Sivas///58

yaa kimse sohbet etmiyorki hepimizi sadece selam yazıyoruz böyle muhabbet ortamı mı olur hatunlar...ben şuan istanbulda yaşıyorum ailem sivasta çok da özledim bizim eleri...

Annem ve babam doğma büyüme Sivaslılar.
Gitmiştim bir kere evet.
Zaten İstanbulda en çok nüfusu Sivaslılar oluşturuyormuş.sempatiksalakcinni

okuyormusun çalışıyormusun peki..yaş kaç hemşehrim..ben üni.bitirdim yüksek lisansımı yarıda bıraktım şimdi 4aylık kızımla vakit geçiriyorum.silivride yaşıyoruz.sen istanbulda nerdesin...

okuyormusun çalışıyormusun peki..yaş kaç hemşehrim..ben üni.bitirdim yüksek lisansımı yarıda bıraktım şimdi 4aylık kızımla vakit geçiriyorum.silivride yaşıyoruz.sen istanbulda nerdesin...

Ben de lisans eğitimimi tamamladım.
Okul bitti yani.Avrupa yakasında
ikamet ediyorum canım.
Silivri bayağı uzak banafisfisfis

insan kendi hemşerilerini görüp yazdıklarınıda okuyunca inanılmaz mutlu oluyor ya. bende eşimde sivaslıyız ama 18 yıldır farklı illerdeyiz ama ailelerimizin hemen hemen hepsi sivastalar ve her yaz mutlaka tatilimizi sivasta geçiriyoruz ha bu arada eşim ve benim annem elbeyliler ha bu arada bayramdan sonra SİVAStayım..........bütün hemşerilerime selam olsun......:teytey::teytey:

bu aralar sivası araştırıp duruyorum eş görevi gereği sivasa gelebilme ihtimalimiz var kızlar

canım memleketim kayserime yakın o yüzden çok istiyorum sivas olursa çok sevineceğim

şimdilik bitlisteyiz ve burda şartlar berbat bi an önce burdan kurtulmak istiyorum

iç anadolu insanının sıcaklığını o kadar çok özledimki

sivas nasıl bi yer sosyal aktiviteler varmı burda o kadar çook uzak kaldım ki sosyal hayata

arkadaşlar dal turşusu ve hıngeli istanbulda yapıp satan yerler varmı ? bileniniz varsa yardımcı olmanızı rica edicem,şimdiden teşekkürler

ben de aslen gemerekliyim ama ben doğduktan 3 -4 ay sonra babamın işi gereği taşınmışız..yazları giderdik hep.şimdi 11 yıldır kuşadasında yaşadığımızdan çok zor oluyo gitmek:s

X