettik şükür
Strobe Strobe bastır gülüm, az daha zorlarsan Mısır 'daki kayıp hala çıkacak meydana

Sizi inandırmak gibi bir çabam yok inanmayın sorun yok ..

Evet eski konuları eşelemişler biri de sormamış çalışıyorum çok şey değişti. Sorun yok burada gruplaşma var alışkınım ben yargılamalarına sormadan
Yo hiç gruplaşma falan yok. 3 ayda galiba ikramiye vurdu. Ülkenin hali ortada. 2 asgari ücretle ev falan alamazsınız.

Eşimin tazminatı geldi . Kardeşine yolladık arta kalan evimize. Siz inanın yada inanmayın sorun yok mecbur değilim.. demagoji derken tanımam etmem sizi sıkıntı yok

Asgari ucretle calisan adamin tazminatini bozdurup bozdurup harcamissiniz. 🤣

Asgari ucretin 10 misli ucretle calisanin tazminatiyla dahi bir ev alinamaz su an. Siz hem borc odemissiniz, hem kalani eve katmissiniz.

Ziya’nin aslan avlamasi gibi oldu bu. 😅

Görümcenize ne canım ay bu insanları anlamak ne zor kendinizi sakın ezdirtmeyin
Borcunuz vardı görümceye ödedik aslında . Sonra da ev aldık tamam ev çok eski 30 yıllık bina 150 bime aldık evi . Abimn borcu yuzunden babamdan kalan tarla satıldı ondanda para gelince ödemiştik şükür. Görümcem iyidir aslında ama bazen böyle durumları var bazen iyi bazen değişik dengesiz aslında benm muhatap olmamam gerekti ama işte dayanamadım

X