Şişli Belediyesi Berkin Elvan'ın adını parktan kaldırdı

twitter üzerinden açıklama yapılmış sadece akp istedi diye bu mu şimdi haber bu mu yani al işte yalanlandı dediğiniz haber
durun bekleyinde bende twitterden bişey paylaşıyım haber yapım hahahah tarafsız haberin tek adresi twitter :)))

haber yalanlandı ohhh gördün mü tarzı yorumlar yapmışlar birde :)))
haberi ben yazdım ya bana neyin havasını yaptınız anlamadım bir tane yorumum var oda adı şu olmuş dedim
geçen açılan bir konu vardı sonra açıklama yapılmıştı felan aynı hal ve harekatı orada neden göstermediniz :)))
sizin paylaştınız haberler objektif olsa ne yazar , yalanlanan haberlere yaptığınız objektiflik olmadıktan sonra pehhhh :)

haber yalanlandı ohhh gördün mü tarzı yorumlar yapmışlar birde :)))
haberi ben yazdım ya bana neyin havasını yaptınız anlamadım bir tane yorumum var oda adı şu olmuş dedim
geçen açılan bir konu vardı sonra açıklama yapılmıştı felan aynı hal ve harekatı orada neden göstermediniz :)))
sizin paylaştınız haberler objektif olsa ne yazar , yalanlanan haberlere yaptığınız objektiflik olmadıktan sonra pehhhh :)

haa sen işte chp zihniyeti demek için açmadın başlığı yani, karalamak içinde açmadın, işte savundukları ağladıkları Berkin'e yaptıkları demek için de açmadın tamamen haber olduğu için paylaştın bizde bunan inandık öyle mi. Valla ohh gördün mü filan demek değildi amaç o yorumu sen yapıyorsun bir haber paylaşılıyorsa aynı sizin gibi, buradakilerde o kaldıran kişinin kendini savunmasını ve neden kaldırıldığının, asıl sorumlusunun kim olduğunun haberini paylaşma hakları var değil mi. Twitterdaki yazılan şeye mi inanıcaz diyorsunuzda bunu bir vatandaş paylaşmamış ki suçlanan kişiler paylaşmış.

Biraz mantık yürütün bari buna inanmıyorsanız. Şişli belediyesi chp nin yeriydi bu isim verdildiğinde, şu anda hala chp elinde. Önce akp elinde olup şimdi chp ye geçse tamam hak vericem ad halk tarafından verilirken chp belediye başkanı sesini çıkarmamışta neden yeni gelen de chp partisinden olduğu halde söktürsün. Neden rahatsız olsun yani. Aynı parti savunucuları sonuçta. Ben chp nin kaldırması için neden görmüyorum ama akp nin buna izin vermesinin nedenleri çok değil mi. Bu da yapılan açıklamayı doğruluyor.

alaraey
hı hı demek sizler objektif gazetelere bakıyorsunu öğrendiğim iyi oldu

Şaka gibisiniz yahu, Ensonhaber, Star gazetesi, AcunMedya filan tarafsız kaynaklar çünkü. Gayet Sözcü ayarında tarafsız olmalarına rağmen Sözcü linki vermiyorum ben yine. Elimizde Posta var o sayılır mı?

http://www.posta.com.tr/siyaset/Hab...n-adi-parktan-kaldirildi.htm?ArticleID=224551

Hayır bir de sanırsın ülkede twitter üzerinden haber yapılması çok ekstrem birşey. E sizin paylaştığınız haber Şişli halk forumunun twitter hesabından alınan bir fotoğraf üzerine yapılmış zaten. Bu normalken, sanatçıların, siyasilerin resmi twitter hesabından yaptıkları açıklamalar mı sorun yaratıyor?

Ne oldu? Haber elinizde mi patladı? :KK1:
Yine Chpye çamur attınız, yine elinize yüzünüzü bulaştı.. :KK1:
Ben Chpli değilim ma öyle bir çırpınıyorsunuz ki, valla insanın Chpli olası geliyor, az durun bi soluklanın.. Olmuyor işte, olmuyor.. :))
Saçma sapan haberler bulup çıkarıyorsunuz hep, hayretle bekliyorum daha neler dökeceksiniz ortaya.. :)

Şaka gibisiniz yahu, Ensonhaber, Star gazetesi, AcunMedya filan tarafsız kaynaklar çünkü. Gayet Sözcü ayarında tarafsız olmalarına rağmen Sözcü linki vermiyorum ben yine. Elimizde Posta var o sayılır mı?

http://www.posta.com.tr/siyaset/Hab...n-adi-parktan-kaldirildi.htm?ArticleID=224551

Hayır bir de sanırsın ülkede twitter üzerinden haber yapılması çok ekstrem birşey. E sizin paylaştığınız haber Şişli halk forumunun twitter hesabından alınan bir fotoğraf üzerine yapılmış zaten. Bu normalken, sanatçıların, siyasilerin resmi twitter hesabından yaptıkları açıklamalar mı sorun yaratıyor?

yalan haber denir konu noktalanır
dalga geçmek bak elinde patladı demek ne oluyor hanfendi o kadar açıklama yapmışınız bunu neden yapmıyorsunuz ?
lütfen geri sayfalara bakar mısınız böyle kaç tane haber yalanlanmış
dediğim gibi bu habere ben yorum bile yapmadım
eee gazetelerin hepsi yanlı ise ne yani haber paylaşmayalım mı ???*

Ben Chpli değilim ma öyle bir çırpınıyorsunuz ki, valla insanın Chpli olası geliyor, az durun bi soluklanın.. Olmuyor işte, olmuyor.. :))
Saçma sapan haberler bulup çıkarıyorsunuz hep, hayretle bekliyorum daha neler dökeceksiniz ortaya.. :)

Canım haber başı başına saçma zaten. Bu isim zaten chp li başkan varken veriliyor parka halk tarafından ses çıkarmıyorlar haklı ve yerinde buluyorlar son seçimlerde yine chp li bir başkan geldi Şişli'ye niye aynı partinin üyesi başka parti arkadaşının onayladığı bir şeyi çıkarsın neden rahatsız olsun ki chp den kimse Berkin'le ilgili herhangi bir rahatsızlık duymuyordu ki. Bu da zaten chp tarafından yapılan açıklamayı desteklemiyor mu. Kendi onayladıklarını kendileri çıkarak komik yani.

