Sinirden içimi dökmek istedim.

Ben kıvırdığını görmedim.
Her yorumuna görümcenin borcunu ödedik yazmış.
Bide neden eskiden görümceme borcumuz vardı, onu ödedik demesi gerekiyor
Benimde eskiden kredi borcum vardı, şuan yok.
Heryere bunu bu şekilde belirtmek gerekiyormu?
Anlatamıyorsunuz bi kere yazmışlar kafalarına hep aynı şey dönüp duruyor .. boşverin anladığınız için teşekkürler..

Borcunuz vardı görümceye ödedik aslında . Sonra da ev aldık tamam ev çok eski 30 yıllık bina 150 bime aldık evi . Abimn borcu yuzunden babamdan kalan tarla satıldı ondanda para gelince ödemiştik şükür. Görümcem iyidir aslında ama bazen böyle durumları var bazen iyi bazen değişik dengesiz aslında benm muhatap olmamam gerekti ama işte dayanamadım
Yani sabrınızı zorlamış o da sizin

Teşekkür ederim.. inandırmak gibi bi lüksüm yok ben konuya tek bir şeyi yazmadım diye insan gibi sormak yerine saldırmayı seçtiler . Kv hayatta bırakmak zaten kızından önce oğluna laf söylerdi çoktan..
İnanılmıyor evet 150 bine 30 yıllık eski bi bina aldık hatta emlakçı bu aralar burada herkes sıfır bina alamayınca yatırımlığa yöneldi dedi bizim aldığımız evde kiracı var evet getirisi çok fazla değil yani tutup bin TL değil ama 800 tl getirisi var aldığımız ev mahalle arası çarşıya 7,8 dk fln .
800-1000 kira getiren çarşıya 7-8 dk lik 2+1 evi 150000 e satmazlar bacım . 30 - 40 yıllık da olsa büyükşehir de 450 Anadolu da 200 den aşağı alamazsın. Sen yine şikayet edersin yorumu ama kusura bakma, yemezler yani

Kızlar selam.
Sinirden içimi dökmek istedim rahatlamak istedim. Eşimle eski de olsa bi ev aldık yatırımlık ikimizinde tazminatları ve düğünde takılan altınları bozdurduk hepsini olmasa da hayırlısı ile aldık çok şükür. Neyse ; eşim ailesiyle görüntülü konsuurken söyledi ev aldık diye annesi fln hayırlısı olsun fln dedi ama görümcem alla alla hangi parayla aldınız acaba dedi eşimde bilmiyorsun sanki ikimizinde tazminatları fln vardı dedi heee tabi dedi sen olmasan abi zor alırdınız tapuyu kendi üstüne yapsaydın dedi bende dayanamadım farketmez kimin üstüne olması nasılsa ikimizin dedim ikimizin birikmişi nasılsa sen takılma böyle şeylere dedim. Çok biliyorsun sen dedi . Sana ne oluyor dedim ne bu tavır sanane ayrıca dedim eşimde hayırdır tersinden mi kalktın dedi fln en sonunda kv girdi araya susturdu kızını kıskanmasın onunda olur dedim bi sinirle . Sonra bana mesaj atmış kendisi abisinin parasını yiyormuşum, her şeyi çok biliyormuşum bu zamanda bu harcamaya ne gerek varmış zamanımıymış vs vs diye cvp vermedim kendisine eşime şu kardeşini sustur bana msj atmış daha kötü olmasın sonra dedim . Gece tlfnda konısucaz senle yazmış (gece abisi işe gidiyor ) bakalım arayacak mı hanfendi. ..
Görümcenız bence muhattab alınacak bırı deıl

800-1000 kira getiren çarşıya 7-8 dk lik 2+1 evi 150000 e satmazlar bacım . 30 - 40 yıllık da olsa büyükşehir de 450 Anadolu da 200 den aşağı alamazsın. Sen yine şikayet edersin yorumu ama kusura bakma, yemezler yani
Tamam siz yemeyin yedirmek gibi bi durumum söz konusu da değil zaten eğer yatırımlık düşünüyorsanız size özelden emlakçının numarasını verip yardımcı olurum bacım :KK66: .. tanımam etmem sizi yalan borcum da yok size ..

Tamam siz yemeyin yedirmek gibi bi durumum söz konusu da değil zaten eğer yatırımlık düşünüyorsanız size özelden emlakçının numarasını verip yardımcı olurum bacım :KK66: .. tanımam etmem sizi yalan borcum da yok size ..
Evet ya lütfen... özelden bekliyorum tel. Numarası çok merak ettim, mümkünse ben de bu kira çarpaniyla ben de dusunebilirim bir ev aslında

Evet ya lütfen... özelden bekliyorum tel. Numarası çok merak ettim, mümkünse ben de bu kira çarpaniyla ben de dusunebilirim bir ev aslında
Yolladım size özelden.. hayırlısı ile inş alırsınız sizi tanımıyorum ama alırsanız sevinirim . Olumlu yada olumsuz bir şey yazmayın artık iyi yada kötü . . Uğraşmak istemiyorum artık . Kanıtlama gibi ihtiyacım da yok.. saygılar .

X