Sinirden içimi dökmek istedim.

Borcunuz vardı görümceye ödedik aslında . Sonra da ev aldık tamam ev çok eski 30 yıllık bina 150 bime aldık evi . Abimn borcu yuzunden babamdan kalan tarla satıldı ondanda para gelince ödemiştik şükür. Görümcem iyidir aslında ama bazen böyle durumları var bazen iyi bazen değişik dengesiz aslında benm muhatap olmamam gerekti ama işte dayanamadım
Bu kadar dengesizden ne diye para alıyorsunuz o zaman ? İşinize gelince iyi , gelmezse berbat değil mi ? Herkes size hizmet etmek zorunda. Görümcenin telini versene bana :KK70: o daha tam öğrenememiş nasıl davranması gerektiğini :KK70:

Borcunuz vardı görümceye ödedik aslında . Sonra da ev aldık tamam ev çok eski 30 yıllık bina 150 bime aldık evi . Abimn borcu yuzunden babamdan kalan tarla satıldı ondanda para gelince ödemiştik şükür. Görümcem iyidir aslında ama bazen böyle durumları var bazen iyi bazen değişik dengesiz aslında benm muhatap olmamam gerekti ama işte dayanamadım
Biz de onu söylüyoruz görümce iyi aslında

Evlendim kız ben öyle altın istemedik herkes durumuna göre ne yaptıysa afhjk ama hasılatım iyi çok şükür😂😂😂
Olsun yine de yüz görümlüğü all hahahhaha :KK70:
Ben altınları alıp kasama koydum :KK70: adamın haberi yok ne var ne yok diye :KK70: bişi diim mii 1 sene sonra kafasına vurdu ben sana yüz görümlüğü verdim , sen neden vermiosun dedi :KK70: ben görmemek içinn verebilirimmm dedim hahah bu da böyle bi anımdır :KK70:

Asgari ucretle calisan adamin tazminatini bozdurup bozdurup harcamissiniz. 🤣

Asgari ucretin 10 misli ucretle calisanin tazminatiyla dahi bir ev alinamaz su an. Siz hem borc odemissiniz, hem kalani eve katmissiniz.

Ziya’nin aslan avlamasi gibi oldu bu. 😅
Jet alacağadilar, benzine zam gelince vazgecmis olabilerler

Olayların perde arkasını bilmeden yaptığımız yorumlar aslında ne kadar yargılayıcı değil mi?
Çok takılma eski konulara bakıp yorum yapıyorlar biri de çıkıp sormuyoe teşekkür ederim sorduğun için görümceyw borcu ödedik zaten çalışıyorum aradaki küçük farkı kredi çektim ödüyoruz..

Tabi canım, arada borcunu istemese bal gibi kadın.

Valla dolar bile böyle yükselmedi dicem de yükseldi maalesef😀 2 ayda işe gir, tarla sat, birikmiş var, hemen küçük bir kredi, ev al yatırımlık, tazminatlar o biçim.. ne güzelmiş yaaa, kız kardeşe kredi çektirip düğün yaparlar, zor ödüyoruz diye konu açarlar ama 2 ayda hoooop her şey mükemmel derecede düzelmiş, maşallah... bu arada herşeyi bilmeden yargılıyoruz diyen üye sizi değil, görümceyi kastediyor, perde arkasını bilmeden önce bi görümceye saydırdık ya, o mesele🤑😉

Olsun yine de yüz görümlüğü all hahahhaha :KK70:
Ben altınları alıp kasama koydum :KK70: adamın haberi yok ne var ne yok diye :KK70: bişi diim mii 1 sene sonra kafasına vurdu ben sana yüz görümlüğü verdim , sen neden vermiosun dedi :KK70: ben görmemek içinn verebilirimmm dedim hahah bu da böyle bi anımdır :KK70:
Ulen benim tarafimdan 3 tane bilenzik takıldı sadece onuda bozdurdum klima aldım kocacıma telefon aldırmistım onu verdim ☹️🥲 keşke saklasaydım ne kadar salak bir gadınım ☹️

En son 1 Eylül de -ödeyemiyoruz, sıkışığız- yazdığınız, yok ağladığınız ve borcu ötelettiğiniz türlü mesajlarınız duruyor orada. Birikmişiniz varken dahi vermemişsiniz kadına borcu, "Benim kendi birikimim" demişsiniz.
Eşiniz asgari maaşla çalışıyor, o zaman "Hiç altın yok" filan da yazmışsınız.
Şimdi bu konuda altınlar belirmiş, hem bozdurulmuş, kalmış da üzerine.

Oradan döndüremezsiniz. Borcunuzu ödediğinize inanmıyorum.
Turk filmlerinde davanin orta yerinde durun hakim bey! diye salona dalıp yeni deliller sunan kişi gibisin strobe maşallah :KK70:

X