Doğal Saç Bakım Kürleri Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
üzüm sirkesi kullansak olur mu acaba? genelde elma sirkesi denmiş aynı sonucu verir mi üzüm sirkesi

üzüm, elma... ne bulursan :)

hatta ben şimdi iki senedir beklediği halde nedense tutmamış kokusu şarap gibi yani hiç dönmemiş bir şişe sirke var, onu deneyeceğim. o da kalıntıları giderir, parlatır diye düşünüyorum.

dün okur okumaz eve gıdınce denedım. Ben sonucu sevdım. Hatta havluya doladım nemini iyice aldırdım sonrasında da hindistan cevizi yağı sürdümm,taradım.. Mİs gibi oldu Miss :KK70: tabi benim boyalardan dolayı saçımın alt 5 cm kısmı lastik gibi idi eskisine oranla sertleştiğini de gördüm. Düzene oturtacağımm. Gelişmeleri burda aktarırım bende. Bakımlı günler kızlarrrrrrrrrrrrrr :KK70: :KK66:

Sirkeyi 4 keredir kullanıyorum..
Durulama suyuna göz kararı döküyorum..
Saçımı durulayıp çıkıyorum..
Benim saçlarım zaten yumuşak..
Parlaklık sağlamak benim amacım..
Sirkeden hala parlaklık görmedim..
Saçlarım hala mat..
Bakalım ilerde değişir mi..

bende bugün denedim durulama suyuna kattım döktüm banyoda.kurutunca saçımı hiç sirke kokusu kalmadı hemde yumuşacık oldu.Diğer pahalı saç ürünlerine hiç gerek kalmadığını anladımm :KK6:

yanlış, üzüm sirkesi işe yaramaz, temiz damacana suya elma sirkesi ilave edin öyle 3-4 damla değil 1 bardak, elma sirkesindeki malik asit kireci kırar. bu suyu saç derinizden sçlarınıza kadar uygulayın, böylece saçlarınızda dökülme ve yağlanma azalır.

Sac kremini attim bir kenara elma sirkesi sac kreminin yaptığı her seyi yapabliyor. Sevdim ben sonuclari. Bi de sirkemi kendim evde yapabilsem daha guzel olucak

dün okur okumaz eve gıdınce denedım. Ben sonucu sevdım. Hatta havluya doladım nemini iyice aldırdım sonrasında da hindistan cevizi yağı sürdümm,taradım.. Mİs gibi oldu Miss :KK70: tabi benim boyalardan dolayı saçımın alt 5 cm kısmı lastik gibi idi eskisine oranla sertleştiğini de gördüm. Düzene oturtacağımm. Gelişmeleri burda aktarırım bende. Bakımlı günler kızlarrrrrrrrrrrrrr :KK70: :KK66:

hindistan cevizi yağını sadece uçlarına mı sürüyoruz ?

Kızlar selam....elma sirkesini ne kadar koyucaz durulmama suyuna, oranını söyleyebilir misiniz? Bir de benim saçlarım çok kuru, yağlanmayı alır diye bir yorum okudum internette, daha da kurutmaz değil mi? Zaten uzamıyor çok dertliyim :KK43:

Benim saçımda kupkuru ama herhangi bir problem yaşamadım, 1 yıldır düzenli olarak kullanıyorum. Miktar olarakta göz kararı ayarlıyorum..

bende yapardım eskiden ama acayip kokuyor ya,kuruduktan sonra bile kokladığımda burnumun direği sızlıyordu malesef:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

X