Sinirden içimi dökmek istedim.

Ulen benim tarafimdan 3 tane bilenzik takıldı sadece onuda bozdurdum klima aldım kocacıma telefon aldırmistım onu verdim ☹️🥲 keşke saklasaydım ne kadar salak bir gadınım ☹️
Sen asla salak değilsin :KK70: libidolu kadınlar genelde parayı gözü görmeyenler jdjdjdjjd

Ulen benim tarafimdan 3 tane bilenzik takıldı sadece onuda bozdurdum klima aldım kocacıma telefon aldırmistım onu verdim ☹️🥲 keşke saklasaydım ne kadar salak bir gadınım ☹️
KK yı kocana okut, ölmüşlerine rahmet okur 😀 Başında taşır seni, ayağının suyunu içer 😀

Bibibella Bibibella bak mesela ben para gözüm. Kocam bugün hesabıma para atmış. Kokuları süründüm bekliyorum :KK70: ekşını hak etti. Sen olsan o parayla yatak odanı renklendiridin :KK70: ben ise banke hesabımı şenlendiriyorum :KK70: elektra elektra tarafını seç hdjjsdj
Bugün brnimkide attı para ne tesadüf :KK8: yanlız para atmasına gerek yok ben atayım isterse 🤣

Kucuk abim esimi gördüğunde buna baslık parası ne kadar vericez demişti 😒 ben sişko o çıtır olunca :deli: abi şimdi dön bak kardeşime fiyuuu :KK53:
Ağırlınca altın isteyeydin ya bibi :KK70:
Ben imam nikahında mehir olarakk 1 kg altın istedim ;D herif öksürük krizi geçirdi :KK70: hoca ikna etmeye çalıştı, asla dedim :KK70: ikna oldu. Kağıda yazdırdım hocaya :KK70: kağıdı kasaya koydum hxjsjdjjsjdjsjhsjsjsjjs

ALLAHIM NOLUR OĞLUM OLMASIN :KK70:

Ben imam nikahında mehir olarakk 1 kg altın istedim ;D herif öksürük krizi geçirdi :KK70: hoca ikna etmeye çalıştı, asla dedim :KK70: ikna oldu. Kağıda yazdırdım hocaya :KK70: kağıdı kasaya koydum hxjsjdjjsjdjsjhsjsjsjjs

Oha lan yabanci kocayla evlendigime cok pisman oldum suracikta bi anda hshsysg😂😂

Ben salak gıbı 50 yazdırdım bana 100 isre dedimişte 5 dakika öncesi ama ben saftirik 50 dedim😑 ama bu çakal durur mu 100 istedim sanıyor kekledim🤪

Oha lan yabanci kocayla evlendigime cok pisman oldum suracikta bi anda hshsysg😂😂
Müslüman et hemen sonra da töreleri anlat hahahhahahaha
Sana bişi diyim mii kocamı dolandırdım ben hxhshdj onu da sonra anlatayım :KK70: Allah belamı verdi ama sayın okuyucular :KK70: kocam fakirleşti evlenince 🥲

Kız abim eşim.için baslık parası bizim vermemiş lazım dedi puhahahah 🤣
Ben istesem zaten o zamanlar dünyada o kadar altın rezervi olduğunu sanmıyorum :KK53: 1 kilo altın mı insafsız o nedu 😒 ben istemiyorum dedim hoca olmaz didi 10 gr olsun dedi öyle oldu imza falanda atmadık sözlesmemi yaptın allam o ne ya 🤣

Çalısıyorsunuz da dolarla mı maaş aliyorsunuz bi anda 10 u geçince zengin oldunuz
Hayır dolarla almıyorum. Evlenerek tazminatımı aldım zamanında eşimde aldı istdan taşınırken sadece 1 kısmı kalmıştı . Abimn borcundan dolayı memleketten 1 tarla satıldı oradan da az kaldı altınları bozdurmuştuk zaten eşimn tazminatının yarısı geldi onu görümceye verdik . Küçük miktar bireysel kredi ile ev için aradaki farkı kapattık zaten dünde evi aldık şükür . Sıfır ev fiyatları uçmuş mecburen 150bine eski bina bulduk aldık hayırlısı ile . Dolarla maaş alsam burada işim ne

Kız abim eşim.için baslık parası bizim vermemiş lazım dedi puhahahah 🤣
Ben istesem zaten o zamanlar dünyada o kadar altın rezervi olduğunu sanmıyorum :KK53: 1 kilo altın mı insafsız o nedu 😒 ben istemiyorum dedim hoca olmaz didi 10 gr olsun dedi öyle oldu imza falanda atmadık sözlesmemi yaptık allam o ne ya 🤣
10 gr arbaamın mazotuna yetmez hahhh :KK70:

Ben salak gıbı 50 yazdırdım bana 100 isre dedimişte 5 dakika öncesi ama ben saftirik 50 dedim😑 ama bu çakal durur mu 100 istedim sanıyor kekledim🤪
Bende kocamı dolandırdım :KK70: yasak elma izlemenin faydalar hdjdjd
D Deniz3456 gel kız senden daha üç kağıtçı biri çıktı , bakınız ben :KK70:

Müslüman et hemen sonra da töreleri anlat hahahhahahaha
Sana bişi diyim mii kocamı dolandırdım ben hxhshdj onu da sonra anlatayım :KK70: Allah belamı verdi ama sayın okuyucular :KK70: kocam fakirleşti evlenince 🥲
Yok anam o beni boşar, hic biyerini kestirmez, anca elimde balta, falçata kovalamam lazim 😂😂nasi dolandirdin kiz adami

Hayır dolarla almıyorum. Evlenerek tazminatımı aldım zamanında eşimde aldı istdan taşınırken sadece 1 kısmı kalmıştı . Abimn borcundan dolayı memleketten 1 tarla satıldı oradan da az kaldı altınları bozdurmuştuk zaten eşimn tazminatının yarısı geldi onu görümceye verdik . Küçük miktar bireysel kredi ile ev için aradaki farkı kapattık zaten dünde evi aldık şükür . Sıfır ev fiyatları uçmuş mecburen 150bine eski bina bulduk aldık hayırlısı ile . Dolarla maaş alsam burada işim ne
Niye bizi beğenmiyor musun belki ben dolarla maaş alıyorumdur bak hep burdayım

X