Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Sistit denilen sey bu mu.. surekli wc.ye gitmem lazim gibiyim..

Evet nette gezinirken okudum onu tek kullanimlik sase. Emzirirken bi zarari yoksa aslnda alip icsem olabilir. Dun bobreklerim de agridi parol ictim 2kere.. antibiyotik icsem o da zarar ama enfeksiyon da zarar..oof of :KK43:
Ben hamileyken vermişti doktor. Gene de bir doktora danışın.

Kiraz sapı kaynatılıp içilirse de iyi geliyor ama onu bulabilir misiniz bilmiyorum.

Ben de en son geçen yaz olmuştum ve idrar yaparken ciddi yanma oluyordu.ilaç alana kadar(hsonuydu)bir gün boyunca iki üç bardak soğan suyu içtim hemen faydası oldu.ertesi gün de ilaç aldım.siz emzirdiğiniz için sadece soğan suyuyla bundan kurtulabilirsiniz.bi lt suya üç dört soğan kesip koyun ve kaynatın.kaynamış suyu için.bence çok faydası olacak

Kac ay cektim bende dr gitmeden gecmiyo. Ayagi sicak tuttum olmadi. Sirke ile genital bolgeyi silin diyolar onu yaptim olmadi tek cozum dr. Mutlaka gidin ihmAl etmeyin. Cok cektim ondan Allah kimsenin basina vermesin ve bi daha yasatmasin insallah.

Çok geçmiş olsun bende emzirirken aynısını yaşadım, Dr o tek kullanımlık tozdan verdi yatarken içip 24 saat boyunca bebeğe süt vermemi söyledi öyle olunca ben kullanmadım ama
Benimki 24 saat durmaz ki. Ben de icemem ozaman :O
Hele geceleri uyaninca aglama krizi bi tek memeyle son bulur.

Kac ay cektim bende dr gitmeden gecmiyo. Ayagi sicak tuttum olmadi. Sirke ile genital bolgeyi silin diyolar onu yaptim olmadi tek cozum dr. Mutlaka gidin ihmAl etmeyin. Cok cektim ondan Allah kimsenin basina vermesin ve bi daha yasatmasin insallah.
Amin.. oof of. Ben de dunden beri sirkeli sular tursu sulari falan iciyorum. BiraZ iyi hissettim aslinda tursu suyu ile ama.. bu sabah gene aynisi oldu yine cok sıkısigm..

Anlik geciyo ama tekrar basa donuyo maalesef biliyorm. Iltihap vardr oda boyle seylerle gecmiyo maalesef dr gidin muayene sonrasi uygun bi ilac verir atlatirsiniz insallah.

Ben de en son geçen yaz olmuştum ve idrar yaparken ciddi yanma oluyordu.ilaç alana kadar(hsonuydu)bir gün boyunca iki üç bardak soğan suyu içtim hemen faydası oldu.ertesi gün de ilaç aldım.siz emzirdiğiniz için sadece soğan suyuyla bundan kurtulabilirsiniz.bi lt suya üç dört soğan kesip koyun ve kaynatın.kaynamış suyu için.bence çok faydası olacak
Ay emzirmesem gidip hemen alicam o toz ilaci icicem. Ama benim bebek emmeden durmaaz cildidik bisey oldu iyice..
Ev yapimi tursu suyu iciyorum 2gundur. Su cis hissini azaltti diyebilirim. Yanmalar da azaldi sanki. Belki iyi gelicektir. Bugun doktora gitsem diyordum ama erteledim..

Merhaba kizlar..
Konuya geceyim,fena halde her an sanki afedersiniz cişim varmis gibi hissediyorum tuvalete kosuyorum ama pek birsey olmuyor yani azicik.. bugun 3.gun..ilk gun yanma sanci karin agrisi da vardi o gecti yanma sadece sabah ilk 2kerede oluyor. Sonrasinda olmuyor ama wc.den cikmadan daha o his geliyor hatta yapsam bitirsem de gecmiyor.. sistit mi bu sizce. :KK43: miktar olarak cok az oluyor bu arada..
Bu arada bebegim var emziriyorum ilac kullansam onu da etkiler mi.. deneyimlilerden fikir ve onerilerini bekliyorum.. :KK43:
Canım bu sistit bende birçok şey kullandım geçmeyen yanma hissi nasıl bir acı bilirim gözlerimden yaşlar gelirdi 1 damlada gelse yanar ve sürekli yanma hissi olur ayrıca şuanda o yanmanın geçmesinin tek sebebi su içmek az idrarın geldigi için yakıyor ve idrar yolun tahriş olmuştur enfeksiyon yoktur diye düşünüyorum ayrıca sık ilişkide etkiliyor bu durumu . Ayrıntı istersen özelden msj atabilirsin canım
Not : En kısa zamanda üroloğ git enfeksiyon varsa yada olacaksa kötü bir durum ben igne tedavisiyle atlattım vücudum haplara bagışıklık kazanmıştı çünkü.

Canım bu sistit bende birçok şey kullandım geçmeyen yanma hissi nasıl bir acı bilirim gözlerimden yaşlar gelirdi 1 damlada gelse yanar ve sürekli yanma hissi olur ayrıca şuanda o yanmanın geçmesinin tek sebebi su içmek az idrarın geldigi için yakıyor ve idrar yolun tahriş olmuştur enfeksiyon yoktur diye düşünüyorum ayrıca sık ilişkide etkiliyor bu durumu . Ayrıntı istersen özelden msj atabilirsin canım
Not : En kısa zamanda üroloğ git enfeksiyon varsa yada olacaksa kötü bir durum ben igne tedavisiyle atlattım vücudum haplara bagışıklık kazanmıştı çünkü.
Kiz ne sık iliskisi :KK70: bebekten vakit bulup da nerdee.. esimle 1yildir ayda 1anca oyle seyler :/

X