Kimin istemediği, terörist ilan ettiği, annesini meydanlarda yuhalattığı, gözleriyle görmedikleri şeyleri görmüş gibi anlattığı belli değil mi. Ve burada haketti annesi sahip çıksaydı nasıl polise taş atarmış diyenler şimdi konu açıp vay efendim nasıl adı çıkarılırmış parktan diyor. Parka gelene kadar bu devletin başbakanının bu çocuğa yaptığı ne haksızlıklar iftiralar var onlara gelin bir yaa insaf.. Herşey bitti parktan adının kaldırılması zaten tek üzüntümüz.

[FONT=comic sans ms[COLOR="#FF0000"]]yalan haber denir konu noktalanır
dalga geçmek bak elinde patladı demek ne oluyor hanfendi [/COLOR]o kadar açıklama yapmışınız bunu neden yapmıyorsunuz ?
[/FONT]

siz burdakilere ohhh seçim sonuçları size kapak olsun derken iyiydi amaaaaa:KK14::KK14::KK14:

aynen devam edeceğim en yanlı haberlerle hem de bekleyin ve görün hanfendi :))
beni ilgilendirmez ne ve neci olduğunuz
site bana kaynak ve içerik aynı olmak koşuluyla haber paylaşma hürriyeti vermiş ay bide siz ögürlükçüyüm ben deyinde düşüp bayılayım burda :)
haber yalan der çekilirisiniz dalga geçmek elinizde patladı demek de ne oluyor anlayamadım ...

dalga geçmek bak elinde patladı demek ne oluyor hanfendi o kadar açıklama yapmışınız bunu neden yapmıyorsunuz ?

Peki bebiko, görürsek söyleriz. :KK3:

aynen devam edeceğim en yanlı haberlerle hem de bekleyin ve görün hanfendi :))
beni ilgilendirmez ne ve neci olduğunuz
site bana kaynak ve içerik aynı olmak koşuluyla haber paylaşma hürriyeti vermiş ay bide siz ögürlükçüyüm ben deyinde düşüp bayılayım burda :)
haber yalan der çekilirisiniz dalga geçmek elinizde patladı demek de ne oluyor anlayamadım ...

Anlayamadıysan boşver. :KK16:

Tamam o zaman yorumsuz sadece gazete haberi olarak paylaştıysanız bu haberin yalanlanmasına neden içerleyip kızıyorsunuz.

Bu gazetenin aldığı fotoğrafta sosyal medyadan, bir haber paylaşıyorsa burada aksi de paylaşılmalı bu konu hakkında chp nin yaptığı açıklama da paylaşılmalı ki öyle değerlendirmeli kimseyi haksız yere suçlamamalı değil mi nasıl ki bu gazetenin birini suçlama hakkı varsa karşı tarafın savunma hakkı bizimde o savunmayı burada yazma hakkımız var ama nedense bu habere inanan siz, yalanlanmasına ve açıklamaya inanmamakta ve twitter açıklaması demekte ısrar ediyorsunuz gerçekten sadece bir gazete haberi olarak paylaşsanız bunu söylemezsiniz.

haa öbür konunuzdaki gibi yine konuya yaptığım yoruma cevap vermeyip yüzeysel ve kişisel yazacaksanız yazmayın nitekim yapılan yorumlara yorum yapmayıp o şekilde yazdığınız için konularınız kapanıyor

Son düzenleme:
haber yalan çıkıpta yorumlara cevap veremeyınce kaçma gel buraya:KK14::KK14::KK14::KK53:

ne kaçccam be yalan çıksın ne olmuş dünyanın sonumu
hem madem okuma yazman var bak bakalım aaa habere bak aaa şu chp ye bak gibi bişey mi yazmışım
amin allah akıl fikir versin olmayanlara amin amin
lütfen ya konuya yorum yap yada susmayı dene
ben kaçmıyorum bu tavırlara verecek cevabım yok artık kimse ye de bişey yazmıcam
gülün eğlenin buyrun yalan haber geyiği

ne kaçccam be yalan çıksın ne olmuş dünyanın sonumu
hem madem okuma yazman var bak bakalım aaa habere bak aaa şu chp ye bak gibi bişey mi yazmışım
amin allah akıl fikir versin olmayanlara amin amin
lütfen ya konuya yorum yap yada susmayı dene
ben kaçmıyorum bu tavırlara verecek cevabım yok artık kimse ye de bişey yazmıcam
gülün eğlenin buyrun yalan haber geyiği

senin tavrınıda görüyoruz :KK25::KK25::KK25:
böyle milleti günlerdir sinir etmeye çalışırsan burda kendı kazdığın kuyuya böyle düşersin işteee:KK14::KK14:
çevir kazı yanmasın:KK1::KK1:

X